Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

I jak zawsze w Twoim wykonaniu wszyscy zle a cala Barca najlepsza.Ogarnij sie chlopie.

warnwarn.gifObrażanie i rozkręcanie zadymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Barca lepsza od Realu - po raz kolejny... i to na ich stadionie!!! :kox: :kox: Podpisuję się pod słowami mmcv co do oceny meczu i zawodników obu drużyn!!! :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robię za sędziego. Przyjebałem jedną kartkę :decayed: I taka moja mała prośba. Trzymajcie jakiś poziom (nie mam tu na myśli polskiej piłki nożnej) bo jak będą następne zamieszki to zadymiarzy wyjebię stąd , jak Lato wy***ał Kręcinę :good:

P.S.

Emocje biorą górę bo za bardzo się podniecacie tą piłką , a wszystkie mecze i tak poustawiane :wink4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Barcelony z Realem budzą najwięcej emocji, nie koniecznie te pozytywne :decayed:. CR7 nie istnieje w meczach z silnymi rywalami. Gdy go Real najbardziej potrzebuje to go nie ma tzw. nie błyszczy formą w ważnych momentach. Gdyby strzelił na 2:2 to pewnie mecz by się inaczej potoczył, a tak Barca dobiła Real :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne Ronaldo to chyba jakieś jaja są...

Jak Real chce coś wygrać to niech sprzeda tego Pana, bo opieranie gry na tym CR7000 to kpinka jest...

Niech się z Andżi skontaktują z 200 eurobaniek dostaną...

Chylę czoła przed Barcą, przekonała mnie że to najlepsza drużyna ostatnich 10 lat...

Nie wchodząc w szczegóły taktyczne Xavi i Iniesta, :shocked::good:

Coraz bliżej im do Milanu lat 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

To już Milan na San Siro zaprezentował lepsza piłkę niż Real,

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 11:33_________________________________________________I jeśli to był samobój Marcelo to ja nie mogę. :decayed: samobój jest gdy zawodnik znacznym ruchem skieruje piłkę do własnej siatki a tak nie było, rykoszet i tyle :) było minęło, :) Visca el Barca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła przegrała z Polonią... 0:1

Ekstraklasa jest jednak nieobliczalna :kox: Ograć lidera na wyjeździe przy 40 tysiącach by później przegrać na własnym stadionie ze średniakiem ligowym :kox:

Jarko gdzie jesteś :decayed: Co sie dzieje z twoim Realem :naughty:

Już Ci to tłumaczyłem kiedyś, Real nie jest mój. Ja swój klub mam w Nowej Hucie :naughty: :naughty: :naughty:

A Real ? Dali się ograć słabej ( :naughty: ) Barcelonie jak jacyś trampkarze :polew: Najlepsze z tego meczu jest jednak to że za pięć lat nikt nie będzie wspominał wyniku tylko najszybciej zdobytą bramkę :naughty: :naughty: :naughty:

Ale to co wczoraj zagrali :facepalm: Ronaldo, Di Maria... Ewidetnie mają komplesks Barcelony... Co nie zmienia faktu że na koniec sezonu z trzema porażkami na końcie zdobędą tytuł mistrzowski :kox:

Pozdrowienia dla Jarko :decayed:

Ależ Ty za mną wczoraj tęskniłeś :hahaha:

Przepraszam, już nie będę Cię na tak długo zostawiał samego :decayed:

GDZIE JEST JARKO ????

Co, Ty też tęskniłeś ? :naughty:

Dzisiaj robię za sędziego. Przyjebałem jedną kartkę :decayed:

Zachowałeś się tym razem wyjątkowo nie fair, a już szczególnie w tym wątku :gwizdanie: Jak jest kłótnia i przepychanki to sędzia pokazuje kartki obydwum zawodnikom, przynajmniej tak powinien robić - o ile jest uczciwy i nie przekupny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmón. Tak jestem sezonowym kibicem Realu podobnie jak Milanu czy OM. Cieszę się jak wygrywają, cieszę się jak są na pierwszym miejscu w tabeli ale pociąć bym się za te kluby nigdy nie dał. Nie jestem fanatykiem w kapciach, nie przywdziewam szala czy koszulki siedząc w domu przed telewizorem ( no chyba że z kumplami kadrę oglądam ). Wolę iść na stadion i kibicować mojej ukochanej lokalnej drużynie. Zwisa mi że Real przegrał z Barcą po raz kolejny i w dodatku zasłużenie... Szkoda że zagrali znacznie poniżej swoich możliwości bo niestety zepsuli tym to widowisko... Ogarniasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁKS atakował a Śląsk zdobył bramkę po kiksie... Heh ale widocznie w Polsce właśnie tak się mistrza zdobywa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę Chelsea.. ale jutro trzymam za nich kciuki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...