Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bądź co bądź zrobił wiele dla tej drużyny. Na pewno zapisał się w historii futbolu na zawsze. Obecnie jednak ma dołek a z tym słabym trenerem to ciężko będzie mu się odbić.

Ale to oczywiście na rękach Pereza.

Z jednej strony chciałbym, aby Real coś wygrał, z drugiej z tym trenerem to cud. Czekam na wymianę z wytesknieniem :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi sie marzy powrót Mou:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Ha. Ma problemy w Chelsea i to duże. Ale dla mnie to był ideał, świetny trener, jeden z najlepszych w ostatnich latach. Nigdy nie chciałem, żeby odchodził.

A już w ogóle do Chelsea

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Top Scorers w EPL

:grin:

1 Jamie Vardy Leicester 12

2 Odion Ighalo Watford 7

2 Riyad Mahrez Leicester 7

2 Romelu Lukaku Everton 7



Czekam na wymianę z wytesknieniem :-)

może na tego ?

http://www.przegladsportowy.pl/dzien-z-transferami-w-przegladzie-sportowym-,artykul,619494,1,1,1.html

:decayed:


.

oprócz naszego meczyku to na kompie chyba odpalę synów Albionu :wink: jak w tyłek dostaną

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

W d....e :facepalm:

Opublikowano

Jest mój ukochany lewy obrońca :decayed:

Opublikowano

Ale idzie - same niepowodzenia. Nawet sędzia ślepy i przeciwko nam.

I jeszcze w studio ten nieudacznik trener mówi że bardzo dobry mecz , przeciwnicy mieli tylko jedną akcję ... no przecież nóż w kieszeni się sam otwiera . Przecież wynik mówi zupełnie co innego . Gra swoją drogą też nie powala.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Ależ brama dla Hiszpanii. Stadiony świata!

Opublikowano

Jest mój ukochany lewy obrońca :decayed:

No nie da się ukryć... :decayed:

Ależ brama dla Hiszpanii. Stadiony świata!

Musze to zobaczyć :wink4:

Ale idzie - same niepowodzenia. Nawet sędzia ślepy i przeciwko nam.
I jeszcze w studio ten nieudacznik trener mówi że bardzo dobry mecz , przeciwnicy mieli tylko jedną akcję ... no przecież nóż w kieszeni się sam otwiera . Przecież wynik mówi zupełnie co innego . Gra swoją drogą też nie powala.

Koniec końców skończyło się dobrze :wink4:

Opublikowano

No faktycznie . Aż mnie to mile zaskoczyło . Taka przemiana w 2 połowie. No i oczywiście Lewy. Daje radę.

Opublikowano

No właśnie, druga połówka już zdecydowanie lepsza. Bo po pierwszej to przecież nie było co komentować...

Edytowane przez akjam

Opublikowano

:wink4::good:

Opublikowano

a swoją drogą - myślicie że Nawałka to dobry trener?

hmmmm

media pieją

:eusathink:

Opublikowano

a swoją drogą - myślicie że Nawałka to dobry trener?

hmmmm

media pieją

:eusathink:

póki co idzie mu dobrze, repra gra bardzo podobnie jak Gónik Z. za jego kadencji - nieźle się to ogląda, jest pomysł na grę, a co najważniejsze - są wyniki :wink:

Wg mnie to dobry trener

Opublikowano

Na nasza kadre widac dobry bo potrafil zrobic atmosfere, widac ze chlopakom chce sie grac ize chce im sie grac ze soba co wczesniej nie bylo takie oczywiste, na poczatku bylem negatywnie do niego nastawiony ale musze powiedziec ze wynikami sie facet obronil i ma moj glos na ten moment :) . Jak sie nie zblaznia na Euro ( pisze nei zblaznia bo jakiegos top 3 nie wymagam :D ) to jestem jak najbardziej za tym zeby i w eliminacjach do ME ich prowadzil.

Opublikowano

Sprawa jest niezwykle prosta . Jak źle pójdzie naszym w ME to wyleci na zbity pysk . I tyle..

Opublikowano

zeby i w eliminacjach do ME ich prowadzil.

tzn chyba do MŚ ??

a dzisiaj Zlatan Show, tak nawiasne, za 10 minut

Opublikowano

zeby i w eliminacjach do ME ich prowadzil.

tzn chyba do MŚ ??

a dzisiaj Zlatan Show, tak nawiasne, za 10 minut

jest gdzieś w TV ?

Opublikowano

polsat sport hd

albo

http://meczstudio.com/trans8.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.