Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla Panów z Warszawy. Pan z Wrocławia!:banan:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma sie co cieszyc :) w LM beda baty i spotkamy sie w pucharach :)

Opublikowano
nie ma sie co cieszyc :) w LM beda baty i spotkamy sie w pucharach :)

Fakty jednak pozostają faktami...

Opublikowano

To było wiadome, że Wisła się podłoży i da wygrać Śląskowi :decayed:.

Dzisiaj bardzo ważne spotkanie o 20:45

Juve vs Cagliari

AC Milan vs Inter

Jeżeli AC Milan przegra, a Juve wygra to :jerk::decayed:

Opublikowano
Fajnie, że Śląska ma mistrza. Wrocław -> fajne miasto
:good::naughty:

Dla Ruchu II miejsce to bardzo dobry wynik choć pewnie liczyli na to, że Śląsk nie wygra dziś na Wiśle i zdobędą Mistrza.

Opublikowano

szkoda że Legia nie została mistrzem:kwasny: Śląsk dostanie baty w LM

Opublikowano
To było wiadome, że Wisła się podłoży i da wygrać Śląskowi :decayed:.

Dzisiaj bardzo ważne spotkanie o 20:45

Juve vs Cagliari

AC Milan vs Inter

Jeżeli AC Milan przegra, a Juve wygra to :jerk::decayed:

jak Wisła mogła się podłożyć Śląskowi mając trenera z Chorzowa.Sam nie wierzysz co piszesz
Opublikowano
jak Wisła mogła się podłożyć Śląskowi mając trenera z Chorzowa.Sam nie wierzysz co piszesz

:facepalm:

A co ma piernik do wiatraka? Znam kibiców GKSy z Chorzowa... Chyba sam nie wiesz co piszesz.

Jeśli kibic rzeki pisze że się podłożyła to chyba bardziej przekonujące niż jakby to napisał kibic Ruchu.

Podłożenie ewidentne i mecz wypaczony przez sędziego. Tytuł należy się Ruchowi...

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Historia lubi się powtarzać - 1993 rok :whistling:

Tyle że tu nie jest to tak ewidentne

Opublikowano
To było wiadome, że Wisła się podłoży i da wygrać Śląskowi :decayed:.

Dzisiaj bardzo ważne spotkanie o 20:45

Juve vs Cagliari

AC Milan vs Inter

Jeżeli AC Milan przegra, a Juve wygra to :jerk::decayed:

jak Wisła mogła się podłożyć Śląskowi mając trenera z Chorzowa.Sam nie wierzysz co piszesz

Probierz jest z Bytomia :whistling:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

A Wisła zagrała "słabo" tak jak i cały sezon( bo nie chcę im ubliżać i nie napiszę nic więcej) :wink:

Opublikowano
  • Autor

W Wiśle dzisiaj zadebiutował wychowanek Hutnika... Rojewski...

Opublikowano
W Wiśle dzisiaj zadebiutował wychowanek Hutnika... Rojewski...

z tego co pamiętam, miał jakąś szansę na bramkę nawet :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, nie oglądałem multiligi tylko na żywo kolejny pogrom w drodze do awansu :naughty: Tym razem 6-2 :grin:

Opublikowano
Nie wiem, nie oglądałem multiligi tylko na żywo kolejny pogrom w drodze do awansu :naughty: Tym razem 6-2 :grin:

no to gratulacje :wink:

PS. Szkoda, że Rojewski debiutuje akurat w Wiśle :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio kolejny z Naszych wychwanków załapał się do kadry Polski U ileś tam już jako piłkarz Craxy... Szkoda że odchodzą, ale z drugiej strony tam wyższy poziom seniorów a My im póki co nie możemy zbyt wiele zaoferować. Są jednak też tacy co wolą się u Nas dłużej "szlifować" i czekać na transfar do I lub II ligi z opcją gry w postawowym składzie... Wiadomo, każdy ma własny plan na "karierę" :wink:

Opublikowano

Ale walka na San Siro :shock3:

Opublikowano

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

Opublikowano

30 SCUDETTO!!! :jerk::kox::decayed: i 3 gwiazdeczki!!! Teraz czas na Napoli :naughty:

juvetus3starlogotp.jpg

Opublikowano
  • Autor
Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Pomijając fakt że punkty zdobywa się cały sezon to akurat ta wygrana Śląska była jedną z łatwieszych. To oczywiste że Wisła grająca o nic odpuściła ten mecz..

Opublikowano
Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą

tak oczywiście :grin:

Opublikowano
szkoda że Legia nie została mistrzem:kwasny: Śląsk dostanie baty w LM
Jasnowidz? :cool: A Legia... Na własne życzenie straciła mistrzostwo.
jak Wisła mogła się podłożyć Śląskowi mając trenera z Chorzowa.Sam nie wierzysz co piszesz

:facepalm:

A co ma piernik do wiatraka? Znam kibiców GKSy z Chorzowa... Chyba sam nie wiesz co piszesz.

Jeśli kibic rzeki pisze że się podłożyła to chyba bardziej przekonujące niż jakby to napisał kibic Ruchu.

Podłożenie ewidentne i mecz wypaczony przez sędziego. Tytuł należy się Ruchowi...

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Historia lubi się powtarzać - 1993 rok :whistling:

Tyle że tu nie jest to tak ewidentne

Oglądałeś mecz? Nie widziałem tam żadnej ingerencji sędziego w wynik i ustawienie meczu... WIsła była słaba i "0" skuteczności bo okazje były szczególnie w I połowie.
Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

Tak jak mówione było przed meczem że będzie gadka o tym, że Wisła się podłoży ale to tylko przypuszczenia i nic więcej. Mogą sobie wszyscy gadać i tak nic to nie zmieni. Żeby była jasność - wolałbym żeby R zdobył mistrza niż Śląsk. :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.