Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

i te tłumaczenia, że będą się mogli skupić na lidze i CL :facepalm:

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to widze tak - porazka Chelsea i Mourinho wskakuje na liste wolnych Managerow :naughty:

No chyba tak się stanie bo kryzys Chelsea trwa i juz przegrywa 1:3 z Liverpoolem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z kontraktem i umowami, do wywiadu wyszedł ale "nothing to say" about... dobre... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem kolejki Real - PSG. Ciekawe co pokażą w Madrycie jedni i drudzy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na chwilkę wrócę do ostatniej kolejki EPL

spójrzcie co wyrabiają niejakiej Lisy, czyli Leicester, pod wodzą Claudia Ranieri

wygrali kolejny mecz, a ich czołowy striker, Jamie Vardy (wspominałem ostatnio) strzelił gola w kolejnym już 8. meczu

zrównał się w ten sposób ze Sterlingiem, a z przodu z 10 golami został mu już tylko Ruud van N.

paka świetna, po prostu cudnie się ich ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real - PSG ot cały kunszt Beniteza. Wrednie pisząc, czekam tylko na drużynę z ... konkretnym trenerem i na baty 5-0.

Fakt wygrana 1-0. Ale szczęścia, aż za dużo w tym meczu. Zlatan pokazał, że napastnikiem to ewentualnie kiedyś był, a reszta piłkarzy bez szczęścia.

A sam Real? CR gorzej zagrać nie mógł. Do tego Modric jakby bez polotu, i od razu cała drużyna gorzej wygląda. Mimo wszytsko śmiać się chce, że PSG z takimi zawodnikami z tak beznadziejnym Realem nie wygrała z 5-0.

Jezeli Real wygra jakieś trofeum w tym sezonie to będzie świetnie. Ale liczę na zmianę trenera. Nie lubię go i nie od początku sezonu uważam za błąd, że go zatrudnili. Ta drużyna nie ma pewności, do tego autobus chyba opanuje leszy niż z Jose... chociaż tu Real jest wszędzie na pierwszym miejscu...a Chelsea ??

Co za czasy, żeby narzekać na "1" miejsce w tabelach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc wczoraj na grę Bayernu zastanawiałem, gdyby grali w lidze angielskiej na ile lat zdominowaliby EPL.... Arsenal wczoraj nie istniał :huh:

Natomiast patrząc na grę Chelsea z Dynamem, stwierdziłam, że liga angielska chyba znacznie obniżyła loty, kiepsko, taktycznie, kiepsko technicznie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej ławki jak w tym roku- jeśli wszyscy będą zdrowi, nie ma nikt w całej LM.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc wczoraj na grę Bayernu zastanawiałem, gdyby grali w lidze angielskiej na ile lat zdominowaliby EPL.... Arsenal wczoraj nie istniał :huh:

Natomiast patrząc na grę Chelsea z Dynamem, stwierdziłam, że liga angielska chyba znacznie obniżyła loty, kiepsko, taktycznie, kiepsko technicznie :huh:

absolutnie masz rację

z jednej strony, świetne nazwiska, niebotyczne pieniądze i wyniki ligowe czasem niemożliwe do przewidzenia

z drugiej strony, na arenie międzynarodowej nie mają zbyt dużo do powiedzenia

i z roku na rok, co raz gorzej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze- nie tylko bezsensownie wydawana kasa biega po boisku.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co roku nowa kasa... Taki futbol, ale mimo, że z angielska rozstalem się już dawno, traktowałem ją jako dodatek dla Realu, to da się zauważyć, że poziom spada, jest co raz słabiej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez A4_Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżę mojemu bayernowi udany sezon- pod warunkiem , ze połowa składu znowu nie odpadnie no i jesli nie dostana zadyszki na wiosnę. Chociaż ławka w tym roku robi wrażenie: Robben, Ribery, Goetze, Vidal, Benatia- taka byłaby wczoraj ławka gdyby wszyscy byli zdrowi.

naciepane z tapatalka

Jest rozmach.

naciepane z tapatalka

Edytowane przez badboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z angielska rozstalem się już dawno, traktowałem ją jako dodatek dla Realu

no rozbawiłeś mnie, nie powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...