Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba było grać z większą agresją. W drugiej połowie już zdecydowanie dominowaliśmy, mieliśmy więcej szans, a Wisła nie miała już nic. Byliśmy silni, niebezpieczni, stwarzaliśmy więcej okazji.

Cytat z pomeczowej konferencji - słowa trenera Kociana - widać dobrze facet wpływa na zespół.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trzeba było grać z większą agresją. W drugiej połowie już zdecydowanie dominowaliśmy, mieliśmy więcej szans, a Wisła nie miała już nic. Byliśmy silni, niebezpieczni, stwarzaliśmy więcej okazji.

Cytat z pomeczowej konferencji - słowa trenera Kociana - widać dobrze facet wpływa na zespół.

ostatnie 3 mecze Ruchu i 5pkt tak że moim zdaniem niebiescy idą w dobrym kierunku.. :wink:

Opublikowano

legia.jpg

:kox::kox:

Opublikowano
RMA - ATM 0-1 :decayed:

komedia

galacticos

:facepalm:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

tabela EPL:

4. Southampton

7. Hull City

9. Aston Villa

10. West Brom

11. Cardiff City

12. Manchester United

aj law dis gejm

:doh:

teraz to już chyba tylko pozostało się śmiać, prawda ??

Opublikowano

Do końca sezonu jeszcze sporo czasu więc luz.

Opublikowano

Greg, daj spokój ....

nie chodzi o przegrane, a o styl gry

to budzi niepokój

delikatnie to określam, zwróć uwagę :wink:

Opublikowano

Ostatnio AC Milan przegrał z Bologną 1:3...

Za tydzień R22 :decayed::kox::naughty:

Opublikowano
Opublikowano

ależ Everton rżnie w piłę

nie mam słów

mam nadzieję że ich były trener to ogłada razem ze swoim nowym zespołem

pomocnicy grają poezję - szybkość, walka, zaangażowanie

okazuje się, że można, wystarczy chcieć :whistling:

Opublikowano
Ruch zaczyna łapać wiatr w żagle.. :decayed: trochę żal niewykorzystanych sytuacji Brożka ale Ruch też miał swoje okazje na 2:1.. myślę że wynik sprawiedliwy.. a co do kamieni to zawsze znajdą się jacyś napinacze.. w Krakowie goście mają zwyczaj rzucać fast-foodami lub colą.. :facepalm: za tydzień będzie gorąco w Krakowie na meczu z Legią.. :naughty:

taaa będzie gorąco.. :kwasny: jak sharksi nie odpalą to nie będzie gorąco.. rok temu legła odpaliła.. sharksi nie..

mnie to wydaję się że oni mają zgodę na oprawy ale bez rac.. kasy brak na transfery a gdzie tu mowa o kasie na kary za race..

jak na razie to jest kiepa :thumbdown: tego mi brakuje na C :kwasny:

Opublikowano
Ruch zaczyna łapać wiatr w żagle.. :decayed: trochę żal niewykorzystanych sytuacji Brożka ale Ruch też miał swoje okazje na 2:1.. myślę że wynik sprawiedliwy.. a co do kamieni to zawsze znajdą się jacyś napinacze.. w Krakowie goście mają zwyczaj rzucać fast-foodami lub colą.. :facepalm: za tydzień będzie gorąco w Krakowie na meczu z Legią.. :naughty:

taaa będzie gorąco.. :kwasny: jak sharksi nie odpalą to nie będzie gorąco.. rok temu legła odpaliła.. sharksi nie..

mnie to wydaję się że oni mają zgodę na oprawy ale bez rac.. kasy brak na transfery a gdzie tu mowa o kasie na kary za race..

jak na razie to jest kiepa :thumbdown: tego mi brakuje na C :kwasny:

apropo sharksów: oni zawsze nie dopingują drużyny podczas meczu ?

Opublikowano

po co ta napinka stan :facepalm: dziś LM, dwa mecze ciekawe wedlug mnie.. Arsenal vs Napoli i Dortmund vs Marsylia :wink:

Opublikowano
po co ta napinka stan :facepalm:

jaka tam napinka, proste pytanie :wink:

Opublikowano

Dla nas to proste pytanie, dla Wiślaków troche mniej proste :decayed:

Opublikowano

No i nikt nie ogląda dziś LM? :naughty: Lewy bramka :good:

Opublikowano
Ruch zaczyna łapać wiatr w żagle.. :decayed: trochę żal niewykorzystanych sytuacji Brożka ale Ruch też miał swoje okazje na 2:1.. myślę że wynik sprawiedliwy.. a co do kamieni to zawsze znajdą się jacyś napinacze.. w Krakowie goście mają zwyczaj rzucać fast-foodami lub colą.. :facepalm: za tydzień będzie gorąco w Krakowie na meczu z Legią.. :naughty:

taaa będzie gorąco.. :kwasny: jak sharksi nie odpalą to nie będzie gorąco.. rok temu legła odpaliła.. sharksi nie..

mnie to wydaję się że oni mają zgodę na oprawy ale bez rac.. kasy brak na transfery a gdzie tu mowa o kasie na kary za race..

jak na razie to jest kiepa :thumbdown: tego mi brakuje na C :kwasny:

apropo sharksów: oni zawsze nie dopingują drużyny podczas meczu ?

a nie dopingowali ? :decayed: nie wiem moze znowu jakis protest

Opublikowano
No i nikt nie ogląda dziś LM? :naughty: Lewy bramka :good:

no jak to nie :)

pisac sie nie chcialo i tyle

komentarz krotki - wczoraj Anglicy wygrywali

dzisiaj dostana po tylenj czesci ciala

:facepalm:

Opublikowano

DObre mecze i nawet sporo bramek. :wink4: Dzisiaj też parę meczyków, które mogą być dobre:

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group A

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Bayer Leverkusen

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Real Sociedad

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Shakhtar Donetsk

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Manchester United

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group B

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Juventus

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Galatasaray

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Real Madrid

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]FC København

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group C

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Anderlecht

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Olympiakos

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Paris Saint Germain

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Benfica

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group D

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]18:00

[/TD]

[TD=class: fh]CSKA Moscow

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Viktoria Plzen

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Manchester City

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Bayern Munich

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

tak jak mowie

United znowu wciry

City, no nie wiem.... bedzie trudno, to na pewno najlepszy z dzisiejszych meczy (meczow :doh:)

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

na kompie oglądam United

w TV leci City

można szału dostać :wink:

Bayern to potęga, z tego co widzę (lewym okiem, co prawda)

jak tak dalej pójdzie, obronią tytuł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.