Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

zazwyczaj go nie czytam, ale tutaj mądrze napisał

Przez lata klub z Old Trafford był bastionem rozsądku i umiaru, który uosabiał Alex Ferguson. Z graczy dobrych tworzył zespoły bardzo dobre lub wielkie dając kibicowi poczucie, że pracowitość, pokora, solidność to wartości w piłce nadrzędne. Dziś United dał się wpędzić w opętańczą spiralę zakupów: byle szybciej, byle drożej, byle jak. Z chaosu wyłoniło się ostatnio prestiżowe zwycięstwo nad Liverpoolem, zastrzyk optymizmu, który zgasł jak płomyk przy pierwszej podróży na kontynent.

pełen tekst: http://darekwolowski.blox.pl/2015/09/Manchestery.html#blog




No i Rafał też przygląda się sprawie
http://rafalstec.blox.pl/2015/09/Dlaczego-Anglicy-obrywaja-w-Lidze-Mistrzow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Brzmi jak Real kilka lat temu. Ale tam były naprawdę nazwiska i zero tytułów. Potem wielkie gwiazdy inne pokroju Ronaldo, Kros, Modric, Isco , James, no i Bale może nie wszystko faktycznie wygląda różowo, ale jest LM, i fajna gra piłkarzy.

Wracając do Manchesteru, nie jest fanem :-P ale van G. Tam nie pasuje próbuje coś zrobić w tej drużynie, ale jak dla mnie potrzeba tam czegoś.... Kogoś innego :-) i też kogoś kto zauważy gdzie.są faktycznie braki. Świetny Falcao no talent nad talenty i niestety niewykorzystany potencjał potem Di Maria...

Może w tym sezonie coś się obudzi? W Anglii lubię Jose, ale on niestety prowadzi Chelsea. Możecie się nie zgodzić, ale jak za rok nie przyjdzie do Realu, a pewnie nie to.go wam życzę

On jest gwarancja jakości.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak Real kilka lat temu. Ale tam były naprawdę nazwiska i zero tytułów. Potem wielkie gwiazdy inne pokroju Ronaldo, Kros, Modric, Isco , James, no i Bale może nie wszystko faktycznie wygląda różowo, ale jest LM, i fajna gra piłkarzy.

Wracając do Manchesteru, nie jest fanem :-P ale van G. Tam nie pasuje próbuje coś zrobić w tej drużynie, ale jak dla mnie potrzeba tam czegoś.... Kogoś innego :-) i też kogoś kto zauważy gdzie.są faktycznie braki. Świetny Falcao no talent nad talenty i niestety niewykorzystany potencjał potem Di Maria...

Może w tym sezonie coś się obudzi? W Anglii lubię Jose, ale on niestety prowadzi Chelsea. Możecie się nie zgodzić, ale jak za rok nie przyjdzie do Realu, a pewnie nie to.go wam życzę

On jest gwarancja jakości.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Falcao jest cieniem Falcao tego przed kontuzją ( w Chelsea też nic nie gra)

Sądzę, że Di Maria w innym klubie EPL też by za wiele nie grał.

WIdać, że facetowi nie odpowiada brytyjski klimat itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia na -

Lech póki co u siebie też remis więc można powiedzieć też na -

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wihu czujny jesteś :D
20 min po zawieszeniu artykułu na stronie. .... Niezły czas reakcji !

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kase dziady chcą.Ciekawe ile.Ci co mają pełny pakiet powinni mieć to za free moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że Mike Dean się dziś pokazał z fatalnej strony

Musiał miał jakiś słabszy dzień - to na serio jeden z najlepszych gwizdków w Anglii.

Szkoda

A Costa tylko potwierdził, że jest boiskowym chamidłem

Co w sumie nie jest dla mnie żadną nowością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia w meczu realu nie uznał bramki dla granady, ale potem się odwdzieczyl i nie gwizdnal na Isco, który był definitywnie faulowany w polu karnym

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia w meczu realu nie uznał bramki dla granady, ale potem się odwdzieczyl i nie gwizdnal na Isco, który był definitywnie faulowany w polu karnym

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Rzut karny trzeba jeszcze zamienić na gola, a akcja Granady była wcześniej... ale uwzięli się na Valbuene kibice i piłkarze Marsylii: najpierw znokautował go Rekik, później kibole obrzucali przy rzucie rożnym a teraz Alessandrini wyleciał za brutalny faul na nim. Napoli pięknie ciśnie Lazio w rewanżu za 2:4 z maja no ale eleven woli pokazać Barcelonę :)

Edytowane przez Biszczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Isco był na spalonym, lekkim ale zawsze. No, ale są 3 pkt, mecz do zapomnienia jak wiele w każdym sezonie każdej drużyny.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafie ogladac tego eleven. Jakosc obrazu lepsza niz c+ ale komentatorzy beznadziejni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...