Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ależ Real cieniuje w 2015 ..... :facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm: ^n

Opublikowano

Nawet piłkarz roku nie pomógł. :sarcastic::wink4:

Opublikowano

Chelsea bywa wybitnie wqrwiająca .....

Opublikowano

Ruszył Puchar Narodów Afryki. Też będzie co obejrzeć. :good:

Opublikowano

ależ Real cieniuje w 2015 ..... :facepalm:

Tak bylo, jest i bedzie :facepalm: taki klub... co zrobic...

Opublikowano

żadnych konstruktywnych komentarzy po sobocie ? :wink:

pewnie czekali na skoki w Zakopcu :decayed:

oglądałem dzisiaj tylko Chelsea.... :kwasny:

Opublikowano

Man ciągle bez wyrazu

Grając z najsłabszym zespołem, po raz kolejny męki. Nie przekonuje skład,powrót Blindta i Rojo niezauważalny. Falcao katastrofalnie

Co tu więcej dodać. ...

Opublikowano

Man ciągle bez wyrazu

Grając z najsłabszym zespołem, po raz kolejny męki. Nie przekonuje skład,powrót Blindta i Rojo niezauważalny. Falcao katastrofalnie

Co tu więcej dodać. ...

czyli cały czas to samo :kwasny:

oprócz konkretnego obrońcy, w przyszłym sezonie ( ew w następnym) trzeba będzie jeszcze klasowego snajpera :( chyba, że Rooney wróci do napaści :)

Opublikowano

to czekamy dzis na MC- Arsenal godz 17,00 :)

Opublikowano

wczoraj jeszcze Erikssen miał dzień

był chyba wszędzie, srzelał tak długo aż w końcu trafił

MVP

Opublikowano

wczoraj jeszcze Erikssen miał dzień

był chyba wszędzie, srzelał tak długo aż w końcu trafił

MVP

ten drobny blondas uratował już chyba z 9pkt w ostatnich minutach dla totków

Opublikowano

szczęsny na ławce ?

znacie już sklady ?

Opublikowano

0:1 Arsenal po karnym :wink4:


Edit: Koniec I połowy i powiem tak, Mecz nie porywa :naughy:

Opublikowano

też tak uważam

ale mam takie innego rodzaju spostrzeżenie

chciałbym żeby raz taki Mike Dean pojechał sędziować kogoś z topu ligi hiszpańskiej, niechby i Barcę, a jakikolwiek ichni gwizdek - mecz w EPL

jestem ciekaw jaka by była interpretacja Milnera z 43 minuty w polu karnym

tam się gotuje, a Dean luzik

daje pograć

gwizdnąć zawsze zdąży

a do tego nikt nie pałacuje, łapami nie macha, nie aktorzy

no trzeba przyznać, że po prostu da się to wszystko oglądać :)

Opublikowano

Co do sędziowania to też się z tym zgodzę. :wink4: Zaczynamy II połowę, może będzie lepszy spektakl. :naughty:


Edit: 0:2 Girou :kox:

Opublikowano

fajnie wyglądał Arsenal

czasami Cazorla, Giroud, Ramsey no i przede wszystkim Sanchez potrafią zrobić młyn straszny

dzisiaj im wyszło

a Cazorla, tak jak wczoraj Erikssen

był wszędzie

gratulacje

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Natomiast City marnie. Obrońcy Arsenalu wyprzedzali atakujących i przechwytywali większość piłek już na kole a jak już jakaś piłka dostała się w pole karne to też byli na posterunku. Kilka strzałów City to za mało aby coś strzelić.

Cazorla chyba najlepszy na boisku. :good:

Opublikowano

Tytoń obronił dzisiaj dwa karne w trakcie meczu :naughty:

Pewnie znowu będzie w 11stce kolejki :)

Opublikowano

ależ Everton męczy bułę ....

masakra jakaś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.