Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Gestapo w el. Euro 2016:kox:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

Fajna mamy grupe, jest szansa na 3 miejsce premiowane awansem:naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie ma co narzekać. :wink:

Opublikowano
Na plus zwycięstwo Manchesteru :wink:

daj spokój

oglądać na trzeźwo się tego nie da, niestety ... :facepalm:

na miejscy Moyesa to już bym szukał na nowy sezon całej, nowej linii obrony :whistling: czyli z 5-6 nowych grajków, którzy reprezentują odpowiedni poziom :decayed:

w sumie to go czeka, bo vidic znika, rio wiadomo, żenada

jones co chwila połamany, a smalling wyczynia cuda w środku

to dopiero pokazuje jakim managerem był SAF

Opublikowano

Mogło być gorzej :grin:

Fajne jest to, że Francja jako gospodarz, będzie normalnie grała w ostatniej grupie tylko, że towarzysko :decayed:

Ciekawe jak nam pójdzie z Gibraltarem :decayed:

Opublikowano

TO KOGO ZOBACZĘ? Z kim będę pił piwko po palmami??

kto się wybierze na mecz? Zapraszam na piwko, CdS czeka :naughty:

Opublikowano

wygramy moze 2 mecze tj z Giblartarem :decayed:

Opublikowano
TO KOGO ZOBACZĘ? Z kim będę pił piwko po palmami??

kto się wybierze na mecz? Zapraszam na piwko, CdS czeka :naughty:

Wtf?

Opublikowano

Ruszasz się czasem poza Wieluń? To zobacz gdzie mieszkam.

Opublikowano

Liverpool - Swansea piękny mecz ! 4:3 76min

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ruszasz się czasem poza Wieluń? To zobacz gdzie mieszkam.

Nie spojrzałem:wink:

Opublikowano

Kanarki vs Koguty. Ogląda ktoś ? :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
TO KOGO ZOBACZĘ? Z kim będę pił piwko po palmami??

kto się wybierze na mecz? Zapraszam na piwko, CdS czeka :naughty:

greg, nie prowokuj mnie ...... :decayed:

Opublikowano

Liverpool 4:3 Swansea

DERBY dla Wisły Kraków -> Wisła Kraków 3:1 Cracovia

Jeszcze tylko wygrana Juventusu w derbach Turynu i będzie :decayed::kox:

Opublikowano

Spurs muszą wygrać :) FC Basel, Stara Dama oczywiście, Athletic Bilbao i Olympique Lyonnais ! :)

Norwich - Tottenham mega padaka w wykonaniu Spurs ; D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Liverpool 4:3 Swansea

DERBY dla Wisły Kraków -> Wisła Kraków 3:1 Cracovia

Jeszcze tylko wygrana Juventusu w derbach Turynu i będzie :decayed::kox:

Bardzo dobre derby.. :naughty: kilka bramek,emocje no i wynik końcowy na +.. :kox: Stilic drugi mecz i drugi raz duży udział w wygraniu meczu.. zaczyna spłacać kredyt zaufania jaki dostał od Smudy.. :wink: bardzo dobra atmosfera na stadionie no i pobity rekord na derbach z przed ponad 20lat jeśli chodzi o frekwencję.. :naughty: Jeśli chodzi o grę Cracovii to jak tak dalej pójdzie to będą mieć problem z pozostaniem w lidze przy podzieleniu tabeli.. a szkoda bo na jesień grali fajną piłkę... :thumbdown:

Opublikowano

Niebiescy :kox:

Opublikowano

No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

Opublikowano
No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie :kox:

Opublikowano
No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie :kox:

z całym szacunkiem do pasów bo jak na ich marne wyjazdy to na derby się mobilizują ale pod względem kibicowskim na pewno niebiescy są trudniejszym przeciwnikiem.... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.