Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
patrzac na tabele awansuja wszyscy z prawej strony w wyjątkiem Bayernu :decayed:

Moim zdaniem wszyscy z prawej oprócz Barcy :whistling:

Dokladnie.

Obiektywnie i subiektywnie:wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
patrzac na tabele awansuja wszyscy z prawej strony w wyjątkiem Bayernu :decayed:

Moim zdaniem wszyscy z prawej oprócz Barcy :whistling:

Dokladnie.

Obiektywnie i subiektywnie:wink:

Moim zdaniem Barca City niestety nie przejdzie ale obym się mylił:wink:

Opublikowano

Dzisiaj nie,ale do lutego wiele sie moze zmienic.Szczegolnie jak wroci krasnal.

Opublikowano

k**wa Bieniek:facepalm::facepalm::facepalm:

Troche szacunku:decayed:

Opublikowano
Dzisiaj nie,ale do lutego wiele sie moze zmienic.Szczegolnie jak wroci krasnal.

:grin::polew:

Opublikowano
Dzisiaj nie,ale do lutego wiele sie moze zmienic.Szczegolnie jak wroci krasnal.

Krasnal nie krasnal ale wygrywa mecze. :guma::decayed:

Opublikowano

Mecze wygrywa drużyna :P

Milan - Roma dobry szpil jakby ktoś się nie mógł zdecydować (jest 1:1) ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Już 1-2

\\Wysłane z Lumia 920//

Opublikowano

Zwijasz-Bagaż bardziej został zwolniony nie dlatego, że Spurs ponieśli wysokie porażki (choć na pewno dołożyły do ognia ;)), ale dlatego że drużyna gra chyba najgorzej w całej EPL, a najgorsze jest to, że nie widać aby coś miało się zmienić w tym kierunku. Zawodników kupili naprawdę dobrych tylko jakoś nie potrafią się porozumieć na boisku, a co za tym idzie zgrać. Suarez ma 16 goli strzelonych dla Liverpoolu, a cała drużyna Spurs - 15 :D

Ciekawe kogo Levy zatrudni żeby ogarnął ten bajzel ?

Djukicia zwolnili z Valencii.

Opublikowano
Zwijasz-Bagaż

Djukicia zwolnili z Valencii.

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Janusz Balotelli się nie popisał w 92min., a mogło być 3-2 dla Milanu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Co sądzicie o parach 1/16 LE ? :)

Opublikowano
Opublikowano

Henning Berg trenerem Legii Warszawa

Legia ma nowego trenera.. ciekawe czy z tą zbieraniną da rady coś ugrać:whistling:

Opublikowano
Henning Berg trenerem Legii Warszawa

Legia ma nowego trenera.. ciekawe czy z tą zbieraniną da rady coś ugrać:whistling:

Wczoraj Legia odpadła z PP w słabym stylu, nie chciałbym ich usprawiedliwiać ale lista kontuzjowanych zawodników jest baaaardzo długa, trener nie mógł zebrać 18-stki meczowej na ostatnie mecze ligowe, miał trudne zadanie i niestety wyleciał.

Opublikowano

Moim zdaniem za szybko go zwolnili. W taki sposób nie można stworzyć zespołu który będzie grał ładnie i wygrywał. Nie wiem jak Berg się z nimi dogada ? Może jakiegoś tłumacza tam mają ? ;)

AVB też miał podobne problemy językowe w Tottenhamie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moze w koncu Legia wskoczy tam gdzie jest jej miejsce:wink:

W I lidze:kox:

Opublikowano

AVB też miał podobne problemy językowe w Tottenhamie.

sorry, ale co masz na mysli ??

Opublikowano

Trener nie mógł wytłumaczyć niektórym piłkarzom (m.in. Lameli) jak ma grać po wejściu na boisko bo ten nie znał języka.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ciekawe czy AVB zastąpi Allegriego :)

---------- Post dopisany 26-12-2013 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 19:19 ----------

City w dobrym stylu odrobiło straty. To jest szlagier na szczycie EPL, a nie Arsenal - Chelsea.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam nadzieję, że Liverpool wygra ten mecz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.