Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ciekawy artykuł i jest w nim sporo prawdy... :good:

A miałem pytać jak nastroje przed dzisiejszym meczem? :guma: W tej chwili rzeczywiście mamy Naszych reprezentantów w świetnej formie i trzeba to wykorzystać i wygrać. :wink4:

Opublikowano

to dam Ci jeszcze jeden

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,18988624,szkocja-polska-michal-okonski-przed-meczem-co-mozesz-zrobic.html#indeks_news

chyba skłaniam się bliżej do Majkela

można powiedzieć - jak nie dziś, to kiedy? jak nie z nimi, to z kim?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

(...)

chyba skłaniam się bliżej do Majkela

można powiedzieć - jak nie dziś, to kiedy? jak nie z nimi, to z kim?

Też jestem bliżej tego...

Tak jak powiedziałem wyżej. Dzisiaj trzeba wygrać i wykorzystać świetną formę Naszych grajków... :good: Pomoc "Herminoy" i "Rona" mile widziana i dzisiaj chyba możemy na to liczyć... Błaszczu, Piszczek i cała reszta... Będzie dobrze!

Edytowane przez akjam

Opublikowano

wiesz, o Piszczka to przyznam że się boję, bo nie mam pojęcia w jakiej jest formie

oby nie było takich cyrków jak z Niemcami

ale mam wrażenie że kluczowym będzie środek pola, szczególnie defensywni pomocnicy

jak tam nie będzie pressingu, ale też współpracy i przecinania podań, to chłopaki w obronie sobie mogą nie dać rady, choć nie widzę wirtuozów futbolu u Szkotów

Opublikowano

Wirtuozów to nie ma ale są walczaki i my też musimy wyjść na pełnej... :naughty: Bez walki nie damy rady.

Opublikowano

oj to na pewno prawda

wczoraj Rudzki mówił krótko i na temat - to będzie wojna

na to trzeba być gotowym

nie będzie żadnej finezji, techniki i czarowania

będzie ostro i brutalnie

sędzia wszystkiego nie będzie widział (Kassai, bardzo dobry, w mojej opinii), no i trzeba o tym pamiętać

a poza tym, nie gramy u siebie,

Opublikowano

Trudny teren i trzeba będzie agresywnie podejść do meczu! Lewy będzie pewno na celowniku i oby sędzia wykazał się swoją czujność.

Edit:

Nie zapominajmy jeszcze o meczu Irlandia-Niemcy bo tutaj też Niemcy mogą zagrać dla Na... Myślicie, że Irlandia da rade ugrać coś z Mistrzami Świata?

Edytowane przez akjam

Opublikowano

zależy co zrobi Jogi Löw

ale mając taki line up

  • 16 Given
  • 02 Coleman
  • 04 O'Shea
  • 05 Clark
  • 19 Brady
  • 08 McCarthy
  • 06 Whelan
  • 20 Hoolahan
  • 21 Hendrick
  • 10 Keane
  • 14 Walters

jaki mieli z Gruzją wątpię że pograją

inna liga

Opublikowano

Coraz bliżej meczyk. Jak obstawiacie wynik Szkocja-Polska?

Typować :wink4: 1:3 :naughty:

Opublikowano

1-1

Opublikowano

Siema panowie

Może ktoś wie, gdzie online można dzisiejszy meczyk naszych chłopaków obejżeć? Dekoder mi padł pare dni temu i lipę trochę mam :(

Z góry dzięki za pomoc

Jeżeli chodzi o wynik to jestem za naszymi 2-1 lub 3-1 ;)

Opublikowano

Będzie ciężko, będzie to mecz wali i ostrych - wyspiarskich - ataków na całym boisku.

Jak ugramy 1:0 to będzie super realnie 0bstawiam remis

Opublikowano

2;0 nasi :)

Opublikowano

Ale się zaczęło! :good:

Opublikowano

Będzie ciężko, będzie to mecz wali i ostrych - wyspiarskich - ataków na całym boisku.

Jak ugramy 1:0 to będzie super realnie 0bstawiam remis

Zdziwiony

Po paru minutach :kox:

Opublikowano

Ile jest? Mała usypiam i nie mam jak spr

Opublikowano

1;0

Opublikowano

qr** brama do szatni i jest 1:1

Edit: Ale bramka piękna, trzeba przyznać.

Opublikowano

aplikacja Onet, na żywo i bez odświeżania jak ktoś nie może na TV.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.