Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Kun zrobił się lepszym aktorem niż CR7. Szkoda, bo gościa mega cenilem. Co z tym przepisem o symulowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może tu kibicuje Ac Milan? Ale nie że od miesiąca jak chińczyki rozbili bank tylko tak na poważnie? Albo Serie A śledzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kris1909 napisał:

A ktoś może tu kibicuje Ac Milan? ...  Albo Serie A śledzicie?

raczej nie bardzo

tak obiektywnie trzeba przyznać, że dział jest w sumie skupiony na lidze angielskiej, czasami coś tam się napisze o naszych gwiazdach rodzimego podwórka

do tego dochodzą rozgrywki LM, gdzie Skyliner nakręcał się Juve ( :wink: ), no i mecze repry na różnych turniejach

ale jakbyś mnie zapytał czy przypominam sobie jakiekolwiek wpisy nt choćby derby na San Siro, to z ręką na sercu - żadnego

to tak IMHO, jak ktoś ma inna obserwację, to dawać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie kumpel jest kibicem Milanu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będę z nim na meczu Milan - Juve  22.10.17   Będzie jakieś porównanie na żywo do EPL   :wink:

Ja pojadę z czystej ciekawości i traktuję to jako wycieczkę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, stanley said:

U mnie w robocie kumpel jest kibicem Milanu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będę z nim na meczu Milan - Juve  22.10.17   Będzie jakieś porównanie na żywo do EPL   :wink:

Ja pojadę z czystej ciekawości i traktuję to jako wycieczkę  :)

Polecam:) mój pierwszy mecz to były derby, wrażenia super, teraz wybieram się na Romę, na początku października a to z powódek cenowych, bilety na Juve już są dwa razy droższe. Jadę z kumplem co kibicuje Liverpool a później w rewanżu pojadę z nim właśnie na the reds. A gdzie byłeś w Anglii? Jak wrażenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Kamyk said:

raczej nie bardzo

tak obiektywnie trzeba przyznać, że dział jest w sumie skupiony na lidze angielskiej, czasami coś tam się napisze o naszych gwiazdach rodzimego podwórka

do tego dochodzą rozgrywki LM, gdzie Skyliner nakręcał się Juve ( :wink: ), no i mecze repry na różnych turniejach

ale jakbyś mnie zapytał czy przypominam sobie jakiekolwiek wpisy nt choćby derby na San Siro, to z ręką na sercu - żadnego

to tak IMHO, jak ktoś ma inna obserwację, to dawać

 

Dzięki, może będzie o czym pisać bo jest moda na rodaków w serie A ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kris1909 napisał:

Polecam:) mój pierwszy mecz to były derby, wrażenia super, teraz wybieram się na Romę, na początku października a to z powódek cenowych, bilety na Juve już są dwa razy droższe. Jadę z kumplem co kibicuje Liverpool a później w rewanżu pojadę z nim właśnie na the reds. A gdzie byłeś w Anglii? Jak wrażenia? 

MU - Leicester w zeszłym sezonie. Ogólnie OK, ale straszna komercha. Sporo turystów z Azji.

Spodziewałem się większego je*nięcia kibicowskiego jeżeli chodzi o doping. Zwłaszcza, że siedziałem na trybunie Stretford End.

Za to bardzo podobało mi się na bodajże 5 lidze. Typowy, mega angielski klimat  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kris1909 napisał:

jest moda na rodaków w serie A

to prawda

może Arek wróci do formy, na co chyba wszyscy liczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, stanley said:

MU - Leicester w zeszłym sezonie. Ogólnie OK, ale straszna komercha. Sporo turystów z Azji.

Spodziewałem się większego je*nięcia kibicowskiego jeżeli chodzi o doping. Zwłaszcza, że siedziałem na trybunie Stretford End.

Za to bardzo podobało mi się na bodajże 5 lidze. Typowy, mega angielski klimat  :)

Komercja to właśnie problem dzisiejszej piłki, ale mam wrażenie że Włosi akurat trochę nie nadążają haha i to ma swój urok w przeciwieństwie do ligi angielskiej gdzie wszystko dopięte na ostatni guziczek, bardzo medialna liga a piłkarze to tacy celebryci, oczywiście poziom ligi b.wysoki. W Milanie też widać turystów, ale nie zaburzają włoskiego klimatu, życzę udanego wypadu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Kamyk said:

to prawda

może Arek wróci do formy, na co chyba wszyscy liczymy

Byłoby dobrze, ale Mertens go wygryzł, mam nadzieje, że powróci bo kadra go potrzebuje, granie tylko Lewym z przodu to jest porażka ?

Edytowane przez Kris1909
Komentarz nie pełny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...