Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przykro mi Mu to nie moja drużyna :decayed:

Nie piłem do Ciebie :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przykro mi Mu to nie moja drużyna :decayed:

Nie piłem do Ciebie :wink4:

yebany, mnie poprawił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo miałeś tam błęda, źle Ci się moja wypowiedź zacytowała :decayed:

Opublikowano

Bo miałeś tam błęda, źle Ci się moja wypowiedź zacytowała :decayed:

nie, to Tobie źle ostatnia literka wskoczyła :wink4:

Opublikowano

Dość tej prywaty. :decayed::naughty:

Jak obstawiacie dzisiejszy meczyk? Aston Villa -VS Manchester City?

Opublikowano

oby City nie wygralo

Opublikowano
  • Autor

Real dzisiaj rozniesie Levante :naughty:

Opublikowano

oby City nie wygralo

Myślisz, że Aston jest w stanie dziś coś ugrać?
Opublikowano

Bramki się sypią w meczu Lille-Bordeaux ( 8' Rozehnal- 5' Maurice-Belay, 17' Obraniak)

Ale był mecz :kox: 4-5 i Obraniak pogrążył swoich byłych kolegów w doliczonym czasie gry :good:

Opublikowano

Przykro mi Mu to nie moja drużyna :decayed:

Nie piłem do Ciebie :wink4:

Spoko:)

Skopiowałem ten tekst z forum pewnego portalu, ale czytając wypowiedzi na forach internetowych można odnieść takie wrażenie, że niestety same łeby się wypowiadają... Połowa nawet nie wie, że w danej drużynie gra piłkarz X Y czy Z.

Lill-Bordeaux było znakomitym spotkaniem. Fajnie się stało, że Ludo zagrał taki mecz przeciwko swojej byłej drużynie :). Lille przed meczem kombinowało aby Obraniak nie zagrał :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 17:02_________________________________________________

oby City nie wygralo

Myślisz, że Aston jest w stanie dziś coś ugrać?

Jeśli zagrają tak jak na Stamford Bridge to wygrają spokojnie.

Opublikowano

Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:

Opublikowano

Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:

Dobrze im tak, to za przyznanie tytułu mistrzowskiego pod stolikiem... a jakie są Wasze typy na finał PNA?

Opublikowano

Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:

Dobrze im tak, to za przyznanie tytułu mistrzowskiego pod stolikiem... a jakie są Wasze typy na finał PNA?

WKS wygra 2-0 :good:

Opublikowano

Real dzisiaj rozniesie Levante :naughty:

Przypomnij sobie pierwszy mecz :wink4:

[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 17:50_________________________________________________

Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:

Dobrze im tak, to za przyznanie tytułu mistrzowskiego pod stolikiem... a jakie są Wasze typy na finał PNA?

WKS wygra 2-0 :good:

Ba :decayed:

Opublikowano

Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:

Dobrze im tak, to za przyznanie tytułu mistrzowskiego pod stolikiem... a jakie są Wasze typy na finał PNA?

Właśnie miałem o tym mówić... :cool1: Ja stawiam na Wybrzeże Kości Słoniowej :good:
Opublikowano

Damian a ile było w pierwszej rundzie w meczu Barca-Osasuna? 8-0? :mysli::polew:

Opublikowano

17 Wrz 2011 – FC Barcelona - Osasuna 8:0

Opublikowano

A Villa - MC 0:1 :gwizdanie:

Opublikowano
:disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.