Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ser był spoko, ale czas leci, trudno teraz o powtórkę... Obecny trener to raczej pokazuje średni poziom, postawilbym go na równie z Benkiem, dwie postaci, które już odnosily sukcesu, ale fajnie jakby nowe kluby znaleźli :-)

A wiecie co z Jospehem? Co po Bayernie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wiecie co z Jospehem? Co po Bayernie?

Moim zdaniem - City albo urlop :P

Opublikowano

jak na moje, to Pep zrobi sobie znowu rok przerwy

z tego co czytałem ma dom w New York City, pewnie będzie chciał odpocząć

wczoraj czytałem o jego sposobie zycia i pasji futbolu - świr, dosłownie świr :)

z polskiej strony devil page:

Byłem dziś do przedświątecznej spowiedzi. Wyznałem swoje grzechy, ksiądz zadając mi pokutę powiedział :

- jako pokutę obejrzyj w drugi dzień świąt mecz Manchesteru United ze Stoke

myślałem, że nie wstanę od konfesjonału ze śmiechu... :)
:decayed:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Kamyk o tym futbolu wg Pepa czytałeś gdzieś online, czy książkę - biografię??

Opublikowano

Kamyk o tym futbolu wg Pepa czytałeś gdzieś online, czy książkę - biografię??

on line

mam na myśli ten artykuł z eurosportu

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/wiecej-niz-trener/48t7lq

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Wlasnie ogladam Arsenal - Man City . Swietny mecz, akcja za akcja. Dawno nie widzialem tak dobrze grajacego Arsenalu, z taka gra naprawde maja szanse na mistrza.

Opublikowano

Ale pod koniec trochę ich Citizens za worek złapało;-)

Opublikowano

Nie wyrobili chyba fizycznie, wsumie sie nie dziwie bo nawet jak na standardy ligi angielskiej zapi..... az sie wiezyc nie chcialo, City ich docisnelo na koncu ale dowiezli co mieli i dzieki temu moga powiedziec ze w tym sezonie nie tylko z "cieniasami" wygrywają :D .

Opublikowano

Haahaha swietne :D !

Opublikowano

w obecnej sytuacji chyba już tylko to zostało :wink:

Opublikowano

Co powinien dostać LVG pod choinkę ?

Louis van Gaal – DVD „100 najpiękniejszych goli w Premier League”

:decayed:


http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,english-breakfast-17-kolejka-guardiola-w-city-mourinho-w-united-,wideo,631993,1,1060.html

dobre to jest

:)

Opublikowano

ten gość jest na serio dziwny

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2015/Dec/video-louis-van-gaal-press-conference-pre-stoke-city.aspx


o, właśnie go przeprosili :grin:
https://twitter.com/suttonnick/status/679791106003963904/photo/1

a tak już poza tym, to nie sposób nie skorzystać z okazji ....

futbolowej braci działającej na tym forum i w tym wątku, kibicującej największym klubom europejskim, życzenia wszystkiego co dobre na święta i nie tylko

zdrowych wesołych rodzinnych i spokojnych

a czas pokuty już w sobotę :wink:

wszystkiego dobrego, panowie !!

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

trzymam kciuki za Stoke, może w końcu wywalą LVG :)

Opublikowano

trzymam kciuki za Stoke, może w końcu wywalą LVG :)

już 2-0 :)

Opublikowano

Nie rozumiem co sie z MU stalo, nie grali pięknie ale jednak cos grali i punktowali a to co się teraz dzieje...... Chyba LvG pokazał jaja nie temu co trzeba :) .

Opublikowano

Wczorajsza wygrana Świętych mnie lekko zszokowała :naughty:

Opublikowano

Wczorajsza wygrana Świętych mnie lekko zszokowała :naughty:

Arsene wg mnie ma rację

3 pierwsze bramki z doopy wzięte

poziom sędziowania żenujący

Opublikowano

Wczorajsza wygrana Świętych mnie lekko zszokowała :naughty:

Arsene wg mnie ma rację

3 pierwsze bramki z doopy wzięte

poziom sędziowania żenujący

No nie gadaj.

W każdym elemencie byli przed kanonierami.

Pomijam, że ogólnie mecz z d*py.

Wszystko przypadkowe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.