Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgadzam sie.Bayern wczoraj pokazał moc :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Takiej ławki jak w tym roku- jeśli wszyscy będą zdrowi, nie ma nikt w całej LM.

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Patrząc wczoraj na grę Bayernu zastanawiałem, gdyby grali w lidze angielskiej na ile lat zdominowaliby EPL.... Arsenal wczoraj nie istniał :huh:

Natomiast patrząc na grę Chelsea z Dynamem, stwierdziłam, że liga angielska chyba znacznie obniżyła loty, kiepsko, taktycznie, kiepsko technicznie :huh:

absolutnie masz rację

z jednej strony, świetne nazwiska, niebotyczne pieniądze i wyniki ligowe czasem niemożliwe do przewidzenia

z drugiej strony, na arenie międzynarodowej nie mają zbyt dużo do powiedzenia

i z roku na rok, co raz gorzej ....

Opublikowano

I bardzo dobrze- nie tylko bezsensownie wydawana kasa biega po boisku.

naciepane z tapatalka

Opublikowano

I co roku nowa kasa... Taki futbol, ale mimo, że z angielska rozstalem się już dawno, traktowałem ją jako dodatek dla Realu, to da się zauważyć, że poziom spada, jest co raz słabiej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez A4_Raf

Opublikowano

Wróżę mojemu bayernowi udany sezon- pod warunkiem , ze połowa składu znowu nie odpadnie no i jesli nie dostana zadyszki na wiosnę. Chociaż ławka w tym roku robi wrażenie: Robben, Ribery, Goetze, Vidal, Benatia- taka byłaby wczoraj ławka gdyby wszyscy byli zdrowi.

naciepane z tapatalka

Jest rozmach.

naciepane z tapatalka

Edytowane przez badboy

Opublikowano

z angielska rozstalem się już dawno, traktowałem ją jako dodatek dla Realu

no rozbawiłeś mnie, nie powiem :D

Opublikowano

Spoko, powiedz, że nie oglądałeś innych meczów, tylko manchester :-)

Ja oglądałem Liverpool, Arsenal czy manchester, teraz to nie mam siły na tę... Grę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

oczywiście że tego nie powiem - oglądam w zasadzie całą angielską EPL, z różnymi sympatiami (choć jak wiadomo - król jest tylko jeden :wink: )

Opublikowano

Wiem wiem, ten w Hiszpanii ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

racja

Felipe.jpg

Filip VI

:)

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Cały czas się zastanawiam, która liga europeska jest najsilniejsza: może angielska, może hiszpańska ( bo włoska już nie, a niemiecka jeszcze nie teraz) Odpowiedzi chyba nie ma.

Dla mnie najciekawsza, najbardziej nieobliczalna jest właśnie angielska. Tutaj każdy wygra z każdym. Np głupi mecz WHU - Chelsea, potrafi być ciekawszym meczem niż nudne i aktorskie Gran Derbi.

A po czym poznać dobry mecz EPL : gdy nie ma czasu na powtórkę ostatniej, ciekawej akcji...no to znajdzicie teraz drugą, taką lige.... :naughty::naughty:


PS. ten mecz, razem z kumplem, oglądaliśmy w centrum handlowym ( też punkcie dystrybucji C+) na stojaka przez 90 minut. To były czasy :decayed:

Rok później, na szczeście mialem już C+ w domu :wink:

Opublikowano

no nie da się na to patrzeć :facepalm::facepalm::facepalm:

nie wiem, czy oni zmienili nazwę na Manchester"W Poprzek"Utd czy Manchester"Do Boku"Utd

wiem że ten holenderski pajac zmienił ich grę we flaki z olejem

gdyby nie to że nie wypada - tylko siąść i płakać

Opublikowano

nie wiem, czy oni zmienili nazwę na Manchester"W Poprzek"Utd czy Manchester"Do Boku"Utd

niestety :grin:

Opublikowano

Vardy znowu trafił :P

prze uj

Opublikowano

Tylko La Liga i tylko BARCA! W tej lidze również mecze są nieprzewidywalne... :)

Opublikowano

Benitez zabija Real :facepalm::facepalm:

Forma Ronaldo :facepalm::grin:

Opublikowano

Zabił już, najgorszy futbol od czasów Ramona. Masakra. Forma Ronaldo to raz, dwa, że nie potrafi go wykorzystać jako maszyny do strzelania. On nawet bez formy trafiał bramki, a teraz to jest kryty przez dwóch czy trzech i nawet jego szybkości nie jest w stanie ruszyć. Do tego widać jak gra Realu pada po stracie bramki, nie potrafi Benitez zmotywować tak, że dalej chcą grać. No i wiadomo, że Casilla to nie Navas...

Kontuzje kontuzjami, ale ten klub w pełnym składzie nawet daleko nie zejdzie, jak się nie poprawi gra Odpowiednich formacji i Ronaldo. Za ławkę pewnie by się obraził, ale cóż jakoś trzeba sobie radzić.

Jak Benitez nie ogarnie na Barcelonę to liga przegrana. Śmiesznie to brzmi, ale tak to wygląda w La lidze.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie, to nie brzmi śmiesznie. To brzmi tak jak w rzeczywistości jest.

Opublikowano

W kinach niedługo film o Ronaldo pt: "Ronaldo"

:facepalm:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.