Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strasznie słabo! Mają problem czasem wyjść z piłką od swojej bramki... Nie jestem fanem MU ale kiedyś się to oglądało jakoś a teraz to masakra!:thumbdown:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie pamiętam tylu podań do De Gei

nie pamiętam takich podań między obrońcami

nie pamiętam takiego czegoś co zaprezentowali dzisiaj niejacy skrzydłowi

w sumie, nie wiem czy jest tu cokolwiek co można powiedzieć

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś był przypadkiem w sobotę w Nowej Hucie i się nudził to jako organizator serdecznie zapraszam na imprezę piłkarską: Hutnik Cup :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

Ruch nie pojedzie do Krakowa i Szczecina a Wisła nie podopinguje z Ruchem.. takze pograja przy piknikach chyba ze przejda na inny sektor lecz uwazam ze to beda jednostki

Opublikowano

Hala Madrid..!!!!!!!!!!!!:decayed:

Opublikowano

infografika odnośnie taktyki ManU

J1An9ew.jpg

Tymczasem Real się bawi :whistling:

Opublikowano
Wisła nie podopinguje z Ruchem.. takze pograja przy piknikach chyba ze przejda na inny sektor lecz uwazam ze to beda jednostki

To jest polska sprawiedliwość... Craxa za odpalenie rac dostała 2 mecze bez publiki i 60 tysi, a Wisła za rzucenie rac na boisko i przerwanie meczu zamknięcie 1 sektora!!! :facepalm:

Ubecja po całości!

Opublikowano

Spodziewałem się lepszego meczu Galata - The Blues... :wink4:

Wynik meczu Schalke - RM :naughty:

Opublikowano

skupiłem się na Chelsea, tak się nakręcali w N-Sport

a tymczasem ekipa Ancelottiego dała ognia

aż jestem ciekawe skrótów :shock3:

Opublikowano

bramka dla Schalke palce lizać :kox:

Opublikowano

to chyba z nerwów tak wyszło.. :grin:

Opublikowano
bramka dla Schalke palce lizać :kox:
piękna:kox: ale szkoda ze tylko jedna.:naughty:
Opublikowano

Real jest mocny :naughty:

Opublikowano

No mocny ale umówmy się, że Schalke raczej nie miało szans w tym starciu i to wiadomo było przed pierwszym gwizdkiem. Raczej nie ta półka. :wink4:

Opublikowano

Schalke mogłoby się mierzyć co najwyżej z Olympiakosem lub Galatasaray ;)

Bardzo dobre spotkanie w Neapolu: przed chwilą Higuain zdobył bramkę na 2:1, ale to Swansea dłużej utrzymywała się przy piłce, a z Bonym nikt nie umie sobie poradzić ;)

Ale emocjonujaca końcówka meczu: Napoli miało kilka setek i wreszcie Inler podwyższył na 3:1 w 93min :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Schalke zmiotło by każdy klub ekstraklasy w dziesiątkę.

Opublikowano
Schalke zmiotło by każdy klub ekstraklasy w dziesiątkę.

Z Bundesligi to chyba tylko [TABLE=class: stats-table stats-main table-1 has-upcoming-matches, width: 660]

[TR=class: even glib-participant-QqLCC3il, bgcolor: #F0F0F0]

[TD=class: participant_name col_participant_name col_name]Braunschweig[/TD]

[TD=class: matches col_matches, align: center]22[/TD]

[TD=class: wins col_wins, align: center]4[/TD]

[TD=class: draws col_draws, align: center]3[/TD]

[TD=class: losses col_losses, align: center]15[/TD]

[TD=class: goals col_goals, align: center]16:41[/TD]

[TD=class: points col_points, align: center]15[/TD]

[TD=class: form col_form, align: center][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

mogłoby mieć problemy..

Opublikowano

Juve atakuje jak szalone ! :) Wreszcie ogladanie gry Starej Damy sprawia uśmiech na twarzy :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Schalke mogłoby się mierzyć co najwyżej z Olympiakosem lub Galatasaray ;)

albo MU

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.