Piłka nożna

jarko

Wihu daj mu kropka tak na dzieńdobry

niestety zielonym sie nie da ;( :decayed:

A pewnie że się da :naughty: :naughty: :naughty:

beznazwy2nb.jpg

• Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Kamyk

• stanley

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Wihu daj mu kropka tak na dzieńdobry

niestety zielonym sie nie da ;( :decayed:

A pewnie że się da :naughty: :naughty: :naughty:

beznazwy2nb.jpg

fotomontaż :decayed:

Gość -makaveli-

a więc Panowie dzisiaj finał :kox:

żony,dziewczyny,kochanki wygońcie do rodziców,koleżanek,babci :evil:

przygotujcie browary,wódke,chipsy,orzeszki,słone paluszki,marihuane i inne kibicowskie używki :naughty:

i oby był to dobry mecz :good:

niech wygra lepszy :cool1:

niech wygra lepszy

czyli Barcelona :decayed:

zaraz dostaniesz kropka :decayed:

Gość Damian A4

W felietonie Johana Cruoifa Johan napisał że wedłuyg niego Guardiola odejdzie z Barcelony a zastąpi go Van Basten :wallbash: :wallbash:

Ale bzdura :confused4:

Widzę Makaveli położył swoją szanowną rączke na posta Kolkova

poprawiałem link bo fotki nie widać...ale nic to nie dało

a Wy widzicie fotke z Jego posta :?: :mysli:

done :przebiegly:

jak poprawiałem to też przez jakiś czas było widoczne, a potem znikneło :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 17:56_________________________________________________
Protestujemy przeciwko traktowaniu kibiców jako obywateli drugiej kategorii, pozbawionych prawa do wolności wypowiedzi, równości wobec wymiaru sprawiedliwości.

Zamykanie stadionów, na których wywieszane są antyrządowe hasła, policyjne pacyfikacje demonstrantów „za okazywania lekceważenia organom konstytucyjnym” brutalnie przywołują z pamięci metody działania reżimu komunistycznego. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, podobnie jak organizator rozgrywek Ekstraklasa S.A, Polski Związek Piłki Nożnej oraz przedstawiciele klubów piłkarskich wyrażają zdecydowany sprzeciw przeciwko zamykaniu stadionów. Efektowny chwyt marketingowy tuż przed zbliżającymi się wyborami nie rozwiąże problemów z którymi borykamy się na naszych ligowych boiskach. Straty finansowe liczone w setkach tysięcy złotych z pewnością nie pomogą klubom, które kilka razy liczą każdą złotówkę – by ratować swój budżet. Wszyscy kibice stali się medialnym wrogiem numer jeden, który według rządu należy wytępić. Hasło „bezpieczne stadiony” stało się tylko przykrywką, pod którą kryje się plan odciągnięcia uwagi opinii publicznej od prawdziwych problemów z którymi boryka się nasz kraj; galopujących cen, bezrobocia, szerzącego się politycznego nepotyzmu i kolesiostwa, rosnącego w zastraszającym tempie długu publicznego.

Protest nie jest skierowany przeciwko KLUBOWI I ZAWODNIKOM!

Swoją obecnością pokazujemy, że narażając się na szykany ze strony organów ścigania, dla których samo założenie klubowego szalika, czy koszulki jest już przestępstwem – jesteśmy razem z naszym klubem.

Na stadionach nie będzie prowadzony zorganizowany doping aż do 80 minuty.

:gwizdanie:

no kutwa

za chwilę rusza cyrk w n-sport

ja cały chodzę

ależ będzie wojna - wszyscy o tym piszą na blogach

MU skazany przez znawców tematu na pożarcie i mam wrażenie, że jak Sir czegoś nie wymyślił, to może być Roma po raz drugi ... :mysli:

Protest nie jest skierowany przeciwko KLUBOWI I ZAWODNIKOM!

Na stadionach nie będzie prowadzony zorganizowany doping aż do 80 minuty.

Skąd to cytat ?