Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy..... mamy nadal 3 drużyny w europejskich pucharach to niewątpliwy sukces przeciez jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Powiadają że wygranych się nie sądzi, ale w tym przypadku akurat Śląsk przegrał :gwizdanie:

Oczywiście najważniejszy awans, gra niestety pozostawia wiele do życzenia :rolleyes:

Grają fajnie "do przodu" ale obrona to rzeczywiście popełnia szkolne błędy :thumbdown: Trzeba mieć nadzieję że będzie lepiej wkońcu to początek sezonu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naszych czasów nie było takich boisk. :slina:

Na betonowych sie grało. Albo najczęściej na byle krzywym trawniku czy nawet parkingu co auta stały. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Gaziantepspor - Legia Warszawa w III rundzie el.LE

słabo to widze :kwasny:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 09:52_________________________________________________ekipa gotowa,w sobote pierwszy mecz :decayed:

1.JPG

Siedzą od lewej: Michał Masłowski, Łukasz Ślifirczyk, Krzysztof Horoś, Jerzy Lachowicz, Jarosław Wielgus, Janusz Kubot, Piotr Gruszka, Ryszard Ługowski, Maciej Kremblewski, Patryk Klofik, Wahan Geworgjan; stoją w środkowym rzędzie od lewej: PawełKanik, Kamil Majkowski, Paweł Oleksy, Michał Markowski, Łukasz Zapała, Andrzej Witan, Mateusz Skowroński, Martins Ekwueme, Szymon Maziarz, Maciej Kot, Adrian Błąd; stoją w ostatnim rzędzie od lewej: Rafał Leśniewski, Benjamin Imeh, Michał Ilków-Gołąb, Wojciech Okińczyc, Jakub Wójcicki, Krzysztof Hrymowicz, Błażej Jankowski, Łukasz Skrzyński, Paweł Zawistowski, Kamil Jackiewicz, Rafał Piętka, Patryk Cuper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie początek i koniec Legii w pucharach europejskich :thumbdown: ITI sp....aj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk chyba ma najłatwiej... Łokomotiw Sofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk chyba ma najłatwiej... Łokomotiw Sofia

No to jest dobrze :good: szanse dla Śląska są realne a Legii będzie bardzo ciężko szczególnie na wyjezdzie :thumbdown:

Szkoda, że nie trafili na siebie Legia i Śląsk :polew: ( wiem że takiej możliwości nie było) wtedy mielibyśmy napewno jedną drużynę w fazie grupowej LE :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 13:44_________________________________________________

Śląsk chyba ma najłatwiej... Łokomotiw Sofia

:polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie trafili na siebie Legia i Śląsk :polew: ( wiem że takiej możliwości nie było) wtedy mielibyśmy napewno jedną drużynę w fazie grupowej LE :decayed:

Nawet gdyby to było możliwe i jakby ich los połączył to o żadnej grupie by nie było mowy.

To jest dopiero III runda kwalifikacji.

Potem jest IV i gdy tu się wygra, to wchodzi się do rozgrywek grupowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąta drużyna ligi Bułgarskiej, teoretycznie nie załapali sie do LE, no chyba że jakis puchar w Bułgarii wygrali...

Rywal Legii też do ogrania, typowy Turecki średniak ligowy jak u Nas Ruch czy Lechia. Mieli dobry sezon i zalapali się do pucharów...

Największe aspiracje wydaje się mieć Litex...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie trafili na siebie Legia i Śląsk :polew: ( wiem że takiej możliwości nie było) wtedy mielibyśmy napewno jedną drużynę w fazie grupowej LE :decayed:

Nawet gdyby to było możliwe i jakby ich los połączył to o żadnej grupie by nie było mowy.

To jest dopiero III runda kwalifikacji.

Potem jest IV i gdy tu się wygra, to wchodzi się do rozgrywek grupowych.

