Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak, jak strzeliliśmy bramkę, to pierwsza moja reakcja to była - "faul".

:shocked: :shocked: :shocked:

Takie miałem wrażenie na żywo, że Suvorov wyskoczył i oparł się na piłkarzu Zagłębia.

Natomiast powtórka jak na moje nie wyjaśniła mi sytuacji w 100%, chociaż raczej faulu nie było.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Najbardziej to dzisiaj Lech zaskoczył :gwizdanie:

Opublikowano

Takie miałem wrażenie na żywo, że Suvorov wyskoczył i oparł się na piłkarzu Zagłębia.

Mnie dziwi postawa liniowego jak mógł dostrzeć Faul skoro stał duuużo dalej niż główny :mysli:, głowny pokazał na srodek boiska

Zreszta nie waznę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ale mamy tabelki :kox:

Opublikowano

Tabelki ładnie wyglądają. Dobra robota.

Mi na firefoxie troche jakby sie herby rozjeżdzają ale to chyba kwestia powiększenia strony.

Górnik w lidze troche przystopował rozpędzoną lokomotywe.

Opublikowano
  • Autor

Mi na firefoxie troche jakby sie herby rozjeżdzają ale to chyba kwestia powiększenia strony.

Monitor, rozdzielczość... Sprawdzałem na trzech przeglądarkach u mnie ( opera, chrome, maxthon ) i bangla tak samo...

Ciężko to pod każdego jednak dopasować, ważne żeby w jednej linijce siedziało :)

Opublikowano

ta Barca znów z pucharem

:naughty: :naughty: :naughty:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ostatni puchar to był :naughty:

Opublikowano

Ostatni puchar to był :naughty:

W tym roku chyba , chociaz zostal im jeszcze w grudniu o Puchar Swiata bodajze :wink4:

Opublikowano

Ostatni puchar to był :naughty:

W tym roku chyba , chociaz zostal im jeszcze w grudniu o Puchar Swiata bodajze :wink4:

tak jeszcze Puchar za KMS - mysle ze go zgarna :naughty: .

Czy ostatni to pogadamy Jarko w Maju :gwizdanie: .

Fabregas swietnie pasuje do tego zespolu - drugi mecz , drugi gol :good: :good: . Druga bramka palce lizac... :kox:

Pierwsza wiadomo , prezent ale i takie prezenty pilkarze potrafia spieprzyc.

Mialem wrazenie ze Barcelona gra na 70-80% , nie wiem ,jeszcze nie sa w ciagu(tzn napewno nei maja najwyzszej formy) bo troche ospale niektore akcje rozgrywali .

D.Villa to juz nie ten sam Villa ktorego znalem z Valenci , a szkoda :kwasny:

Opublikowano

Ostatni puchar to był :naughty:

podobno ostrzą sobie zęby na Stanleya :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ostatni puchar to był :naughty:

podobno ostrzą sobie zęby na Stanleya :decayed:

Jak go zabiorą to kto Nam będzie Typera ogarniał :angry:

Czy ostatni to pogadamy Jarko w Maju :gwizdanie: .

Jak najbardziej :naughty: :naughty: :naughty:

Żeby chociaż do finału pucharu króla dotarli żeby Real o superpuchar nie musiał grać ze swoimi rezerwami :decayed:

Opublikowano

ehhh Jarko prowokujesz dyskusje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nieee, ja :?: :decayed:

Ale dobra, bo trochę Was tu za dużo Barcapikników :rolleyes:

Opublikowano

Ostatni puchar to był :naughty:

podobno ostrzą sobie zęby na Stanleya :decayed:

nie dadzą rady :decayed: chyba, że znów ten Messi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Przed wizytą Hutnika w Zielonkach, napis czarnym drukiem :naughty: :naughty: :naughty:

plakat.jpg

A w dniu meczu... Zielona wioska błękitem się mieniła :kox:

Opublikowano

ogląda ktoś na Sportklubie ligę brazylijską i argentyńską

są mecze na naprawdę wysokim poziomie, polecam

27 sierpnia, sobota, 23:00, liga brazylijska: Fluminense – Botafogo (na żywo)

28 sierpnia, niedziela, 21:00, Santos – FC Sao Paulo (na żywo)

27 sierpnia, sobota, 02:15, liga argentyńska: Racing Avellaneda – Arsenal Sarandi (na żywo)

28 śierpnia, niedziela, 23:10 Liga argentyńska: Boca Juniors – San Lorenzo niedziela, (na żywo)

coraz więcej latinokopaczy wraca do swoich krajów z europy

Opublikowano
  • Autor

Od kiedy River Plate spadło liga Argentyńska jest mało ciekawa...

Ale Brazyliska z Neymarem i Ronaldinhio :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.