Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki był pprzebieg meczu L - R ? Wynik widzę ale jak było z grą?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolejny gol z karnego dla Milanu... Widać mają dobrze opłacanych sędziów... :doh::thumbdown::facepalm:

Opublikowano

W końcu coś robią w TVP jeśli chodzi o komentatorów na Euro, wiadomo Szpak na mocna posadę ale zamiast zanudzającego Jonicy na komentować Jacek Laskowski z C+ z którego odszedł. Dobrze bo dobry gość jest :good:

Opublikowano

JEST!!! :decayed::kox:. ac milan 1:2 AC Fiorentina. Dzięki Boruc, Dzięki Amauri :jerk:.

Teraz JUVE musi wygrać z Palermo i będzie bardzo dobrze :decayed:

Opublikowano
Jaki był pprzebieg meczu L - R ? Wynik widzę ale jak było z grą?

pierwsza połowa wyrównana, w drugiej połowie legia lepsza o te 2 bramki :disgust: szkoda, bo Ruch miał swoje szanse :confused4:

Opublikowano

Fiorentina pokonała Milan 2-1 :kox:

Opublikowano

Gratuluję refleksu :good::decayed:

Opublikowano

JUVE !!!!!!! :banan: mamy lidera :banan::jerk:

Opublikowano

16.jpg

32.jpg

18.jpg

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

serce rośnie :kox:

Opublikowano

Saragosa-Barcelona 1-2 do przerwy:decayed:

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

1-3

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

1-4 :kox:

Opublikowano
JUVE !!!!!!! :banan: mamy lidera :banan::jerk:

:good:

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

Barca :kox:

Opublikowano
JUVE !!!!!!! :banan: mamy lidera :banan::jerk:

Lidera mamy i za #%&^ go nie oddamy :decayed::kox::banan::jerk:

Opublikowano
  • Autor

Dwie najlepsze kibicowskie ekipy w Polsce :notworthy:

Opublikowano

Smuda relacjonuje: "Dzwoniło do mnie kilku niemieckich dziennikarzy. Okazuje się, że z Peszką pił inny reprezentant Polski - Marcin Wasilewski. Nie puszczę im płazem tej sytuacji. Obu skreślam z kadry na finały Euro 2012. Nie ma szans, aby znaleźli się w 23-osobowej ekipie".

Skąd pan wie, że to Wasilewski był z Peszką w Kolonii, gdzie po alkoholu kłócili się z taksówkarzem? Smuda mówi: "Niemieccy dziennikarze są doskonale zorientowani. Natychmiast przekazali mi, że Peszko bawił w towarzystwie innego reprezentanta Polski, Wasilewskiego.

:grin::facepalm:

Opublikowano

Arsenal - Man City 1:0 87.minuta :kox:

Opublikowano
Balotelli :decayed:

Jak zwykle się popisał i dał próbkę swojej bosikowej inteligencji. :wallbash::thumbdown: Podejrzewam, że nie tylko boiskowej śledząc jego poczynania... :wallbash::wallbash: Już wcześniej powinien otrzymać czerwoną kartkę!

Opublikowano

Real Madryt póki co remisuje u siebie z Valencją i ma sporo szczęścia bo mógłby już przegrywać...

Nawiązując do sytuacji wyżej... Następny półgłówek, który powinien się zastanowić nad sobą! Pepe... :wallbash::facepalm:

Opublikowano
Real Madryt póki co remisuje u siebie z Valencją i ma sporo szczęścia bo mógłby już przegrywać...

Nawiązując do sytuacji wyżej... Następny półgłówek, który powinien się zastanowić nad sobą! Pepe... :wallbash::facepalm:

jeszcze tylko 1 punkcik do odrobienia i na CN sie wszystko rozstrzygnie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Real Madryt póki co remisuje u siebie z Valencją i ma sporo szczęścia bo mógłby już przegrywać...

Nawiązując do sytuacji wyżej... Następny półgłówek, który powinien się zastanowić nad sobą! Pepe... :wallbash::facepalm:

jeszcze tylko 1 punkcik do odrobienia i na CN sie wszystko rozstrzygnie :kox:

:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.