O f*ck zapędziłem się :wink4: skoro jest tak jak mówisz to raczej czarno widzę puchary dla polskich drużyn na wiosnę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywal Legii też do ogrania, typowy Turecki średniak ligowy jak u Nas Ruch czy Lechia. Mieli dobry sezon i zalapali się do pucharów...

Turecki średniak - to fakt.

Przynajmniej na przestrzeni ostatnich sezonów jako całości, bo ostatnio był na czwartym miejscu w tabeli!

Do tego budżet rywali Legii zdecydowanie większy, lig jako takich nie ma nawet sensu porównywać.

Turcy na pewno będą grali ofensywny, wesoły futbol, więc i pewnie miejsca na boisku powinno być sporo.

Teraz rozjechali Białorusinów, od których podejrzewam że Legia jest tylko troszkę lepsza.

Do tego warunki pogodowe w Turcji (pewnie jakieś 30-35 stopni).

Jak dla mnie zdecydowanych faworytem jest Gaziantepspor.

75/25 dla Turków.

Śląsk natomiast powinien sobie poradzić z Lokomotiwem.

Chociaż to na pewno nie będzie łatwa przeprawa.

My niedawno graliśmy sparing z CSKA Sofia i różnica była widoczna (na korzyść Bułgarów).

Oczywiście, my to nie Śląsk (piłkarsko) a Lokomotiw to nie CSKA, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem.

Jak na moje : 60/40 Śląsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne że Turcy są wyżej notowani jak Legła, ale to nie znaczy że nie są do ogrania... Wszystko sie okaże po meczu na Łazienkowskiej bo tam dobry wynik będzie sensacją... Co do Śląska to w Bułgarii też będzie gorąco :wink4:

BTW Co sie dzieje w Craxy, coraz mniej grajków :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Michał Probierz nie jest już trenerem Jagiellonii. Kontrakt ze szkoleniowcem rozwiązano za porozumieniem stron. Nowym trenerem Jagiellonii zostanie Czesław Michniewicz, który wcześniej pracował w Widzewie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :rolleyes: To bardzo dobry trener, ale jego czas w Jadze dobiegł juz końca...

Myślę że Michniewicz będzie bardzo dobrym następcą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Co sie dzieje w Craxy, coraz mniej grajków :?:

Mówi się o tym, że jest przygotowywany grunt pod 1-2 dobrych grajków.

Wszyscy z zagranicy.

Co z tego będzie - nie wiadomo.

Narazie kadra wygląda tak:

Bramka - Kaczmarek, Gąsiński

Obrona - Nawotczyński, Kosanović, Żytko, Struna, Nykiel, Suart

Pomoc - Radomski, Boljević, Szeliga, Bartczak, Visnakovs, Straus, Suvorov, Ntibazonkiza

Atak - Dudzic, Niedzielan

Wydaje się być jasnym, że potrzebujemy przynajmniej 1 ofensywnego pomocnika i 1 napastnika. Przydałby się także 1 boczny obrońca.

Co ciekawe, opuściło nas w tym okienku (transfery definitywne, wypożyczenia, koniec kontraktu lub jego rozwiązanie) 15 (!) zawodników, a najprawdopodobniej odejdzie lub nie będzie grało kolejnych 6.

Generalnie - czystka totalna. Ja się z tego faktu bardzo cieszę, bo nie dość, że zostanie zwolnione duuużo miejsca na pensje (dla ewentualnych nowych nabytków), to przy okazji pozbywamy się graczy nic albo niewiele dających drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni sprzwdzian na Ł3. Legia - Zargilis Wilno. Ciekaw jestem bardzo wyniku, bo jesli bedzie w d..e to czarno to wszystko widzę :confused4:

A JEDNAK 2:0 :notworthy: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Dzisiaj ostatni sprzwdzian na Ł3. Legia - Zargilis Wilno. Ciekaw jestem bardzo wyniku, bo jesli bedzie w d..e to czarno to wszystko widzę :confused4:

A JEDNAK 2:0 :notworthy: !!!

(L) to mój faworyt w europejskich pucharach :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...