Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku ja się cudów nie spodziewam. Te porażki to już trochę pewien Polski standard, od kilku lat to samo...

Ktoś wygra, to jest dopiero sensacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Zanim CA odpaliem to trafiłem na końcówkę meczu Jagi...

Kutwa, ale Plizga setę zmarnował w 85 minucie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że w tym artykule pada prorocze zdanie:

Ponieważ niebawem także inne nasze drużyny (Wisła, Legia, Śląsk) zagrają w europejskich pucharach, jest spora szansa, że - wzorem lat ubiegłych - nie będziemy musieli zbyt długo czekać na kolejne części dziadów.

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ogólnie to naiwnie łudziłem się że poziom naszej piłki się podniósł.....myliłem się :wallbash:

jest nadal tragicznie....nadal jesteśmy 100lat za amatorami :bag:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________1254690693_by_david282_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to naiwnie łudziłem się że poziom naszej piłki się podniósł.....myliłem się :wallbash:

jest nadal tragicznie....nadal jesteśmy 100lat za amatorami :bag:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________1254690693_by_david282_500.jpg

Swięta prawda niestety :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła się zbroi, Maskaant się chwali że są bardzo mocni... Ja tam jednak widzę roszady, nie wzmocnienia. Drużyna na wiosnę grała w kratkę, ciekawe czy teraz to się zmieni. Potencjalnie są lepsi od Litexu, ale czy wygrają :gwizdanie:

Wzmocnił się na pewno Śląsk. Tam nikt nie odszedł, a przyszedł świetny Cetnarski. Mają najtrudniejszego rywala, ale chyba na nich stawiam najbardziej. Legia podobnie bez znaczących strat, a z dobrymi transferami. Zobaczymy jak to Skorża poukłada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jeśli chodzi o Ekstraklase to uważam że o mistrza powalczą Wisła z Legią...ewentualnie Lech

Śląsk powalczy o europejskie puchary czyli miejsca 3-4

w pierwszej lidze to wiadomo kto awansuje :kox:

w drugiej licze na Tychy,ewentualnie Zagłębie Sosnowiec wyjdzie z kryzysu :mysli:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 11:44_________________________________________________

Dominik Bednarczyk pojawił się na porannym treningu bydgoskiego Zawiszy.

Piłkarz, występujący na pozycji obrońcy od 2006 roku gra w lidze Cypryjskiej. W poprzednim sezonie bronił barw KN Oníssilos Sotíras.

Pochodzi ze Staszowa i w miejscowej Pogoni rozpoczynał swoją karierę. Następnie grał między innym w Siarce Tarnobrzeg, Lechu Poznań, Hetmanie Zamość i RKS Radomsko.

:mysli:

ogólnie to Osuch powiedział że poza Imehem(przedłużył kontrakt na 2 lata) nie będzie żadnych obcokrajowców

a pensja piłkarzy będzie uzależniona od tego jak grają.....i podobno jest duża rozbieżność w pensji jak dostanie za złą gre a za dobrą.

chyba dobra strategia bo będą musieli dawać z siebie na boisku 110% żeby na tym zyskać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem względem pucharów. Śląsk jak utrzyma formę z wiosny to może sporo namieszać.

Lech, niestety ich czas się skończył - max. walka o puchary. Silniejsza od nich na pewno jest dzisiaj Polonia i to moim zdaniem będzie trzecia siła ligowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

w pucharach wiemy jak było jak grała Wisła...beznadziejnie (poza jednym sezonem)

tyle co oni mieli szans na zdobycie europy :wallbash:

oby w końcu się udało awansować do Champions League :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła się zbroi, Maskaant się chwali że są bardzo mocni... Ja tam jednak widzę roszady, nie wzmocnienia. Drużyna na wiosnę grała w kratkę, ciekawe czy teraz to się zmieni. Potencjalnie są lepsi od Litexu, ale czy wygrają :gwizdanie:

Wzmocnił się na pewno Śląsk. Tam nikt nie odszedł, a przyszedł świetny Cetnarski. Mają najtrudniejszego rywala, ale chyba na nich stawiam najbardziej. Legia podobnie bez znaczących strat, a z dobrymi transferami. Zobaczymy jak to Skorża poukłada :gwizdanie:

Litex :mysli: ?

O Skonto chyba chodziło :)

Jak na moje Wisła się wzmocniła. Łotyszy powinni przejść, chociaż jak już pisałem, moim zdaniem to najgorszy rywal, jakiego mogli wylosować na tak wczesnym etapie rozgrywek.

