Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo za sukcesami barcy poszli kibice....

Myslisz,ze skad u nas Malyszomania,Kubicomania itp. itd?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie jestem kibicem Bayernu poprostu nie nawidze Realu oraz Borussi a to zaczelo sie od finalow LM w 97 i 98

Opublikowano
Bo za sukcesami barcy poszli kibice....

Myslisz,ze skad u nas Malyszomania,Kubicomania itp. itd?

:polew:

a za sukcesami Realu nie szli kibice? Śmieszne argumenty...

dodatkowo, w przeciwieństwie do Barcelony, kibice szli za gwiazdami ściąganymi co rusz do "galacticos"

pasowali i pasują do siebie jak pięść do nosa... ale jakoś te indywidua (czasem) wygrywały

najważniejsze sprzedane koszulki i mecze "pokazowe" na całym świecie żeby jak najwięcej kasy zarobić a później utopić w zawodnikach

Real to zbiór gwiazd, uzupełniony o 2-3 wychowanków.

Opublikowano

bez sensu ta dyskusja....

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

PS. jarko, ale wyebałeś logo :decayed:

Opublikowano

Tylko ze kibic zmienny jest.

Ostatnie lata zdominowala barcelona i jej sukcesy.Stad taka duza ilosc fanow i zarazem antyfanow realu.

Może real to zbior gwiazd,ale lepiej mi sie ich oglada niz piz*usiow i aktorow z barcelony.

Opublikowano

Brawa dla Bayernu za awans:kox: Teraz jeszcze Chelsea niech wypykaja i będzie gites :decayed:

Opublikowano
Tylko ze kibic zmienny jest.

Ostatnie lata zdominowala barcelona i jej sukcesy.Stad taka duza ilosc fanow i zarazem antyfanow realu.

Może real to zbior gwiazd,ale lepiej mi sie ich oglada niz piz*usiow i aktorow z barcelony.

przecież to normalne że każda drużyna która wygrywa będzie miała więcej fanów "z odzysku" niż ta na ostatnim miejscu, ale to tyczy się wszystkich drużyn o których tu piszemy Barca, Real, Milan, Juve, MC, MU, itp...

stanley dobrze prawi - skończmy już bo to nie ma sensu...

Opublikowano

Poprostu to jest prosty sposob na wyjasnieneie wiekszej ilosci fanow barcelony nad Realem-sukcesy.

A Ty szukasz jakis innych powodow...

Opublikowano

Teraz sezonowcy Barcelony przerzucą się na inny klub. Może na Bayern lub Chelsea albo jeszcze inny klub, bo sukcesy się skończyły.

Od sezonu 2008/2009 Barcelona wszystko wygrywała i sezonowców przybyło jak królików, a teraz powoli się przerzucają na inne kluby...

Też nie lubię Realu. Nawet bardzo i fajnie, że Bayern ich ograł. Piękny mecz. Bayern się nie załamał. Walczyli do końca i się udało.

Jedyny + sezonowców to więcej kasy w klubowym budżecie. Teraz pewnie Juve więcej będzie miało sezonowców. W końcu wracają na szczyt. Przyszły sezon czyli 12/13 zweryfikuje gdzie się znajdują i jak zagrają w LM.

Opublikowano
bo sukcesy się skończyły.

jasnowidz?? :facepalm:

Opublikowano

547995_202231339895012_100003244434479_320454_1651362205_n.jpg

380757_442758155740401_100000186611627_1942019_1495578488_n.jpg

:grin:

Opublikowano
  • Autor

PS. jarko, ale wyebałeś logo :decayed:

Lepsze takie jak to co było wcześniej... Z dedykacją dla Januszy :decayed:

Co do rywalizacji największych klubów świata to wiadomo że jakąś drużynę się lubi, ale żeby zaraz być jej wiernym fanatykiem. To fakt że Barca ostatnio mocno kibicami obrodziła, a Real miał zawsze specyficzną politykę klubową. Taką iście Królewską. Odpadli - trudno, ale żeby z awansu drużyny Niemieckiej się cieszyć... No jeszcze jakby to Dortmund był to spoko, ale Bayern...

Opublikowano

@PABLO - stare zdjecie, ale pokazuje jak bardzo chlopaki chca osiagnac sukces.

Opublikowano

kibicuje bayernowi od ponad 20lat !! coz za emocje wczoraj byly !! :banan::banan:

szkoda ze barca nie awansowala bylby lepszy spektakl.

Opublikowano
Real 2-0 dobrze fryckom CR7 druga brameczka

nom, ze spalonego :D

http://i.imgur.com/WKX8r.gif

Opublikowano

to od 6 roku życia kibic jesteś c008.gif

Opublikowano
523913_10150672301711237_195470936236_9636985_695372850_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.