Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie wy znowu to oglądaćie?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzie wy znowu to oglądaćie?

znasz doskonale to urządzenie ..... w TV :polew:
Opublikowano
  • Autor

Gdzie wy znowu to oglądaćie?

Jak zwykle, TV Barcelona :kox:

Opublikowano

Brandzluj się luźna pało :kox:

Opublikowano
:facepalm: jeżeli śląsk rzeczywiście nie przejdzie tak słabego zespołu jak Dundee, to nie ma czego szukać w LE :thumbdown:
Opublikowano

Może i słaby ale u siebie nieźle ciupią :blink:

3-1 :confused4:

Przynajmniej komentarz znośny, angol sie cieszy z widowiska i krzyczy przy golu WKS-u. :good:

Opublikowano

Może i słaby ale u siebie nieźle ciupią :blink:

3-1 :confused4:

Przynajmniej komentarz znośny, angol sie cieszy z widowiska i krzyczy przy golu WKS-u. :good:

ciupią - czyli szkocka kopanina :wink4:

Opublikowano

W pyte jelenia rogacza ! ale zasadził

3-2

Może i szkocka kopania ale przyjemnie sie ogląda ten mecz.

Siłowy i prosty futbol, za to dosyć szybki.

Opublikowano

ładna brama :kox:

Opublikowano

Czyli przy wyniku 3:2 Śląsk awansuje? :mysli:

Opublikowano

Czyli przy wyniku 3:2 Śląsk awansuje? :mysli:

tak[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:18_________________________________________________ :wallbash: czy Mila nie potrafi zagrać na 1-2 kontakty ?

Opublikowano
  • Autor

Siłowy i prosty futbol, za to dosyć szybki.

Mnie się to akurat nie podoba... Zero klepki, pojedynków 1 na 1, ładnych składnych akcji... Dużo niedokładności, kopaniny i głupich strat...

W Śląsku podoba mi się jak gra Elsner, bardzo słaby jest Spahić, Voskamp bez rewelacji, Mila bardzo dużo walczy, dobra zmiana Soboty...

Zmiana w pierwszej połowie to rozumiem przyznanie się Leńczyka do złej taktyki :mysli:

Czemu nie grał Kaźmierczak :?:

Opublikowano

Nie oglądałem za dokładnie ale ogólnie szybki, waleczny mecz.

Śląsk - brawo za awans. Jedziemy dalej.

Opublikowano

lajlajlaj :dance: :dance: :dance:

widzewek :facepalm:

w bydgoszczy dobrze to wiedzą....ŁKS ma k*rwe za miedzą !!!!! :decayed:

w1fns5.jpg

Swieta prawda !!!

ps. brawo Slask !!!

Opublikowano

Siłowy i prosty futbol, za to dosyć szybki.

Mnie się to akurat nie podoba... Zero klepki, pojedynków 1 na 1, ładnych składnych akcji... Dużo niedokładności, kopaniny i głupich strat...

W Śląsku podoba mi się jak gra Elsner, bardzo słaby jest Spahić, Voskamp bez rewelacji, Mila bardzo dużo walczy, dobra zmiana Soboty...

Zmiana w pierwszej połowie to rozumiem przyznanie się Leńczyka do złej taktyki :mysli:

Czemu nie grał Kaźmierczak :?:

Kazmierczak jest kontuzjowany, a taktyka rzeczywiście do bani, liczy się awans kolejnej polskiej drużyny :gwizdanie: :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

Powiadają że wygranych się nie sądzi, ale w tym przypadku akurat Śląsk przegrał :gwizdanie:

Oczywiście najważniejszy awans, gra niestety pozostawia wiele do życzenia :rolleyes:

Opublikowano

Koledzy..... mamy nadal 3 drużyny w europejskich pucharach to niewątpliwy sukces przeciez jest :polew:

Opublikowano

Powiadają że wygranych się nie sądzi, ale w tym przypadku akurat Śląsk przegrał :gwizdanie:

Oczywiście najważniejszy awans, gra niestety pozostawia wiele do życzenia :rolleyes:

Grają fajnie "do przodu" ale obrona to rzeczywiście popełnia szkolne błędy :thumbdown: Trzeba mieć nadzieję że będzie lepiej wkońcu to początek sezonu :good:

Opublikowano

:naughty:

21072011239.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.