Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak dla mnie to trochę zbyt odważna teza

7 punktów na tym etapie rozgrywek robi co prawda różnicę, ale ...

co do składu, myślę że to słuszne co napisałeś

ani Kun, ani da Silva, ani Nasri - nie grają już tego co poprzednio, w mojej opinii rzecz jasna

z drugiej strony nie zapomnij, że świetnie zaczął grać Dzeko

to co chłopak robi, ja mam olbrzymi szacunek

do tego pozornym wzmocnieniem może się okazać sprzedaż idioty Mario

to powinno wzmocnić szatnię, a jutro też w sumie nie wiadomo co się wydarzy

ostatni dzień okienka transferowego....

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapomniałem całkiem o tym meczu i oglądałem Liv-Arsenal

Opublikowano
no jak dla mnie to trochę zbyt odważna teza

7 punktów na tym etapie rozgrywek robi co prawda różnicę, ale ...

co do składu, myślę że to słuszne co napisałeś

ani Kun, ani da Silva, ani Nasri - nie grają już tego co poprzednio, w mojej opinii rzecz jasna

z drugiej strony nie zapomnij, że świetnie zaczął grać Dzeko

to co chłopak robi, ja mam olbrzymi szacunek

do tego pozornym wzmocnieniem może się okazać sprzedaż idioty Mario

to powinno wzmocnić szatnię, a jutro też w sumie nie wiadomo co się wydarzy

ostatni dzień okienka transferowego....

Zdaję sobie sprawę, że te 7 pkt to jest nic. Końcówka sezonu może być różna. Obydwa zespoły będą grać z zespołami walczącymi o utrzymanie....

CO do Dżeko- zgadza się... ale gdu wychodzi w pierszym składzie - coś się z nim dzieje.... co onnego gdy wchodzi skubany z ławy ( 1-2 kontakkty z piłką i bramka)

A co do MU- cały czas czekam na zakup 2-3 bdb zawodników ( stoper i dwóch pomocników) :whistling:

Opublikowano

taaa,

taki zakup to mi się po nocach śni

nie wierzę za bardzo, tak długo jak Rudy i Ryan będą w składzie

jakoś ciężko to sobie wyobrazić

taki Sneijder na środku....

ech, nie da rady, nie da

Opublikowano
taaa,

taki zakup to mi się po nocach śni

nie wierzę za bardzo, tak długo jak Rudy i Ryan będą w składzie

jakoś ciężko to sobie wyobrazić

taki Sneijder na środku....

ech, nie da rady, nie da

Ryan :kox:

Co do wzmocnień - szukałbym kogoś z Bundesligi.... ostatnio jest tam sporo niezłych grajków :kox:

BTW. A to co robi ostatnio A. Taarabt z QPR :kox::kox: Biega, jakby było mu wszystko jedno, kopie od niechcenia, a zakłada przy tym siatki, wkręca 2-3 obrońców, czy asystuje :naughty:

Opublikowano

taarabt jest on fire, jak to określają w BBC1, to prawda

a co ciekawe, nie pojechał na mistrzostwa Afryki, bo wg trenera jest za cienki :grin:

można się pośmiać czasami ...

Opublikowano

oglądam włąsnie powtórkę Ars vs. Liv :

Jest akurat I połowa - the reds świetnie przesuwają w obronie....gdy Arsenal atakuje- Suaraz gra praktycznie lewego obrońcę, a za chwilę jest 80m dalej pod bramką Arsenalu :whistling:

Opublikowano

BBC 1 Match of the Day - 0030

nagram, jutro obejrzę :wink:

Opublikowano

a wracając do szarej rzeczywistości... już 22.02.13 :decayed::wink:

Runda Wiosenna 2012/2013 - Zapowiedź! - YouTube

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

będzie ciekawie, kibice gości w końcu będą wpuszczani na mecze :naughty:

Opublikowano

Kamyk, zle gadasz że Sneijder by sie przydał w MU, teraz on gra taki piach że to sie w głowie nie mieści. Ryan Giggs jest galaktyczny, ten człowiek jest nie z tej ziemii po prostu i drugiego takiego zawodnika już nie będzie / Rudy też jest konkretny :decayed: ale tego.. piękny start będzie rundy wiosennej mecz z Piastem u siebie ojoj :kox:

Manchester United vs. Southampton 2:1 - Premier League

1:40

Boruc.. :kox:

Opublikowano
Kamyk, zle gadasz że Sneijder by sie przydał w MU, teraz on gra taki piach że to sie w głowie nie mieści. Ryan Giggs jest galaktyczny, ten człowiek jest nie z tej ziemii po prostu i drugiego takiego zawodnika już nie będzie / Rudy też jest konkretny :decayed:

no widzisz , ja się absolutnie nie zgodzę

masz rację mówiąc że Sneijder opadł z sił, ale to normalne jak grasz w Interze, który (przepraszam, ale taka jest prawda) po odejściu Jose jest średnim zespołem

proszę o wybaczenie wszystkich fanów, ale tak to postrzegam

i niech se będą na 4tym miejscu w lidze, to wszystko nie gra roli jak nie masz paki zdolnej sięgać po trofea na arenach międzynarodowych

IMHO Sneijder grając gdzieś na wyspach, trzymałby bardzo wysoki poziom

zmusiłyby go do tego i okoliczności (czyli co chwila wymagający przeciwnik - bo kto tam nie jest wymagającym przeciwnikiem, skoro Reading wczoraj wyrównało w 5 minut z Chelsea?) jak i sam klimat Old Trafford

co do Ryana i Rudzielca nie mówię że nie masz racji, ale po prostu chciałbym widzieć mocnych zmienników

i to mocnych przez duże M, jak nie bardzo duże

nie ma ludzi niezastąpionych, prawda ? :wink:

Opublikowano

Kamyk, a co sądzisz o pozyskaniu przez QPR - Ch. Samby z Anży ? :naughty:

Opublikowano

nic, bo kompletnie nie znam gościa :decayed:

natomiast to co robi Harry od zawsze ma olbrzymi sens

więc jeśli wydali na kogoś takiego takie pieniądze, to może i QPR się utrzyma

nie wiem, czas pokaże

Opublikowano
nic, bo kompletnie nie znam gościa :decayed:

natomiast to co robi Harry od zawsze ma olbrzymi sens

więc jeśli wydali na kogoś takiego takie pieniądze, to może i QPR się utrzyma

nie wiem, czas pokaże

przecież rządził przez kilka sezonów obroną Blackburn :wink: solidny obrońca... nie wiem jak teraz :whistling:

Opublikowano

spoko, niech se rządzi, byle efekty były

blackburn jakoś z niczym w ostatnim okresie mi się nie kojarzy

za wyjątkiem porażki MU na OT 2-3 w poprzednim sezonie, chyba 31 grudnia, czy jakoś tak

poza tym jak wiadomo wylecieli z EPL

19 miejsce, chluby nie przyniosło byłym mistrzom

c'est la vie, prawda ?

Opublikowano

Granada - Real Madryt 1-0 hahaha :facepalm::decayed:

Opublikowano

:grin:k

Opublikowano

ale krystyna bramke zdobyła:decayed:

Opublikowano
ale krystyna bramke zdobyła:decayed:

taki z niego egoista, że nawet przeciwnikowi nie daje bramki strzelić, tylko robi to za nich :polew:

A Bayern znowu zwycięstwo :kox: coś czuję potrójną koronę w tym sezonie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Granada - Real Madryt 1-0 hahaha :facepalm::decayed:

A o meczu kadry ani słowa... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.