Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

edycja Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 14:14

Buahahaha nie słyszałem tego wcześniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zaplułem monitor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, prośba.

Jak dajecie mecze do ligi typerów, umieszczajcie je proszę dzień wcześniej.

Opublikowano

MU ma kryzys :decayed: coś nie idzie Fergusonowi gra z Fc Basel :) Real wygrał :disgust::thumbdown: Zobaczymy dzisiaj :naughty:

Opublikowano

Man City też wczoraj się pogubiło totalnie

Opublikowano

To raczej Bayern gra ostatnio bardzo dobrze ... 21-1 bilans bramkowy

Opublikowano

No Bayern ładnie ciśnie, ale City w lidze też nieźle. Początek nawet mieli niezły, ale ten gol do szatni i po zawodach ...

Opublikowano

Przez MU kupon poszedł do śmietnika, a wszystko pozostałe weszło idealnie... :kwasny:

Opublikowano

Przez MU kupon poszedł do śmietnika, a wszystko pozostałe weszło idealnie... :kwasny:

życie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, prośba.

Jak dajecie mecze do ligi typerów, umieszczajcie je proszę dzień wcześniej.

Oki, słuszna uwaga :good:

Opublikowano

Panowie, prośba.

Jak dajecie mecze do ligi typerów, umieszczajcie je proszę dzień wcześniej.

Oki, słuszna uwaga :good:

Dzieki serdeczne :notworthy:

Opublikowano

Braklo Roo i Chicharito ;) mam nadzieje ze szybko wroca a wtedy na spokoju wyjda z pierwszego miejsca ;)

Opublikowano

T-Mobile Ekstraklasa - pan transmisji

30 września (piątek):

- godz. 18.00: ŁKS - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Sport HD)

- godz. 20.30: Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów (Canal+ Sport HD)

1 października (sobota):

- godz. 13.30: Ruch Chorzów - Widzew Łódź (Canal+ Sport HD)

- godz. 15.45: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (Canal+ Sport HD)

- godz. 17.45: Cracovia - Lech Poznań (Canal+ HD)

2 października (niedziela):

- godz. 14.30: Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa (Canal+ Sport HD)

- godz. 17.00: Legia Warszawa - Wisła Kraków (Canal+ Sport HD)

3 października (poniedziałek):

- godz. 18.30: Korona Kielce - Górnik Zabrze (Canal+ Sport HD)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 18:19_________________________________________________Liga angielska:

Everton FC - Liverpool FC (1.10, godz. 13.40, C+ Gol)

Blackburn Rovers - Manchester City FC (1.10, godz. 15.55, C+ Gol)

Bolton Wanderers - Chelsea Londyn (2.10, godz. 14.25, Canal+ HD)

Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn (2.10, godz. 16.55, C+ Gol)

Liga hiszpańska:

Atletico Madryt - Sevilla FC (2.10, godz. 17.55, C+ Weekend)

Sporting Gijon - FC Barcelona (2.10, godz. 19.55, C+ Gol)

Espanyol Barcelona - Real Madryt (2.10, godz. 21.55, C+ Gol)

Liga włoska:

Inter Mediolan - SSC Napoli (1.10, godz. 20.40, C+ Sport HD)

Juventus Turyn - AC Milan (2.10, godz. 20.40, C+ Weekend)

Liga francuska:

Girondins Bordeaux - Montpellier HSC (1.10, godz. 20.55, C+ Weekend)

Paris Saint-Germain - Olympique Lyon (2.10, godz. 20.55, C+ Sport HD)

Opublikowano

Łukasz jaki obstawiasz wynik Juve - AC Milan? :decayed::naughty:

Opublikowano

ale dali mecz na Polsacie gorszego ścierwa już chyba nie było.Milan-Juve Milan wygra bo ostatnio jak oglądałem Juve to aż żal.

Opublikowano

Boże!! Co za nędzny mecz :(

Opublikowano

jarko, o co poszło z Przytułą?

Czemu już nie jest Waszym trenerem?

Prawdą są pretensje o częstą obecność w C+ i sprawa jego cichego sponsora?

Opublikowano

Boże!! Co za nędzny mecz :(

ciekawiej się zrobiło. Piszczek :facepalm:

Opublikowano

Boże!! Co za nędzny mecz :(

a co, mieli znowu nudną barce dać ? :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 22:40_________________________________________________Dortmund sam sobie mecz za*ebał :gwizdanie:

1. mogli pierwsi strzelić dwie bramki, wtedy te "francuskie murzynki" raczej by się nie podniosły

2. 3 błędy w obronie = 3 bramki OM

3. dobrze bronił bramkarz OM

Nie umnijsza to faktu, że Marsylia mnie pozytywnie zaskoczyła :cool1:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 22:43_________________________________________________

Boże!! Co za nędzny mecz :(

ciekawiej się zrobiło. Piszczek :facepalm:

oprócz błędu, zagrał całkiem przyzwoity mecz :)

Opublikowano

a co, mieli znowu nudną barce dać ?

przynajmniej zawsze coś się dzieje i można liczyc na grad bramek :naughty:

Opublikowano

a co, mieli znowu nudną barce dać ?

przynajmniej zawsze coś się dzieje i można liczyc na grad bramek :naughty:

e tam, jestem zdania, że mecz był dobry :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.