Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Afellay tyle co wrócił po kontuzji która leczył 2 miesiące a już wczoraj zerwał wiążadła w kolanie. Pół roku przerwy...masakra :disgust:

chyba najgorsza z mozliwych kontuzji ...drugi Jeffren Suarez :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyle że ambitniejszy. Szkoda chłopaka :disgust:

Opublikowano

a miał trafić do Juve... i po ptokach :gwizdanie:, ale woli grzać ławe w Barcelonie :naughty::decayed:.

Opublikowano

Cracovia chyba wygra w Zabrzu.

Jeszcze 10 min.

Zanosi sie na 1 zwycięstwo w lidze Pasów

Opublikowano

Wreszcie...

Wreszcie byliśmy lepsi.

Wreszcie zagraliśmy z jakimś pomysłem.

Zobaczymy co będzie dalej...

Opublikowano

NARESZCIE Zwyciestwo Pasiaków :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

NARESZCIE Zwyciestwo Pasiaków :kox: :kox: :kox:

:good:
Opublikowano

ManC-Everton 2-0 :good::banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano
:disgust:
Opublikowano

Piszczek zapewnił Borusii zwycięstwo w ostatniej minucie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

ManC-Everton 2-0 :good::banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

:facepalm:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:53_________________________________________________

Wreszcie...

Wreszcie byliśmy lepsi.

Wreszcie zagraliśmy z jakimś pomysłem.

Zobaczymy co będzie dalej...

nieźle wyglądali, zastanawia mnie słaba postawa Górnika :mysli: czy też Pasy nie pozwoliły pograć żabolom. Wynik mnie cieszy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Real - Rayo 0-1 :kox:

edycja Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:14

CR7 i... 1-1 :gwizdanie:

Opublikowano

Zawisza idzie na mistrza? :naughty::decayed:

Zawisza Bydgoszcz 1:0 Górnik Polkowice

Inter pod wodzą nowego trenera wygrał 3:1 z Bologną...

Jutro Catania vs Juve :D

Mają być dwie zmiany w wyjściowej 11stce :decayed:.

Real Madryt 2:1 Rayo

Opublikowano
  • Autor

Nooo podkręcili tempo w końcówce pierwszej połowy... Szybka zmiana przyniosła efekty...

Zawisza idzie na mistrza? :naughty::decayed:

Zawisza Bydgoszcz 1:0 Górnik Polkowice

:good:

edycja Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:55

Real gra w 10-ciu i już prowadzi 5-2...

SSSud.gif

:decayed:

Opublikowano

Zawisza Bydgoszcz 1 – 0 KS Polkowice :dance:

Opublikowano

tak się Milan przygotowywał do sezonu, że pierwszy skłąd teraz w MilanLab odpoczywa :polew:

beztytuusjd.png

Opublikowano

Real gra w 10-ciu i już prowadzi 5-2...

czekaj a kto to byl ich przeciwnikiem :mysli: :mysli: :mysli::decayed:

Znow w 10 konczyli ... Mou jest rekordzista w tej dziedzinie tego mu odebrac nie mozna :kox: gosc mnie szokuje... w10 co 4ty mecz :)

Xavi dzis rzadzil na boisku .

Opublikowano

Zawisza Bydgoszcz 1 – 0 KS Polkowice :dance:

z jednej strony wtsyd tak wygrać z outsiderem, z drugiej strony, takie mecze są najtrudniejsze :wink4:

M.U. dzisiaj zaliczyło najtrudniejszy wyjazd, jest remis, nie jest źle :)

Opublikowano
  • Autor

Real gra w 10-ciu i już prowadzi 5-2...

czekaj a kto to byl ich przeciwnikiem :mysli: :mysli: :mysli::decayed:

Znow w 10 konczyli ... Mou jest rekordzista w tej dziedzinie tego mu odebrac nie mozna :kox: gosc mnie szokuje... w10 co 4ty mecz :)

Xavi dzis rzadzil na boisku .

Nie rozumiem jakie to ma znaczenie kto był przeciwnikiem :mysli:

Przynajmniej coś się działo i fajnie się oglądało...

Barce przełączyłem po pierwszej połowie, nudny bardzo był jej mecz...

Opublikowano

Barca -Atletico 5-0 hat trick Messiego :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.