Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

ujowo grali całe rozgrywki to wylecieli

trudno

nie ma co na śnieg zwalać

taka jest prawda

Dokładnie, rok temu też słabo grali całą rundę grupową ale udało się awansować, szczęście nie może trwać wiecznie.

Swoją drogą to ten mecz powinien zostać dokończony wczoraj, dzisiaj boisko wyglądało tragicznie a Galata drugą połowę atakowała na tą "lepszą" połowę. Decyzja sędziów była zła, jeśli przekładać mecz to na następny tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

ujowo grali całe rozgrywki to wylecieli

trudno

nie ma co na śnieg zwalać

taka jest prawda

Dokładnie, rok temu też słabo grali całą rundę grupową ale udało się awansować, szczęście nie może trwać wiecznie.

Swoją drogą to ten mecz powinien zostać dokończony wczoraj, dzisiaj boisko wyglądało tragicznie a Galata drugą połowę atakowała na tą "lepszą" połowę. Decyzja sędziów była zła, jeśli przekładać mecz to na następny tydzień.

Chyba Ci się drużyny pomyliły albo na pałę walnąłeś. W ubieglym sezonie Juve zagrało słabo u siebie z Szachtarem (byli blisko porażki w doliczonym czasie gry) i Nordsjaelland na wyjeździe (1:1). Poza tym dobry mecz na Stamford Bridge gdzie odrobili 0:2 i u siebie 3:0 Chelsea nie istniała, wygrana 1:0 w Doniecku i 4:0 w Turynie z nordsjaelland. W 1/8 pewnie pokonali Celtic (3:0, 2:0), a w 1/4 choć zagrali słabo na tle Bayernu to na pewno zaprezentowali się nie gorzej niż Barca w 1/2 z Niemcami.

Pora sprzedać kilku januszy z pierwszego składu albo dać ich na ławkę no i sprowadzić naprawdę wartościowych graczy bo nigdy w LM nic nie osiągną tym składem.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że takie Juwe to powinno takie Nordsjaelland czy Kopenhage pokonać u siebie czy na wyjeździe i nie mieli by problemów. Nie jestem ich kibicem ale ich remisy ze "słabeuszami" jakoś utkwiły mi w pamięci.

Lewy napoczął Marsylię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też :) Mecz z Galatą u siebie zawalili na maksa, a w Kopenhadze mieli tyle sytuacji, że na całe sześc meczy można by rozdzielić. Agnelii musi w końcu wyłożyć dobre pieniądze na konkretnych graczy (jest kilka ciekawych opcji).

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ogladam Arsenal

bardzo obiektywnie, jakoś mnie ta grupa średnio ....

w każdym bądź razie sędzie, Kassai, masakrycznie

gwiżdże wszystko, nawet kopnięcie piłki nogą :wink:

fatalnie się to ogląda, zero płynności w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BVB dalej remisuje na Marsylii. Dobry ogólnie meczyk ale słaba skuteczność. Lewy na pustą nie trafił choć sytuacja nie była łatwa ale powinien trafić i byłoby po sprawie.

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

No jest wreszcie 1:2 na Marsylii. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są pierwsze emocje w tegorocznej Lm.. :kox: mówcie co chcecie ale na koniec widać po tabeli jaka była trudna grupa.. Brawo BVB.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są pierwsze emocje w tegorocznej Lm.. :kox: mówcie co chcecie ale na koniec widać po tabeli jaka była trudna grupa.. Brawo BVB.. :wink:
No grupa śmierci. :wink: Pierwszy raz w historii drużyna, która zdobywa12 punktów nie wychodzi do 1/8 finału. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sędziowie odpierdzielają,to jakiś kur&a żart:facepalm:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sędziowie odpierdzielają,to jakiś kur&a żart:facepalm:

http://s28.postimg.org/p2781qsqx/image.jpg

dobra uwaga

czasami mam wrazenie, ze sedziowie liniowi to powinni sie uczyc od niejakiej pani Sian Massey

tak jak ogladam lige angielska, to nie widzialem zeby sie dziewczyna kiedykolwiek pomylila

a podnosila choragiewke przy bardzo trudnych decyzjach i wrecz arcytrudnych do wychwycenia, w zeszlym sezonie Micah Richards z MC na minimalnym spalonym, a teraz van Persie przy spalonym z Newcastle (to akurat moze troszke latwiejsze)

kobieta fantastycznie sie odnajduje w tej roli

chyle czola :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi szkoda Napoli :kwasny:

Szkoda Napoli ale dobrze też że Borussia wyszła:good: BVB Pokpiło sobie mecz u siebie z Arsenalem bo tak to inaczej by się to potoczyło:wink: Faktem jest że skład nadal mają przetrzebiony:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie Kloppa,do udzielajacego wywiadu Blaszczykowskiego -"rusz dupe!":grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie Kloppa,do udzielajacego wywiadu Blaszczykowskiego -"rusz dupe!":grin::grin:

Mógł mu odpowiedzieć "hande hoch":decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujowo grali całe rozgrywki to wylecieli

trudno

nie ma co na śnieg zwalać

taka jest prawda

Dokładnie :hi:

ujowo grali całe rozgrywki to wylecieli

trudno

nie ma co na śnieg zwalać

taka jest prawda

Dokładnie, rok temu też słabo grali całą rundę grupową ale udało się awansować, szczęście nie może trwać wiecznie.

Swoją drogą to ten mecz powinien zostać dokończony wczoraj, dzisiaj boisko wyglądało tragicznie a Galata drugą połowę atakowała na tą "lepszą" połowę. Decyzja sędziów była zła, jeśli przekładać mecz to na następny tydzień.

Chyba Ci się drużyny pomyliły albo na pałę walnąłeś. W ubieglym sezonie Juve zagrało słabo u siebie z Szachtarem (byli blisko porażki w doliczonym czasie gry) i Nordsjaelland na wyjeździe (1:1). Poza tym dobry mecz na Stamford Bridge gdzie odrobili 0:2 i u siebie 3:0 Chelsea nie istniała, wygrana 1:0 w Doniecku i 4:0 w Turynie z nordsjaelland. W 1/8 pewnie pokonali Celtic (3:0, 2:0), a w 1/4 choć zagrali słabo na tle Bayernu to na pewno zaprezentowali się nie gorzej niż Barca w 1/2 z Niemcami.

Pora sprzedać kilku januszy z pierwszego składu albo dać ich na ławkę no i sprowadzić naprawdę wartościowych graczy bo nigdy w LM nic nie osiągną tym składem.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Ja się zastanawiam co w Juve robi taki Peluso czy Padoin... :facepalm: ... Brak słów po prostu...

Rok temu to lepiej wyglądało. Nie przystaje na taki klub jak Juventus męczyć się z klubami z Danii.

Real pokazał jak się powinno grac z Galatą... :wink:

Trzeba wzmocnić skrzydła. Np. kupić Naniego. Mam nadzieję, że nie zlekceważą LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech biora tego Naniego, facet chyba się już męczy w MU, gra bez iskry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co z tego będzie. Bo jak dalej będą kupować piłkarzy pokroju Peluso czy Padoin to będą odpadać z LM we frajerskim stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naniego lepiej niech nie kupują - w takiej formie będzie osłabieniem zespołu. Ostatnio wielu dobrych graczy siedzi na lawie. Gdyby sprowadzili coentrao, mate, meneza czy lucasa wtedy byłby mocny skład... Oby w zbliżającym się okienku transferowym pozbyli się Janusza De Ceglie :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...