Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emery to swietny fachowiec....

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam w hotelu C+

Jes jest jes

Niecala godzinka. ....

Opublikowano

Podanie Herrery miod malina

Opublikowano

Jest zaskakująco dobrze......

Stevie G.

Uuuuuu......

Opublikowano

Gerrard z tym czerwem to się nie popisał

Opublikowano

.

O ja pierd. ......

Opublikowano

Sędzia gwizdał pod Manchester United... :facepalm:
Phil Jones też zasługiwał na czerwoną kartkę...

Opublikowano

Sędzia gwizdał pod Manchester United... :facepalm:

w którym momencie ?

Phil Jones też zasługiwał na czerwoną kartkę...

jedno w wielu takich starć w EPL, żółta i gramy dalej

za to pewnie Skrtel też sobie odpocznie :naughty:

Opublikowano

Sędzia gwizdał pod Manchester United... :facepalm:

w którym momencie ?

Phil Jones też zasługiwał na czerwoną kartkę...

jedno w wielu takich starć w EPL, żółta i gramy dalej

za to pewnie Skrtel też sobie odpocznie :naughty:

W wielu sytuacjach.

Rooney powinien dostać kartkę, Felliani powinien dostać kartkę. Jones powinien wyleciec z boiska.

Sturridge wychodził na czystą pozycje, a ten go kosi od tyłu...

Opublikowano

Rooney, za co ? Fellaini ?

Mam inne zdanie na temat dzisiejszego sędziowania, i to nie dlatego że kibicuję MU :)

Opublikowano

Obiektywnie zgodzę się co do Jonesa

Poniosło gościa z lekka....

Opublikowano

Za ggodzine El Clasico. Pierwsze od 10 lat ktorego kur.a nie obejrze.....shit

Opublikowano

Podobała mi się ta gra Jonesa, nigdzie nie odstawiał nogi, niesamowity walczak, czyścił i kasował wszystko co stanęło mu na przeszkodzie. Stevie G. jak dla mnie idiota, tak doswiadczony zawodnik, nawet mu za skóre Herrera nie zdążył zajść, rozumiem mieć z kimś na pieńku ale nie ryzykować komus przerwe w grze na sezon/pół sezonu

Di Maria totalne dno, o Skrtelu szkoda w ogóle wspominać - kolejny frustrat nie potrafiący sie pogodzić z porażką

to co panowie, czerwona lokomatywa z OT ruszyla w walke o 2 miejsce?

Opublikowano

Raczej o 3 w tym sezonie...

Opublikowano

Za ggodzine El Clasico. Pierwsze od 10 lat ktorego kur.a nie obejrze.....shit

oby znowu aktorzy nie zrobili z tego meczu cyrkowego przedstawienia.... :naughty:

Raczej o 3 w tym sezonie...

nie zdziwiłbym się gdyby City spadło o 1-2 miejsca, cieniują ostatnio :wink:

Opublikowano

No to zobaczmy

Piłka czy teatr , co dzisiaj wygra?

Opublikowano

No to zobaczmy

Piłka czy teatr , co dzisiaj wygra?

Kamyk, oby to pierwsze :wink:

Swoją drogą - miło było poznać i pogadać :)

Opublikowano

d81ac2bd2c0974039699e1c1fccc99d0.jpg

Wysłane z LG G3

Opublikowano

Oj to prawda.....

.

A jednak parodysci. ..

Opublikowano

Pany jak mecz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.