Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wihajster

Obowiązkowo

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Obowiązkowo

Takie jak na zdjęciu?

Opublikowano
Do ManC pójdzie na bank.

aż tak źle mu życzysz? :decayed:

Opublikowano

e tam p030.gif

Opublikowano

Co za mecz :kox:

Opublikowano

Dziś jadąc na mecz pod samym stadionem panienka wjechała mi w tyłek i mam do malowania zderzak. Na mecz się spóźniłem ale na szczęście nasi kopacze poprawili mi humor odprawiając Białostocczan 4-1 :)

Teraz odliczanie do derbów.

Opublikowano

Arsenal wygrał z Newcastle 2-1 strzelajc 15 sek przed końcem doliczonego czasu gry :kox:

Opublikowano

Koledzy co z ligą typerów? :eusathink:Na nowym forum jeszcze nie typowaliśmy.

Opublikowano
Koledzy co z ligą typerów? :eusathink:Na nowym forum jeszcze nie typowaliśmy.

ogarnę nowy zestaw jutro :wink:

uaktualnienie zrobię w wolnej chwili...

Później będzie po staremu: nowy zestaw co weekend :kox:

Opublikowano

Inter coś nie może dać sobie rady z żabojadami... :naughty:

A drugi mecz... :shock3: [TABLE]

[TR=bgcolor: #cfcfcf]

[TD=width: 45]69'[/TD]

[TD=width: 118, align: right]Bayern Munich[/TD]

[TD=width: 50]6 - 0[/TD]

[TD=width: 118]Basel[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Opublikowano

Wreszcie wsadzili bramkę. To co? Dogrywka? Czy coś się wyjaśni do 90. minuty? :cool:

Opublikowano
Inter coś nie może dać sobie rady z żabojadami... :naughty:

A drugi mecz... :shock3: [TABLE]

[TR=bgcolor: #cfcfcf]

[TD=width: 45]69'[/TD]

[TD=width: 118, align: right]Bayern Munich[/TD]

[TD=width: 50]6 - 0[/TD]

[TD=width: 118]Basel[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

już 7:0...

Opublikowano

No dokładnie. Leją ich ostro! :kox:

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

I Inter odpada... 91. minuta i 1:1... :whistling:

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

Jeszcze nie koniec! Karny dla Interu! :kox:

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

2:1 ale i tak Inter odpada bo zabrakło czasu na jeszcze jedną bramkę. :naughty:

Opublikowano

7:0 w tym 4 gole gomeza a mogło być 5

Opublikowano

Kuchenkorz 0:1 Wisła Kraków :naughty::decayed:

Opublikowano

Dzisiaj kolejne emocje związane z LM...

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TD=class: tdrow2z, align: center]real.gif Real Madryt[/TD]

[TD=class: tdrow2z, align: center]14.03

20:45[/TD]

[TD=class: tdrow2z, align: center]cskam.gif CSKA Moskwa[/TD]

[TD=class: tdrow1z, align: center]chelsea.gif Chelsea Londyn[/TD]

[TD=class: tdrow1z, align: center]14.03

20:45[/TD]

[TD=class: tdrow1z, align: center]nap.gif SSC Napoli[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

W obu przypadkach wygrają goście :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W obu przypadkach się synku pomyliłeś.

Opublikowano

Typer podliczony, wrzucony nowy zestaw

Mistrzem stycznia OTom, mistrzem lutego stanley

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.