Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic nie jest pewne

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jedno jest pewne dzis karnych nie będzie :decayed:

Tez na to licze,bez zbednego przeciagania.

Opublikowano
Włochy Niemiaszki --- 1:0

marzysz :decayed: rozumiem że taki wynik obstawiłeś bo na takim można by chyba zarobić w zakładach :wink:

Sam jestem ciekaw jak dzisiejszy mecz się zakończy. :wink4: Jednak Włochów nie ma skreślać. :cool: Wczoraj Hiszpania grała słabo! :disgust:
Opublikowano
jedno jest pewne dzis karnych nie będzie :decayed:

Tez na to licze,bez zbednego przeciagania.

a ja lubię ogladać karne, tak jak wczoraj strzelił Sergio Ramos, miióótt:decayed:
Opublikowano

Prawie jak Pirlo... :decayed: Ale jeśli chodzi o samego Ramosa to się poprawił bo wiadomo jak ostatnio wykonał karnego... :whistling:

Opublikowano

Do dzisiaj po karnym Ramosa w półfinale LM piłki nie znaleźli :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

jak niemiaszki dzisiaj nie dadza rady makaronom to na serio - futbol schodzi na psy......

Opublikowano

Najsmieszniejsze jest to ze makarony juz nie grają takiego catenacio i antyfutbolu jak kiedys ale mimo to kibicuje szwabkom.

Opublikowano

to prawda, ale pod wzgledem pilkarskim oraz bogactwa kadry, niemcy nie maja sobie rownych na chwile obecna w europie

otwarcie sie na inne nacje i porozdawanie paru paszportow przynioslo nieprawdopodobny efekt

tylko prosze mi tu nie wyjezdzac z tekstami od kiedy Ozil/Klose/Khedira mieszkaja w niemcowni !!! :wink:

Opublikowano

Myślę, że jednak mają kokurencje w Europie... Choćby Hiszpania... Mają grajków na b. wysokim poziomie i raczej wszyscy rodowici Hiszpanie... :whistling:

Opublikowano
Myślę, że jednak mają kokurencje w Europie... Choćby Hiszpania... Mają grajków na b. wysokim poziomie i raczej wszyscy rodowici Hiszpanie... :whistling:

nie mówię nie, ale hiszpanie przynudzają od początku turnieju

niemcy grają widowiskowo i szaleją bez względu na skład

i to mi się podoba

(sam nie wierzę w to co piszę .....)

Opublikowano

:naughty::kox:

Opublikowano
Myślę, że jednak mają kokurencje w Europie... Choćby Hiszpania... Mają grajków na b. wysokim poziomie i raczej wszyscy rodowici Hiszpanie... :whistling:

nie mówię nie, ale hiszpanie przynudzają od początku turnieju

niemcy grają widowiskowo i szaleją bez względu na skład

i to mi się podoba

(sam nie wierzę w to co piszę .....)

Masz rację. Gra Hiszpanów nudna ale z drugiej strony taktycznie są poukładani grając do znudzenia to samo... Nimecy w tym turnieju idą bez żadnego zająknięcia ale wiecie jak jest w piłce... Wszystko może się zdarzyć. :cool:

Opublikowano
Myślę, że jednak mają kokurencje w Europie... Choćby Hiszpania... Mają grajków na b. wysokim poziomie i raczej wszyscy rodowici Hiszpanie... :whistling:

nie mówię nie, ale hiszpanie przynudzają od początku turnieju

niemcy grają widowiskowo i szaleją bez względu na skład

i to mi się podoba

(sam nie wierzę w to co piszę .....)

Masz rację. Gra Hiszpanów nudna ale z drugiej strony taktycznie są poukładani grając do znudzenia to samo... Nimecy w tym turnieju idą bez żadnego zająknięcia ale wiecie jak jest w piłce... Wszystko może się zdarzyć. :cool:

wiem że mam rację :decayed:

ostatnio na BBC sport przeczytałem, że mówienie o tym że hiszpanie grają nudną piłkę stało się po prostu nudne

więc mam wrażenie, że (sorry) mało kto życzy im powodzenia i obrony tytułu

to tak jak w starym powiedzeniu, nie chodzi o to by mieć króliczka, ale by go gonić

a ci goście już go złapali dwukrotnie, no i ile go można do cholery trzymać ?? (casus barcy 2012)

czyż nie ?? :wink:

Opublikowano

Ja im życzę tego choćby dlatego, że nikt jeszcze tego nie dokonał... :wink4:

Opublikowano

Dojcze win

Opublikowano

Niemcy są za młodzi na Włochów,

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Szpaku :facepalm: do Baloteleljego :decayed: nie prościej powiedzieć do idioty? :decayed:

Opublikowano

Włosi nie mają też aż tylu doświadczonych zawodników co zazwyczaj.

Opublikowano
Włosi nie mają też aż tylu doświadczonych zawodników co zazwyczaj.

Ale mimo wszystko już prowadzą 1:0 :kox:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

I już 2:0 dla makaroników

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.