Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jarek byłeś z Hutnikiem w Sandomierzu ?

Rozwaliłem se kolano i niestety musiałem odpuścić ten wyjazd - pierwszy raz od dwóch lat nie pojechałem na mecz będąc w domu... :kwasny:

Podobno fajny stadionik tam mają...

widziałem, że nawet jakaś oprawa była...

Pod tym względem to chyba najlepiej było na Beskid - Hutnik i Hutnik - Granat. Ekipa z Andrychowa kilka miechów oprawę szykowała na ten mecz :kox:

A po meczu z Granatem dostaliśmy 1500zł kary, goście zakaz dwóch wyjazdów - Nasi ultrasi obchodzili 10 urodziny, było duuuużo wszystkiego :whistling:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

Już to napisałem kilka tyg temu - bardzo podoba mi się gra Polonii, szczególnie tych młodych chłopaków ( Teodorczyk, Wszołek, )

A oglądałeś ich wczorajszy mecz ? Do 60 min. nuda, Wszołek słabo... Dopiero końcówka fajna i sporo akcji, to nie był najlepszy mecz Polonii.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jarek byłeś z Hutnikiem w Sandomierzu ?

Rozwaliłem se kolano i niestety musiałem odpuścić ten wyjazd - pierwszy raz od dwóch lat nie pojechałem na mecz będąc w domu... :kwasny:

Podobno fajny stadionik tam mają...

widziałem, że nawet jakaś oprawa była...

Pod tym względem to chyba najlepiej było na Beskid - Hutnik i Hutnik - Granat. Ekipa z Andrychowa kilka miechów oprawę szykowała na ten mecz :kox:

A po meczu z Granatem dostaliśmy 1500zł kary, goście zakaz dwóch wyjazdów - Nasi ultrasi obchodzili 10 urodziny, było duuuużo wszystkiego :whistling:

chyba gdzieś widziałem kilka fotek z tego meczu Hutnik - Granat :naughty:

Opublikowano

Najpiękniejsze gole października 2012 według INTERIA.PL - Sport w INTERIA.PL

Jest też i ten emejzing gol... :cool:

Ale wracając do rzeczywistości to dziś hit tej kolejki LM: Real - BVB Jak myślicie czy dzisiaj BVB zdoła coś ugrać na RM?

Opublikowano

1-0 Borusia :kox:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

2-1 dla BVB do przerwy :decayed:

Opublikowano
1-0 Borusia :kox:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

2-1 dla BVB do przerwy :decayed:

Masz może dobrze działającą transmisję. Byłbym wdzięczny za linka

Opublikowano
tu ogladam -> Mecze, transmisje - sport na żywo

To co, Real w LE? :decayed:

Coś się u mnie zesrało..... mam głos lecz nie ma wizji :(

Opublikowano
1-0 Borusia :kox:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

2-1 dla BVB do przerwy :decayed:

Masz może dobrze działającą transmisję. Byłbym wdzięczny za linka

do wyboru do koloru

Real Madryt - Bor. Dortmund Transmisja online mecz na żywo 06 listopada 2012

Opublikowano

To wejdź przez soccer-live i kliknij na pl-sport tam gdzie są transmisje meczu Real - BVB

Opublikowano
1-0 Borusia :kox:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

2-1 dla BVB do przerwy :decayed:

Masz może dobrze działającą transmisję. Byłbym wdzięczny za linka

do wyboru do koloru

Real Madryt - Bor. Dortmund Transmisja online mecz na żywo 06 listopada 2012

Wow po wielkich trudach.....udało się choć nie.... nadal mam problem z wizją. Q-wa co jest grane

Opublikowano
1-0 Borusia :kox:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

2-1 dla BVB do przerwy :decayed:

Masz może dobrze działającą transmisję. Byłbym wdzięczny za linka

do wyboru do koloru

Real Madryt - Bor. Dortmund Transmisja online mecz na żywo 06 listopada 2012

Wow po wielkich trudach.....udało się choć nie.... nadal mam problem z wizją. Q-wa co jest grane

chyba że ktoś ma prima cool dostępną normalnie na tv, mecze w każdy wtorek i środe :wink:

Opublikowano
tumblr_mb7kujL4H11r9tss9o1_500.jpg
Opublikowano
:slina: MUFC :slina::decayed:
Opublikowano

Wybiera sie ktos jutro na mecz do gdanska?

Opublikowano

Jak obstawiacie wynik? :naughty:

Opublikowano

lewandowski to jakby za karę grał, nic nie biega, straci piłkę to stanie, tragedia...

Opublikowano
Jak obstawiacie wynik? :naughty:

4-0 dla niebieskich :decayed:

Opublikowano

Brazylia to my długo nie będziemy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.