Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest Kun:)

Jest ! :) strzeli w 90 na 3-3 !

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ehh,Kompany zawsze musi coś spiepszyć w jakimś ważnym meczu.

Opublikowano

nie strzelił

mecz fantastyczny

żadne sran derbi się z tym nie mogą równać ....

Opublikowano
nie strzelił

mecz fantastyczny

żadne sran derbi się z tym nie mogą równać ....

Możesz masz i racje, może i nie ale jedno jest pewne - tu i tu symulują żeby zrobić sędziego w konia:decayed:

za***isty mecz - takie da się oglądać codziennie:wink:

BTW. Kamyk PL raczej ligą nr 1 nie jest - zależy pod jakim kątem porównywać ligi

Opublikowano
:brawo::kox:
Opublikowano

to która liga jest lepsza niż angielska ?

Opublikowano

Suarez tyle razy wymuszał, ale Clattenberg bał się chyba czerwoną pokazać ;) z przebiegu 1.połowy Liverpool zasłużył ba zwycięstwo, a City na remis z przebiegu drugiej :) Kapitalne spotkanie !

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

Napoli - Lazio 4:2 ! Mertens oszukał system pięknym uderzeniem, a Higuain zdobył hattricka :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
to która liga jest lepsza niż angielska ?

żadna :decayed:

PS. Ten yebany Suarez powinien wylecieć z boiska :thumbdown:

Co jak co, ale są to dwie dryżyny, który grają najładniejszy futbol w tym sezonie w EPL

PS 1. podoba mi się również gra Świętych :wink:

PS. 2 Mam nadzieję, że mistrzostwa nie zdobędzie Liverpool :kwasny:

Opublikowano
to która liga jest lepsza niż angielska ?

żadna :decayed:

PS. Ten yebany Suarez powinien wylecieć z boiska :thumbdown:

Co jak co, ale są to dwie dryżyny, który grają najładniejszy futbol w tym sezonie w EPL

PS 1. podoba mi się również gra Świętych :wink:

PS. 2 Mam nadzieję, że mistrzostwa nie zdobędzie Liverpool :kwasny:

zdobędzie :decayed:

20 kwietnia grają z Norwich (chciałem kupić bilet na mecz, ale dawno wyprzedany...).

Tydzień później grają u siebie z Chelsea. Ten mecz będzie decydujący jeżeli chodzi o mistrzostwo.

Wszystko w nogach piłkarzy THE REDS

Opublikowano
to która liga jest lepsza niż angielska ?

żadna :decayed:

PS. Ten yebany Suarez powinien wylecieć z boiska :thumbdown:

Co jak co, ale są to dwie dryżyny, który grają najładniejszy futbol w tym sezonie w EPL

PS 1. podoba mi się również gra Świętych :wink:

PS. 2 Mam nadzieję, że mistrzostwa nie zdobędzie Liverpool :kwasny:

zdobędzie :decayed:

20 kwietnia grają z Norwich (chciałem kupić bilet na mecz, ale dawno wyprzedany...).

Tydzień później grają u siebie z Chelsea. Ten mecz będzie decydujący jeżeli chodzi o mistrzostwo.

Wszystko w nogach piłkarzy THE REDS

obyś się curva mylił :decayed::wink:

Opublikowano

fajnie opisal to Michal

Jeśli Liverpool zostanie mistrzem Anglii | Futbol jest okrutny | Michał Okoński | Tygodnik Powszechny

i rzeczywiscie, jak na moje to sa w takim gazie, ze juz nie puszcza

Brendan cudotworca

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

o ja pierd.....

Opublikowano

Co to się dzieje z gospodarzami dzisiejszych meczy ?

Everton - Crystal Palace 1:3, City- Sunderland 1:1, Barca-Real 0:1. Tylko Bayern pewnie awansował do finału pucharu Niemiec ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Crystal Palace i Sunderland walczą o utrzymanie, ot cała liga angielska :kox:

BTW

Jak tak zakończy się mecz City, to the Reds mistrzem :facepalm: choć chyba najabrdziej na niego zasłużyli :kwasny:

o ciup 1:2 :whistling:

Opublikowano

Cała pierwsza trójka grała nierówno w tym sezonie :) może mecz Liverpool - Chelsea zadecydować o majstrze.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ta piz*da Dżeko robi się specjalistom od nurkowania w polu karnym :thumbdown:

Opublikowano

Powinien dostać żółtą ale Stevan ladnie podał no i Mannone się nie popisał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1 - 1 :kox:

Opublikowano

Bale w swoim stylu - szacun :whistling:

Opublikowano

Ten rajd Bale'a :shock3:

Opublikowano

Co Bale zrobił:kox: k**wa rakieta!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.