Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko Rasiak potrafi biegnac po boisku i się przewrócić jakby mogą zahaczył o korzeń :polew:

Opublikowano
Wydaje się że do Zawiszy trafią piłkarze, których interesy prowadzi poznański menedżer. W środę kontrakt z Widzewem Łódź rozwiązał pomocnik Piotr Kuklis. Do Zawiszy przymierzany jest także Marek Wasiluk, obrońca Cracovii. Prawie pewne jest, że w niebiesko-czarnych barwach grać będą Wahan Geworgian i Tomasz Jarzębowski. Padają też nazwiska Arkadiusza Aleksandra i Mateusza Cielucha.
na razie nikogo nie ściągnął a sezon rusza już niedługo (23 lipca) :disgust:
Opublikowano

Kuklis jest w takim razie możliwy do wyjęcia.

Swoją drogą, swego czasu uważałem go za bardzo solidnego zawodnika.

Ale niestety ostatnio jakoś przygasł.

Apropos Wasiluka - bierzcie, bierzcie, chętnie jeszcze Janusa i Krzywickiego bym dorzucił w pakiecie :decayed:

Problemem jest to, że może być Was nie stać na płacenie kontraktu.

Osuch coś mówił, że płace mają sięgać +/- 10 tys. a Wasiluk zarabia 30 patyków na pewno.

Swego czasu to był nasz najdroższy transfer...

Opublikowano
Franciszek Smuda idzie na "wojnę" z klubami Ekstraklasy

więcej info :cool1:

komentarz moderatora/ LINK NIE DZIAŁA :!: poprawiłem

Opublikowano
Franciszek Smuda idzie na "wojnę" z klubami Ekstraklasy

więcej info :cool1:

komentarz moderatora/ LINK NIE DZIAŁA :!: poprawiłem

jak śmiesz mój post poprawiać :shocked:

jeszcze raz a po łapach dam :evil:

------------------------------------------------------------------------------------------------

Zagłębie testuje mini-pomocnika :kox: wzrost 154cm

22-letni pomocnik mierzy zaledwie 154 cm wzrostu. Jeżeli sprawdzi się na obozie w Grodzisku i przejdzie do Zagłębia, będzie jednym z najniższych, o ile nie najniższym piłkarzem w historii Ekstraklasy.

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 15:39_________________________________________________i coś dla koneserów :cool1:

http://myslinietrenowane.redblog.pomorska.pl/2011/06/24/zawisza-nad-nami-pytanie/

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

:mysli::thumbdown: beznadziejni, mam nadzieje że już nikt ich nie zatrudni.

A ten cały kokos to też niezły gość. :naughty:

Opublikowano

kupuje to wydanie z filmem :good:
Opublikowano
  • Autor

jak śmiesz mój post poprawiać :shocked:

jeszcze raz a po łapach dam :evil:

Milcz bonku :decayed:

Opublikowano

jak śmiesz mój post poprawiać :shocked:

jeszcze raz a po łapach dam :evil:

Milcz bonku :decayed:

:nose:
Opublikowano

jak śmiesz mój post poprawiać :shocked:

jeszcze raz a po łapach dam :evil:

Milcz bonku :decayed:

true :decayed::kox:

komentarz moderatora

Masz racje Inspektor - jestem Bąkiem. Makaveli :cool1:

Opublikowano
Inter Mediolan ogłosił nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim były trener Genoi, Gian Piero Gasperini, zastępując tym samym ostatecznie Brazylijczyka Leonardo, który z kolei przeniósł się do Paris Saint-Germain.
:kwasny:
Opublikowano

Inter tonie :decayed:

Opublikowano

Leonardo od samego początku swojej kariery trenerskiej miał więcej szczęścia niż ... :) był zbyt słaby, mało doświadczony jak na Milan i Inter przystało. Może w Paryżu się sprawdzi ale wątpię :wink4:

tak czy siak za kilka tygodni znów mecz Barcelona - Manchester Utd ale tym razem sparing :)

Opublikowano

Inter tonie :decayed:

dokładnie :wallbash:

taki spadek w sztabie trenerskim Mourinho-->> Gian Piero Gasperini :blink:

znowu minie kilkanaście lat zanim Inter coś osiągnie :gwizdanie:

Opublikowano

Grzegorz czyżbys był za Interem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.