Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Krycha może do Mediolanu, też mógłby się tam lansować, na ławkę do Milanu może się przydać 
Tez tajt mysle
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 minut temu, Kris1909 napisał:

Krycha może do Mediolanu, też mógłby się tam lansować, na ławkę do Milanu może się przydać 

gdziekolwiek, byle by grał, bo jest cieniem zawodnika z Sevilli

Opublikowano

Pytanie, czy wróci do formy.....

Opublikowano
Teraz, Kamyk napisał:

Pytanie, czy wróci do formy.....

myślę, że jest na tyle klasowym grajkiem, że już za miesiąc/dwa będzie w swojej optymalnej formie, w końcu musi się pokazać, chcąc odejść do dobrego zespołu.

W zeszłym roku grał na szpicy, teraz może być inaczej, doszedł Lacazette, a to właśnie Sanchez najlepiej prezentował się z przodu. Takiego grajka brałbym w ciemno, ale Arsene do nas go nie puści. Prędzej namówi go na transfer do siebie Pep, który swoimi rotacjami w składzie szuka chyba kamienia filozoficznego :wink:

Opublikowano

Póki co , jako fan Sienkiewicza, potwierdzam - bar wzięty! ;-)
f9ba5ad66b75a8da6ac60ab29d6dff91.jpg

Opublikowano

Krychowiak w WBA ?  :huh:

Opublikowano

Że co ???

Opublikowano

Na swoim twet zamieścił krótkie info. Też jestem w szoku. Nawet Przemek o tym gadał ;)
W grę wchodzi wypożyczenie

Opublikowano

Source pls

Opublikowano

Mój FB ;)
724253a9e1b14f226954f331a8038c5b.jpg

Opublikowano

W dzisiejszym kick off mówił o tym Przemek. Może być coś na rzeczy ;)

Opublikowano

Szokówa
Czy też desperacja
Spojrzałem na na mapę UK, gdzie to w ogóle jest
Wymyślił...

Opublikowano

Ech , a co mi tam......
b1d3da1fc42a16730c5637b7f6b76a3d.jpg

Opublikowano
Szokówa
Czy też desperacja
Spojrzałem na na mapę UK, gdzie to w ogóle jest
Wymyślił...
Blisko Londynu? Czy nie? Gdzie się będzie lansował?
Opublikowano

Smokowski odchodzi z c+

Opublikowano

Krychowiak po testach w WBA;)
Ciekawie jak się zaprezentuje w epl

Opublikowano

Oby wykorzystał swoją szanse i zaczął grać, nie wiem czy to dobry wybór, chyba lepsza byłaby Marsylia bo też go chcieli wcześniej. Smoku pewnie jakiś swój projekt ma w planach, może komentarz do PES-a? Gra ktoś tu może w wirtualną kopaną, pewnie większość w FIFE 

 

Opublikowano

Twaro w C+ tylko do końca listopada :/

Opublikowano
Oby wykorzystał swoją szanse i zaczął grać, nie wiem czy to dobry wybór, chyba lepsza byłaby Marsylia bo też go chcieli wcześniej. Smoku pewnie jakiś swój projekt ma w planach, może komentarz do PES-a[emoji6] Gra ktoś tu może w wirtualną kopaną, pewnie większość w FIFE 
 
Gram w fife na online ps4

W pes mało ludzi gra na online dlatego wybrałem fife
Opublikowano
Twaro w C+ tylko do końca listopada :/
???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.