Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sędzia za***isty:facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sędzia makaroniarz! Daje kartki i gwizda takie faule, że szkoda gadać! :facepalm:

Tak czy tak nie wygląda to tak źle, myślę że są w stanie strzelić bramkę Angolom. :wink4:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

:brawo: Glik GOOOLLLL!!!!:kox::kox:

Opublikowano

dobry mecz polaków, wizualnie to myśmy zasłużyli na zwycięstwo, szczęście anglików - to trzeba przyznać.

Opublikowano

Wg mnie też Angole słabi! Polacy zasłużyli na bramkę a nawet na wygraną. :good: Wreszcie coś graliśmy! :kox:

Opublikowano

18791cb9fc281f7c.jpg

też wczoraj byłem....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

W sumie od dawna dobry mecz Polaków.Anglicy popełniali dzisiaj sporo błędów i można było to lepiej wykorzystać.....

Opublikowano

Dokładnie tak. Sporo błędów anglików a My graliśmy na serio dobrze! :kox: Szkoda, że nie wygrali ale mimo wszystko wielu z Nas wzięło by remis w ciemno. :wink:

Opublikowano

:decayed:

545781_10151150414662949_408277348_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj rano był taki młyn w pzpn-ie że musiała policja przyjechać i pilnować kto chce wejść :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor
9303_351223118307389_1818537063_n.jpg
Opublikowano

Jeden z nich dostał już wyrok - 2 lata zakaz stadionowy i nic poza tym a straszyli, że mógł dostać 3 lata i jakąś karę pieniężną.:wink:

Opublikowano

No i dostał kare pieniężną, pewnie niemałą. Za koszta sądowowe :wink:

Opublikowano
No i dostał kare pieniężną, pewnie niemałą. Za koszta sądowowe :wink:
Ja nie mówię o kosztach sądowych tylko grzywnej której nie dostał. :cool: To są dwie różne rzeczy. :cool1:
Opublikowano

Ten zakaz stadionowy to sobie można.....Przed wejściem nikt nie sprawdzał żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość

zresztą z żoną także mieliśmy bilety ludzi z Łomży bo nie zdążyłem kupić,chociaż podobno we Wrocławiu sprawdzali...

Opublikowano
  • Autor
Ten zakaz stadionowy to sobie można.....Przed wejściem nikt nie sprawdzał żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość

zresztą z żoną także mieliśmy bilety ludzi z Łomży bo nie zdążyłem kupić,chociaż podobno we Wrocławiu sprawdzali...

Można, jak nie sprawdzają i nie będziesz się wychylał. W innym przypadku jak Cię zobaczą to nie będzie tak wesoło a policja dobrze studiuje nagranie... U Nas ostatnio na meczu wyjazdowym w Andrychowie uwaga w... III lidze... Byli tajniacy chyba z 10 kamerami... Do każdej mają przystawkę z zoomem żeby dobrze było twarze widać i sobie nagrywają... Po jednym z meczów w rundzie wiosennej zeszłego sezonu gdzie były jakieś przepychanki to chyba do 10 osób zapukali o 6.00 z rana. Posypały się zakazy stadionowe, wyroki w zawieszeniu i grzywny...

Opublikowano

Bylismy w grupie ok 40 osob.

NIkogo nie sprawdzili :wink:

Opublikowano
Ten zakaz stadionowy to sobie można.....Przed wejściem nikt nie sprawdzał żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość

zresztą z żoną także mieliśmy bilety ludzi z Łomży bo nie zdążyłem kupić,chociaż podobno we Wrocławiu sprawdzali...

Można, jak nie sprawdzają i nie będziesz się wychylał. W innym przypadku jak Cię zobaczą to nie będzie tak wesoło a policja dobrze studiuje nagranie... U Nas ostatnio na meczu wyjazdowym w Andrychowie uwaga w... III lidze... Byli tajniacy chyba z 10 kamerami... Do każdej mają przystawkę z zoomem żeby dobrze było twarze widać i sobie nagrywają... Po jednym z meczów w rundzie wiosennej zeszłego sezonu gdzie były jakieś przepychanki to chyba do 10 osób zapukali o 6.00 z rana. Posypały się zakazy stadionowe, wyroki w zawieszeniu i grzywny...

no nie pie*dol :facepalm: co za kraj :doh:

Opublikowano
  • Autor

Bawiłem się kiedyś monitoringiem na stadionie... Można przeczytać jakiej firmy szluga jaracie :kox:

Opublikowano
Bawiłem się kiedyś monitoringiem na stadionie... Można przeczytać jakiej firmy szluga jaracie :kox:

na waszym stadionie miejskim ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.