Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że fani Barcy coś poważni,no nic do zobaczenia za dwa miechy jak ruszą nowe rozgrywki ligi Angielskiej.:siema:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

P.S.

Mundial będzie dla Niemiec.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Widzę że fani Barcy coś poważni,no nic do zobaczenia za dwa miechy jak ruszą nowe rozgrywki ligi Angielskiej.:siema:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

P.S.

Mundial będzie dla Niemiec.

Pozdro Chudy :)

Opublikowano
,Pieniądze' nie grają.

Powiedział fan city :)))

Zobacz jak wydają kasę City a dopiero później komentuj ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Do mnie to??

Opublikowano
a tak nawiasne .....

zauważyliśta że avatar zmieniłem ???

Skromnis psze.uj:decayed:

Opublikowano

Legia idzie na mistrza jak burza :decayed: nawet fakt, że okradli nas z połowy punktów Lechowi nie pomógł :kox:

Opublikowano

Van Gaal oficjalnie trenerem United.

Oglądał ktoś pożegnalny mecz Antonio Di Natale ? 3:3 w meczu z Sampdorią, a Toto zaliczył Hattricka (bramkę nr 3. po podaniu Pawła Wszołka :D ) ! Po meczu okazało się jednak, że Di Natale chce zostać jeszcze sezon żeby przekroczyć granicę 200. bramek w Serie A !

Alessio Cerci nie wykorzystał w 94 min. rzutu karnego przy stanie 2:2 na wyjeździe z Fiorentiną i Torino poza pucharami (awansowała Parma):

10366260_4232798833927_2806094135552680234_n.jpg

Łukasz Burliga przyłapany w zakładzie bukmacherskim:

10380302_840959919266786_138539060380007439_n.jpg

Mistrz Włoch 2013/2014 ! :) :

10288741_697804656958869_6312157792124166781_n.jpg

Opublikowano

Van Gaal ponoć chce Robbena, Mullera i Kroosa :grin:

Sent from Lumia 920

Opublikowano
Van Gaal ponoć chce Robbena, Mullera i Kroosa :grin:

Sent from Lumia 920

Ciekawe co Oni na to ? :) Holender na pewno ma listę konkretnych piłkarzy, kasę dostanie. Może już w pierwszym sezonie stworzy ekipę, która powalczy o mistrzostwo Anglii :eusathink: Najbardziej interesuje mnie to czy Adam Lallana przejdzie do United bo kilka klubów Premiership się nim interesuje :naughty:

Giggs zakończył karierę piłkarską po tym jak ogłoszono go asystentem Van Galla. Kolejna legenda odchodzi :(

Antek na dłużej z Juve !

10300121_643167969069987_8281660008192002086_n.jpg

W nowym sezonie ma zmienić ustawienie, a warunek jaki postawił przy przedłużeniu umowy to oczywiście kasiorka na piłkarzy żeby w przeciągu trzech lat Juve znów osiągało sukcesy w Europie. Zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Luis Enrique nowym szkoleniowcem Barcelony ! Mam nadzieję, że już nie będzie tiki sraki :)

Opublikowano

nie wiem, jakos Van Gaal mi srednio pasuje

z jednej strony to dobrze, w szatni takiego klubu potrzeba faceta z bagazem, nazwiskiem i respektem

to na pewno

z drugiej kiedys o nim czytalem, ze jego dzieci zwracaja sie do niego "Prosze Pana... "

wiec facet musi miec cos z baniakiem

plany transferowe - jak na moje - nie powinny byc oglaszane przed MS

chyba ze to jakas tam zaslona dymna, ale w sumie po co ?

zobaczymy

zastanawiam sie co bedzie nie z Lallana, a z calym Southampton

malo ze Pochettino jest juz laczony z Tottenhamem (pod warunkiem ze zacznie w koncu mowic w BBC po angielsku) to do tego chca im wykupic Shaw'a i Rodriguez'a

z klubu moga zostac zgliszcza, innymi slowy

poczekajmy, do okienka daleko

znowu sie idiotycznie pewnie skonczy, z koncem sierpnia, gdy sezon juz bedzie trwal

to powinni koniecznie zmienic

Opublikowano

Jeszcze 3.5 godzinki :kox:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Real w plecy:decayed:

Opublikowano

Pierwsza połowa na niskim poziomie :whistling:

Szpaku też daje swój "koncert" :facepalm:

Chociaż wynik jest dobry :decayed:

Opublikowano

Raul Madryt:polew:

Opublikowano

Dobrze idzie :grin:

Cieszy mnie ten wynik :whistling: sporo postawiłem na ATL :wink:

Opublikowano
:kwasny: Eh i Real strzelił bramkę, no ale brawa dla Ramosa za grę w całym meczu.
Opublikowano

Qurrrrrrrrr.....

Opublikowano

:shock3:

93 minuta nosz qrw..

Opublikowano

Należało sie,jak mozna w finale LM,grając przeciw realowi,tylko sie bronić:facepalm:

Opublikowano

Jak można w ogóle grając w finale nie grać. ; )

Opublikowano

Ja liczę na Atletico należy im się puchar za kawał świetnej roboty wykonanej w lidze mistrzów:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.