Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barca 7 karny w lidze, Real jeden. I gdzie ten Perez?

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak Bieniek. Kazdy karny dla Barcy jest z duupy...

Perez siedzi w prokuraturze i donosi :decayed:

Opublikowano

NIesamowicie słaby jest Rooney w tym sezonie :facepalm:

no masz rację ...... niestety

dopiero wczoraj obejrzałem spotkanie z Evertonem

nie dało radę w sobotę, ale powstrzymałem się by nie sprawdzać livescore, tabeli, onetu i wyniku

byłem przekonany że ledwo wywiozą remis, a po prostu wynik miodzio

nie podobało mi się to, jak bardzo ich Eve przycisnął w II połowie

a BARDZO mi się podobała decyzja o zostawieniu Depaya i Blinda na ławie

to co wyczyniali w meczu w kwalifikacjach do EU wołało o pomstę

i na szczęście LvG to dostrzegł i nie bał się podjęcia takiej decyzji

fajnie, gdy elementy narodowościowe nie mieszają się do składu - pamiętam zaciąg holenderski za dawnych czasów w Hiszpanii

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

NIesamowicie słaby jest Rooney w tym sezonie :facepalm:

no masz rację ...... niestety

dopiero wczoraj obejrzałem spotkanie z Evertonem

nie dało radę w sobotę, ale powstrzymałem się by nie sprawdzać livescore, tabeli, onetu i wyniku

byłem przekonany że ledwo wywiozą remis, a po prostu wynik miodzio

nie podobało mi się to, jak bardzo ich Eve przycisnął w II połowie

a BARDZO mi się podobała decyzja o zostawieniu Depaya i Blinda na ławie

to co wyczyniali w meczu w kwalifikacjach do EU wołało o pomstę

i na szczęście LvG to dostrzegł i nie bał się podjęcia takiej decyzji

fajnie, gdy elementy narodowościowe nie mieszają się do składu - pamiętam zaciąg holenderski za dawnych czasów w Hiszpanii

no i w końcu grał Herrera :)

Opublikowano

a myślałem właśnie o Tobie, jak go zobaczyłem na środku koła w momencie rozpoczęcia meczu :)

grał, i trzeba przyznać że to był świetny występ, tak samo zresztą jak zmiennika Maty, Lingarda

obiecujący skrzydłowy

Opublikowano

a myślałem właśnie o Tobie, jak go zobaczyłem na środku koła w momencie rozpoczęcia meczu :)

grał, i trzeba przyznać że to był świetny występ, tak samo zresztą jak zmiennika Maty, Lingarda

obiecujący skrzydłowy

o dziwo, jako zespół zagrali dobry mecz ( lub też Everton słabo)

pomijając jak na chwilę Everton przycisnął, MU miało mecz pod kontrolą - Rooney w odpowiednim momencie strzelił na 3:0 i było po meczu

Podobał mi się środek pola w tym meczu ( panowie Sch + Herrera świetnie grali)

Lingard też zaliczył dobre wejście :wink:

Opublikowano

zapowiada się ciekawy, poniedziałkowy meczyk

Opublikowano

ciekawszy bedzie dzis Arsenal vs Bayern gdzie gospodarze musza atakowac od 1 min :)

Opublikowano

i może kanoniery coś fajnie technicznego pokażą :)

Opublikowano

Arsenal <3

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Robert im przegrał ten mecz czy Mûller?

Opublikowano

Guardiola przegral taktycznie ...

Opublikowano

Arsenal był zabójczy w kontrach :D

Opublikowano

Dzisiaj kolejne mecze i hit wieczoru PSG - RM :wink4:

Opublikowano

Ja dzisiaj.ogladam Krychowiaka i reszte

Opublikowano

Oczywiście mecz w Moskwie :)

Opublikowano

a to są w ogóle jakieś inne ?

ps - Carrick znowu na ławce

qtfa, przed sezonem jak by mi to ktoś powiedział, bym nie uwierzył .....

.

Napijmy się bo już mnie to z lekka wqr.........

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

żenua :facepalm: sam nie wiem jak dotrwałem do końca tej żenady

Na grę kapitana nie da się patrzeć, nigdy nie spodziewałem się, że to napiszę, ale mam nadzieję, że złapie drobny uraz i odpocznie sobie 2-3 tyg :mellow:

Chyba nigdy nie był tak słaby :kwasny: Valencie uratowała asysta :bag:

Zmian LVG też kompletnie nie kumam :(

Edytowane przez stanley

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.