Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś czuje, że Polska wygra :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie remis 1-1 lub wygrają Włosi 2-1 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Będzie lanie... Włosi 4-1 dostaną i pojadą do domu rezygnując ze wstydu z bazy w Krakowie - przeniosą się gdzieś na Ukrainę :naughty::kox:

Opublikowano

Będzie lanie... Włosi 4-1 dostaną i pojadą do domu rezygnując ze wstydu z bazy w Krakowie - przeniosą się gdzieś na Ukrainę :naughty::kox:

:blink:

ciekawe ile Mario wpakuje... :kox:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe ile Mario wpakuje... :kox:

Jak mu sie najpierw uda koszulkę ubrać to może zagra coś kilka minut po czym kopnie sie w czoło i zostanie zmieniony...

Dzisiaj dzień niepodległości, dzisiaj Włochom będzie smutno :naughty::kox:

Opublikowano

ciekawe ile Mario wpakuje... :kox:

Jak mu sie najpierw uda koszulkę ubrać to może zagra coś kilka minut po czym kopnie sie w czoło i zostanie zmieniony...

Dzisiaj dzień niepodległości, dzisiaj Włochom będzie smutno :naughty::kox:

polityka? :naughty: w wątku kopanej?
Opublikowano
  • Autor

Jaka polityka ? Święto narodowe to nie polityka :rolleyes:

Opublikowano

Moze balotelli odpali nam fajerwerki :decayed:

Jak mozna byc takim debilem jak on?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:31_________________________________________________Inspektro cos powinienes wiedziec na temat? :kox:

Opublikowano

Moze balotelli odpali nam fajerwerki :decayed:

Jak mozna byc takim debilem jak on?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:31_________________________________________________Inspektro cos powinienes wiedziec na temat? :kox:

Ale co swoje za kontrakt zgarnia to zgarnia :D :D a że tak zapytam kolega Inspektor też odpalał fajerwerki we własnej toalecie ?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mnie ciekawi jak zachowają się kibice w stosunku do naszych narodowych koszulek a raczej loga pzpn, jakieś transparenty no i ile razy zaśpiewają znaną piosenkę "PZPN PZPN..." :kox:

Opublikowano

Mnie ciekawi jak zachowają się kibice w stosunku do naszych narodowych koszulek a raczej loga pzpn, jakieś transparenty no i ile razy zaśpiewają znaną piosenkę "PZPN PZPN..." :kox:

Z tego co czytałem nie będą dopingować Polaków.. bojkotują nowe stroje

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze trochę a może będziemy bojkotować bojkoty :kox:

Opublikowano

Jeszcze trochę a może będziemy bojkotować bojkoty :kox:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wszędzie i ciągle te bojkoty :gwizdanie:

W sumie jak mam iść na taki mecz gdzie jest bojkot i nie ma dopingu to chyba bardziej bym wolał nie napychać kieszeni betonowi kasą za bilet tylko zostac w domu - to chyba konkretniejsza forma protestu a nie atmosfera piknikowa na stadionie...

Cóż piłkarze winni tym strojom, a brak dopingu głównie w nich uderza...

Opublikowano

Ciekaw jestem dzisiejszego meczu. Jak by to logo PZPN było np. na rękawach, a herb by został na swoim miejscu to by jeszcze to jakoś uszło... Jak się zachowają polscy piłkarze po strzeleniu gola... Pocałują logo PZPN? Ja gdybym był piłkarzem RP to bym się sprzeciwił i nie ubrał koszulki, ale widocznie brak im jaj albo piłkarze dostali dobrze w łapę od PZPN :gwizdanie:

Opublikowano

to, że orzełka na koszulkach brak to żenada, ale to media nie miały za bardzo o czym mówić w ostatnich dniach i zrobiło się wielka curva afera, to tego teraz jakiś brak dopingu :facepalm:

co za kretyni.... :thumbdown:

Opublikowano

Moim zdaniem będzie kichawy mecz i skończy się 0-0

zresztą vyjebane mam nie włączam nawet telewizora :decayed:

Opublikowano

no co baty dostaną

Opublikowano

no co baty dostaną

Kibicujesz Włochom? :mysli:

Opublikowano

nie ale realia są takie niestety :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.