Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale doskonale wiedziałem jaka będzie jego reakcja :naughty: a pożartować zawsze można :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale doskonale wiedziałem jaka będzie jego reakcja :naughty: a pożartować zawsze można :kox:

oj to aby to był ostatni taki Twój zart

Opublikowano

Dobrze w tej kwestii ok :decayed:

Opublikowano

Czyli według Was kibice Wisły to kibice sukcesu? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Czyli według Was kibice Wisły to kibice sukcesu? :polew: :polew: :polew:

A czy kibice Widzewa to kibice sukcesu :?: :naughty:

Opublikowano

Tak można stwierdzić to co powiedział Rex, a Ty Jarko przytaknąłeś... :gwizdanie:

ŁKS Łódź z Cracovią przez ostatnie lata okupują dolną część tabeli Ekstraklasy...

Może już 15 września o godz. 21:05 Wisła Kraków w meczu Odense BK zagra tak jak na mistrza przystało :good:.

Opublikowano

Tak można stwierdzić to co powiedział Rex, a Ty Jarko przytaknąłeś... :gwizdanie:

ŁKS Łódź z Cracovią przez ostatnie lata okupują dolną część tabeli Ekstraklasy...

Może już 15 września o godz. 21:05 Wisła Kraków w meczu Odense BK zagra tak jak na mistrza przystało :good:.

Przegra :kox:

Opublikowano

Nie ma co tworzyć grup fanatyków tu na forum łączy Nas inna pasja kibicowanie zostawmy na stadiony :) ps. Cuber jest jedynym kibicem pasów z którym piłem ... :gwizdanie: :decayed: chyba że w zatorze był ktoś jeszcze :mysli:

Opublikowano

:zemdlal: Pierwsza kolejka Serie A przełożona[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 19:04_________________________________________________no to się nacieszyłem jutrzejszym meczem Milanu...[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 19:05_________________________________________________dodam coś od siebie na temat losowania: z taką finezją jak ostatnio Wisła gra, nie wyjdzie z grupy [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 19:16_________________________________________________FC Barcelona -AC Milan, 13 września 2011, AC Milan - FC Barcelona, 23 listopada 2011 :naughty:

Opublikowano

wy tu pierdu pierdu o trampkarzach a właśnie sie zaczyna super puchar Barcelona-Porto :kox: :kox:

Opublikowano

dobrze że przypomniałeś bo całkiem zapomniałem :notworthy:

Opublikowano

ps. Cuber jest jedynym kibicem pasów z którym piłem ...

zapomniałes o Rexie :cool1:

Pasiaki 1-1 w Lubinie :kwasny: ehhh Ci sędziowie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wy tu pierdu pierdu o trampkarzach a właśnie sie zaczyna super puchar Barcelona-Porto :kox: :kox:

Kurde, specjalnie do domu na mecz wróciłem a tu ktoś mi prąd zabrał...

Opublikowano

ps. Cuber jest jedynym kibicem pasów z którym piłem ...

zapomniałes o Rexie :cool1:

Pasiaki 1-1 w Lubinie :kwasny: ehhh Ci sędziowie :decayed:

Pierwsza połówka absolutnie dla Lubinek.

W drugiej połowie nasze chłopaki zaczęły coś grać.

Strasznie szkoda tej nieuznanej bramki Suvorova, ale trzeba przyznać, że Alex później zachował się kompletnie idiotycznie...

Nie zdziwię, jak mu jeszcze Wydział Dyscypliny przedłuży karę do 2-3 spotkań...

Fajną zmianę dał V.D.Biezen, walczył, strzelał i zaliczył świetną asystę.

Opublikowano

jaaa jego co to Porto odwaliło, znowu się Barca ślizgnie :wallbash:

Opublikowano

Strasznie szkoda tej nieuznanej bramki Suvorova, ale trzeba przyznać, że Alex później zachował się kompletnie idiotycznie...

Nie zdziwię, jak mu jeszcze Wydział Dyscypliny przedłuży karę do 2-3 spotkań...

W sumie to Się nie Dziwię Alexowi bo sam bym przyj... sędziemu za takie akcje to juz druga prawidłowo zdobyta bramka w tym sezonie która jes nie uznana dla Nas :wallbash:

Ciakwi mnie jeszcze fakt czy przypadkiem nie wracał z spalonego strzelec bramki dla Lubina :gwizdanie:

Opublikowano

Strasznie szkoda tej nieuznanej bramki Suvorova, ale trzeba przyznać, że Alex później zachował się kompletnie idiotycznie...

Nie zdziwię, jak mu jeszcze Wydział Dyscypliny przedłuży karę do 2-3 spotkań...

W sumie to Się nie Dziwię Alexowi bo sam bym przyj... sędziemu za takie akcje to juz druga prawidłowo zdobyta bramka w tym sezonie która jes nie uznana dla Nas :wallbash:

Ciakwi mnie jeszcze fakt czy przypadkiem nie wracał z spalonego strzelec bramki dla Lubina :gwizdanie:

Powiem tak, jak strzeliliśmy bramkę, to pierwsza moja reakcja to była - "faul".

Natomiast po oglądnięciu powtórek mam duże wątpliwości...

Fakt, faktem - znowu sędziowie nam nie pomogli...

Bramki dla Lubinek na żywo nie widziałem, powtórki do tej pory też - więc ciężko mi się wypowiedzieć.

Na plus - widać że Jurij zaszczepił piłkarzom wolę walki przez cały mecz.

Opublikowano

Powiem tak, jak strzeliliśmy bramkę, to pierwsza moja reakcja to była - "faul".

:shocked: :shocked: :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.