Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy szybki zestaw :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajnie ze Real traci punkty :banan:

Opublikowano
fajnie ze Real traci punkty :banan:

Nie jestem jakimś mega fanem Barcy ale coś mi się wydaje, że jednak będą mistrzem :naughty:

BTW Nie rozumiem fanów Juve, którzy Milan już okrzyknęli mistrzem Włoch :thumbdown:

Opublikowano

Oglądałem wczoraj :decayed:

Opublikowano
fajnie ze Real traci punkty :banan:

Nie jestem jakimś mega fanem Barcy ale coś mi się wydaje, że jednak będą mistrzem :naughty:

BTW Nie rozumiem fanów Juve, którzy Milan już okrzyknęli mistrzem Włoch :thumbdown:

Kto już okrzyknął AC Milan mistrzem Włoch? :decayed:

Ja cały czas wierzę, że się uda :), że jeszcze Milan straci pkt :). Zresztą wyżej się wypowiadałem na ten temat :wink:.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/alessandro-del-piero-pobil-kolejny-rekord-juventus,1,5066597,wiadomosc.html :naughty:

Opublikowano

Chodziło mi o wypowiedź Davida

wkoncu zwyciestwo :kox: ale milan i tak bedzie mial mistrza :confused4:
Opublikowano

Milan dostanie baty od Barcy to później nie będzie mógł się podnieść :kox:

Opublikowano

Milan nigdy nie upadł i nie upadnie... jeden mecz o takim fakcie nie może zdecydować... Damianie to nie ten poziom... :naughty:

Opublikowano

We will see :naughty:

Opublikowano

Jutro AC Milan vs Roma :decayed:. Ciekaw jestem czy Roma urwie jakieś pkt AC Milanowi :eusathink:, a w niedziele Derby D'Italia :naughty::kox:

Opublikowano
a w niedziele Derby D'Italia :naughty::kox:

Lecce - Atalanta? :mysli::kox::decayed:

Opublikowano

nie... Płomień Kostrze - Mogilany

Opublikowano

W ramach rozgrywek The Torbay Sunday League Wheel Power FC pokonali 58:0 zespół Nova 2010 FC. Według mediów w Wielkiej Brytanii jest to najwyższa porażka w historii futbolu na Wyspach.

Bohaterami spotkania zostali bracia Bowker - Robbie zdobył 18 goli, a jego brat Stuart 10.

- Kiedy prowadziliśmy 50:0 nasi przeciwnicy nie mieli już ochoty na grę - mówi Stuart Bowker. - Jednak sędzia wytłumaczył im, że muszą grać, albo zgodnie z przepisami zostaną ukarani.

Opublikowano

Milan przegrywa po pierwszej polowie z Roma :banan: Liverpool przegral znowu,co sie dzieje z tym klubem nie lubie ich ale wole ich niz Arsenal na 3 miejscu

Opublikowano
Milan przegrywa po pierwszej polowie z Roma :banan:

2-1 dla Milanu.

Legia straciła punkty z Bełchatowem remis 1-1.

Opublikowano

normlanie rece opadaja,roma tak dala d*py :facepalm: milan gral slabo no ale jak to sie mowi w Italii masz Ibre masz Scudetto

Opublikowano
normlanie rece opadaja,roma tak dala d*py :facepalm: milan gral slabo no ale jak to sie mowi w Italii masz Ibre masz Scudetto

i Dr'a Bunga Bunga :decayed:.

Też liczyłem, że Roma urwie pkt AC Milanowi, ale... nie udało się. Jutro z interem muszą być 3 pkt :decayed:. 3:0 i będzie git.

Opublikowano

Ruch na mistrza :decayed:

Opublikowano
Ruch na mistrza :decayed:

W tym sezonie nikt nie zasłużył na mistrza w naszej ekstraklasie :wink::decayed:

Stawiam na Legie albo Ruch :naughty:

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

Nasi kadrowicze w BVB dzisiaj świetnie zagrali :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.