Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za 17 dni :rolleyes:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:angry:
Opublikowano

Bardziej smuci mnie twa nieobecność w Naszej zabawie ;(

przekonales mnie moze zajrze :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bardziej smuci mnie twa nieobecność w Naszej zabawie ;(

przekonales mnie moze zajrze :naughty: :naughty:

:dance:

Opublikowano

troche go rozumiem ... po co grac z druzynami ktorym sie chodzac pakuej 5 bramek ? :gwizdanie: ani ogladalnosci ani pozytku , jedynie kontuzje bo jakis harpagan noge urwie bo nie bedzie pilki ogladal przez 90min :naughty: :naughty: . Ale generalnie... pier_doli :>[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 15:17_________________________________________________

Bardziej smuci mnie twa nieobecność w Naszej zabawie ;(

przekonales mnie moze zajrze :naughty: :naughty:

:dance:

na Twoim miejscu bym sie nie cieszyl :polew: :polew: :wink4:

joke

Opublikowano
  • Autor

troche go rozumiem ... po co grac z druzynami ktorym sie chodzac pakuej 5 bramek ? :gwizdanie: ani ogladalnosci ani pozytku , jedynie kontuzje bo jakis harpagan noge urwie bo nie bedzie pilki ogladal przez 90min :naughty: :naughty: . Ale generalnie... pier_doli :>

No widzisz. To jest trochę tak że albo chcesz co roku oglądać tylko mecze typu Barca - Man. City albo co roku Real - Lech lub Arsenal - Legia... Może na świecie taki mecz nie cieszyłby się popularnością, ale w danym kraju na pewno Wszyscy żyją takim spotkaniem :wink4:

Ja tam wolę LM w takim układzie bo na pewno nie jest monotonna jak nie tak dawno to miało miejsce...

Opublikowano

Podział na koszyki przed losowaniem Euro 2012:

Koszyk 1: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia

Koszyk 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja

Koszyk 3: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja

Koszyk 4: Dania, Francja, Czechy, Irlandia

Grupa marzeń:

Polska, Rosja, Grecja, Czechy :naughty:

Grupa śmierci:

Polska, Niemcy, Portugalia, Francja :shocked:

No dokładnie grupa śmierci by była.

Ale jak trafimy Grecje w drugim meczu to sprzedaje bilet. :sick3:

Opublikowano

Balotelli-azzurro-232x300.jpg

w dodatku ubrał "starą" koszulkę... :gwizdanie:

Opublikowano

Balotelli-azzurro-232x300.jpg

w dodatku ubrał "starą" koszulkę... :gwizdanie:

ten gosc jest tak glupi ze czasem mi go zal :decayed: ,ale w pilke gra dobrze ...o dziwo :naughty: :naughty:

Opublikowano

szkoda, że już nie gra Roy Keane, zakończyłby jego "karierę" przy pierwszym fiknięciu :decayed:

Opublikowano

Dla mnie to smieszne,ze takie podrzedne grajki narzekaly na ciezkie treningi...

Opublikowano

widze,że Poznaniaki przyjeżdzają w poniedziałek na lanie do Podbeskidzia :naughty::decayed:

Opublikowano

Valencia dziś rozpyka Real :decayed: Zgadzacie się ze mną?

Opublikowano

Valencia dziś rozpyka Real :decayed: Zgadzacie się ze mną?

wydaje mi się, że nie :gwizdanie: chociaż mi to loto :)

Opublikowano
  • Autor

Valencia dziś rozpyka Real :decayed: Zgadzacie się ze mną?

Jakiś ziomuś Inspektora czy co :kox:

Opublikowano

Valencia dziś rozpyka Real :decayed: Zgadzacie się ze mną?

Jakiś ziomuś Inspektora czy co :kox:

:sarcastic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.