Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 gwiazdki to bylo by cos :slina: jak nie w tym sezonie to mysle ze w nast bedziemy faworytem,potrzeba 2 napastnikow swiatowej klasy i moze jakis dobry lewy obronca-Kolarov z City :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Atak:

Vucinic - Higuain - Del Piero/Fabio Q

albo

Higuain - Del Piero/Fabio Q

ale pewnie to tylko marzenia :decayed:.

W Juve bym widział Rossiego, Higuaina lub Hulka + Hazarda

Kolarov :eusathink:. Nigdy nie widziałem jak gra

Znając Nasz zarząd poskąpią kasy na światowej klasy napastników...

Opublikowano

ja bym widzial taki atak Vucinic-Dzeko/Higuan-Jovetic/Lavezzi :kox: Hulk to marzenie,strasznie lubie jak gra i jest silny fizycznie,pasuje do serie a no ale niestety gra w porto a za jakie kwoty kupuje sie z porto przekonal sie real i atletico madryt placac za Pepe 30mln czy atletico 40 za Falcao :facepalm:

Opublikowano

2-1 dla Chelsea Wychodzi na to ,że zagrają z Barceloną w półfinale :decayed:

Opublikowano

David słyszałe jaką Hulk ma w kontrakcie klauzule odejścia? 100mln :decayed:

Opublikowano
ja bym widzial taki atak Vucinic-Dzeko/Higuan-Jovetic/Lavezzi :kox:Hulk to marzenie,strasznie lubie jak gra i jest silny fizycznie,pasuje do serie a no ale niestety gra w porto a za jakie kwoty kupuje sie z porto przekonal sie real i atletico madryt placac za Pepe 30mln czy atletico 40 za Falcao :facepalm:

Hulk nie tylko jest silny fizycznie, ale też ma pierdzielnięcie z lewej nogi :decayed::kox:.

Opublikowano

Ale bramki wczoraj w meczu Realu:banan::kox:

Opublikowano
  • Autor

Jakie wyniki wczoraj ?

Opublikowano

Chelsea 2:1 Benfica

Real 5:2 APOEL

Opublikowano

no to bedzie ciekawy polfinal real-bayern :naughty: polfinaly 17-18 kwiecien

Opublikowano

Pamiętam mecz Realu z Bayernem i szybki gol Roya Maakaya :decayed::kox:

Opublikowano

Najszybszy gol w histori Ligi Mistrzów po błędzie Carlosa :kox:

Nie oszukujmy się - finał będzie Real Barca bo dla Uefy będzie to super okazja do zbicia majątku na tym jednym meczu!

Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy zestaw, mistrzem marca : pepik25 :thumbup1:

Opublikowano

Panowie mecz o mistrzostwo? Legła - Ruch :naughty:

Opublikowano

tylko Ruch :kox:

"Kumpel" z roboty pojechał na mecz ( jest z sosnowca i jest kibicem legii :facepalm: )

Opublikowano

R :good:

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

tylko Ruch :kox:

"Kumpel" z roboty pojechał na mecz ( jest z sosnowca i jest kibicem legii :facepalm: )

Co Ty masz za kumpli? :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy się ze mną zgodzićie ale w Ekstraklasie w każdym meczu na szczycie przeważa taktyka itd itp i mało kiedy taki mecz jest przyjemny dla oka

Opublikowano

to są w ekstraklasie mecze przyjemne dla oka? bua ha ha

Opublikowano
Nie wiem czy się ze mną zgodzićie ale w Ekstraklasie w każdym meczu na szczycie przeważa taktyka itd itp i mało kiedy taki mecz jest przyjemny dla oka

dobrze, że nie ma takiego cyrku jak w gran derby :naughty:

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:33 ----------

to są w ekstraklasie mecze przyjemne dla oka? bua ha ha

:facepalm:

Opublikowano

Gran Derby były by dużo lepsze gdyby nie było Pepe i Marcelo i symulacji Bosquetsa i Alvesa :decayed:

Chudy umrzyj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.