Apropos Śląska:

Cetnarski zeszły sezon miał nieudany, ba, został wybrany do najgorszej jedenastki ligi :wink4:

Ja zdecydowanie bardziej jestem ciekaw Voskampa.

600 000 euro.

29 goli w ostatnim sezonie na zapleczu Eredivisie.

W tym momencie, w dwumeczu Śląsk-Dundee za faworytów uważam wręcz podopiecznych Lenczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W I lidze stawiam na Wartę i na Arkę :)

Ogólnie to fajne zespoły tam grają i będzie ciekawie. Mocne pewnie będą również Pogoń, Sandecja, Flota i Piast.

No i Termalica :sick3: też się zbroi. Zawisza to spora niewiadoma. Myślę że jak mają coś konkretnie pograć to dopiero na wiosnę :rolleyes:

Ciekaw jestem postawy powracającej Płockiej Wisły :mysli: Szkoda że w Katowicach takie bieda finansowa :thumbdown:

edycja Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:05

Aaaa się trzepiasz z rana, oczywiście o Skonto mi chodziło :wink4:

Co z tego że Cetnarski miał słabą rundę, w piłkę na pewno nie zapomniał jak się gra. A Leńczyk to chyba jedyny trener w Polsce przy którym grajkowie się odnajdują. Ciekawa przy tym będzie postawa Wasiluka, który w Craxie za bardzo nie pograł a w Śląsku widzą w nim potencjał...

Ja zdecydowanie bardziej jestem ciekaw Voskampa.

600 000 euro.

29 goli w ostatnim sezonie na zapleczu Eredivisie.

Właśnie sie ostatnio zastanawiałem kto sprowadził takiego bramkostrzelnego piłkarza i nie mogłem sobie przypomnieć :decayed:

Na pewno to również bardzo ciekawy transfer i zapewne spore wzmocnienie :good:

Myślisz że z Ljuboją powalczy o koronę króla strzelców :naughty: Czy może znowu Franek i Niedzialan :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko, Niedzielan!

Bankowo Niedzielan! :decayed: :decayed:

A na poważnie, myślę że w tym roku Królem Strzelców będzie Diaz ze Śląska.

Jeśli tylko Lenczyk będzie na niego stawiał.

P.S. Z rana nie trzepiam :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzepiasz od trzepania, nie od czepiania :naughty::decayed:

W końcu ktoś załapał :good::kox:

w drugiej licze na Tychy,ewentualnie Zagłębie Sosnowiec wyjdzie z kryzysu :mysli:

Miedź Legnica z Bledzewskim, Zakrzewskim i Madejskim w składzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

w drugiej licze na Tychy,ewentualnie Zagłębie Sosnowiec wyjdzie z kryzysu :mysli:

Miedź Legnica z Bledzewskim, Zakrzewskim i Madejskim w składzie :gwizdanie:

Miedź była większość sezonu w strefie awansu .... potem spadli na 5 i zostali na 4 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nocy meczyk CA całkiem niezły, szczególnie druga połowa :gwizdanie:

Kostaryka w grupie nieźle namieszała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas Magera nie zagra w Polonii Warszawa

f309065eff0a3b6537382ea5caa8cf8c,10,1.jpg

Józef Wojciechowski był umówiony w środę na spotkanie z Lukasem Magerą. Czeski napastnik, o którego Polonia Warszawa walczyć miała z Legią, "wystawił" jednak właściciela Czarnych Koszul i nie pojawił się w siedzibie klubu.

- Jego menedżer od rana dzwonił i próbował się umówić z nami na spotkanie. Ale teraz jest już za późno. Byliśmy umówieni na środę, ja zorganizowałem nawet lunch, ale oni się nie pojawili. Więc powiedziałem jasno, że dla mnie nie ma już tematu tego zawodnika - powiedział Wojciechowski cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Jednocześnie prezes Polonii Warszawa zdradził, że kibice niedługo zostaną zaskoczeni innym transferem. - Jestem w trakcie dogrywania dużego transferu, napastnika z ligi włoskiej - mówi.

Jak myślicie, kto to będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Jednocześnie prezes Polonii Warszawa zdradził, że kibice niedługo zostaną zaskoczeni innym transferem. - Jestem w trakcie dogrywania dużego transferu, napastnika z ligi włoskiej - mówi.

Jak myślicie, kto to będzie :naughty:

Aquafresca :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...