Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

że też Piszczek tak źle to rozegrał w tej 42 minucie .....

szkoda

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie ciężko, będzie to mecz wali i ostrych - wyspiarskich - ataków na całym boisku.

Jak ugramy 1:0 to będzie super realnie 0bstawiam remis

Zdziwiony

Po paru minutach :kox:

Zdziwiony ale od 20 mimuty to juz mielismy pare przebłysków tylko no i niestety bramke zycia Szkota

wysłane z ziemniaka

Opublikowano

Trzymać kciuki. Nie popuszczać

Opublikowano

Niestety już przegrywamy,po choooy tak szybko rozpoczęliśmy granie z tego rzutu wolnego i strata...

Opublikowano

Oczywiście. Ale jakby trafiali nasi w bramkę to byłoby teraz ciekawiej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wawrzyniak****

Zeby sie znowh nie poslizgnal

Opublikowano

Dokładnie o tym też mówiliśmy z kumplami. Oby się nie przewrócił...

Edit: Czy my nie mamy lewej strony? Wszystko z prawej strony!

Do tego Irlandia prowadzi z Niemcami! Ja pier.ole!

Opublikowano

Czyli znowu jak zwykle♧

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Super...

zostaja baraze z Albania i reszta konca swiata. Mamy szanse :decayed:

Opublikowano

football, bloody hell :decayed:

Opublikowano

Japierdu :decayed::

Edytowane przez Damian

Opublikowano

Remis uratowany! Ja yebiiiuuu!

Opublikowano

Jeszcze jesteśmy w grze . ~Rzutem na taśmę ☆

Opublikowano

Myślałem, że to będzie łatwy mecz... a co się nawku...em to moje :)

Jak straciliśmy drugą bramkę to brakowało pomysłu na przeprowadzenie akcji...szkoda, że nie walczą na 100% do gwizdka

Opublikowano

Chyba nie masz do końca racji :-P

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No bramka w ostatnich sekundach daje wiare, że właśnie będą walczyć do końca a tego teraz potrzebujemy! Wygrana Irlandii? Nie spodziewałem się ale również wierzyłem w wygraną Polski!

Edytowane przez akjam

Opublikowano

pointa jest taka - miało być pięknie, a wyszło jak zawsze

jednak Stec miał rację

ta repra nie potrafi wygrywać

z Niemcami to był cud nad Wisłą, a kelnerów nie liczymy

remis, remis i remis

słowo klucz


http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/szkocja-polska-bialo-czerwoni-wydarli-remis-mozna-czuc-sie-oszukanym/pcl2t8

Opublikowano

pointa jest taka - miało być pięknie, a wyszło jak zawsze

jednak Stec miał rację

ta repra nie potrafi wygrywać

z Niemcami to był cud nad Wisłą, a kelnerów nie liczymy

remis, remis i remis

słowo klucz

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/szkocja-polska-bialo-czerwoni-wydarli-remis-mozna-czuc-sie-oszukanym/pcl2t8

Przed meczem w myślach obstawialem remis 0:0 lub 1:1. O wygraną było ciężko, bo Szkocja musiała to wygrać.

Szkoda, że zabrakło trochę szczęścia, przy strzale Milika i strzałach Krychowiaka

Opublikowano

Gdyby Kuba trafił, ale o cud ciężko, to byłoby 2-0 i już Szkocja miałaby depresję, a tak przewaga nasza malala z minuty na minutę.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cytat prosto od pismaka z WP

"Przede wszystkim chciałbym podziękował władzom Liverpoolu, że zaufali mnie i mojego sztabowi, zapewniając mi wspaniałą szansę

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.