Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Staram się działać ile mogę :)

Wyżej odemnie to już tylko zarząd :wink4:

Tak, byłem w tych 20 osobach głosujących za zwolnieniem Przytuły ( ze 100 obecnych na zebraniu tyle było uprawnionych )

Z ciekawostki jeszcze dopiszę że wśród tych 20 był również grający obecnie ligę wyżej Nasz wychowanek K.Świątek :wink4:

A jeżeli chodzi o konret funcję to redaktor nowo powstającej HTV jak również gość od cateringu :)

:kox:

PS. Potrzebujecie skarbnika ? :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Potrzebujecie skarbnika ? :wink4::decayed:

Haha nie, ale kwoty jak dla mnie są zawrotne jak na ta ligę :kox:

Jarko :good: :oklaski:

Dzięki, ale nie działam dla poklasku tylko dla idei :kox:

Podbijaj moje filmiki ( fejsbuk - lubię to ), zdjęcia itp. to mi/Nam pomożesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange sport: 1 Liga w TV, internecie i telefonie

więcej: http://media2.pl/media/84353-Orange-sport-1-Liga-w-TV,-internecie-i-telefonie.html

najbliższy mecz Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz będzie na żywo transmitowany :cool1:

zobaczymy wreszcie czy Z ma szanse na punkty w Ekstraklasie :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange sport: 1 Liga w TV, internecie i telefonie

więcej: http://media2.pl/media/84353-Orange-sport-1-Liga-w-TV,-internecie-i-telefonie.html

działa na Nokii 3310 ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa....

A tu odpowiedz holendrów odnośnie zaistniałej sytuacji z "podrobionymi" biletami.

Holenderski klub FC Twente wyraził ubolewanie z powodu złego potraktowania grupy polskich kibiców przez policję przed czwartkowym meczem piłkarskiej Ligi Europy z Wisłą Kraków na stadionie w Enschede.

To odpowiedź Holendrów na skargę wystosowaną przez krakowski klub. Dyrektor stadionu w Enschede Eugenio Porcu przyznał, że pilnujący bezpieczeństwa funkcjonariusze niesłusznie posądzili kilkanaście osób o to, że mają sfałszowane bilety - czytamy depeszę IAR opublikowaną przez stronę Polskiego Radia.

Porcu nazwał tę sytuację bardzo nieprzyjemną, bo, jak podkreślił, ta grupa polskich kibiców była niesłusznie z tego powodu przetrzymywana na policji.

Klub Twente wysłał już do Wisły Kraków list, w którym przyznaje się do błędu, wyraża ubolewanie z powodu tych nieprzyjemnych zdarzeń, żałuje i przeprasza. Dyrektor stadionu zaznaczył, że klub chce "w zgrabny" sposób zrekompensować Polakom te negatywne przeżycia i jest otwarty na sugestie Wisły Kraków, w jaki sposób najlepiej może to zrobić.

Według strony holenderskiej poszkodowanych zostało od 15 do 20 osób, według polskiej - było ich niemal trzy razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli?

i jak tu mieć szacunek do policji pier---ne cwele i tem czarnuch zaje----y mogli im naje----ć i tyle.PIER----E PSY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holendrzy byli doszkoleni odnośnie słowa na K... i wiedzieli że jest niecenzuralne.

Kazali kibicowi zeby przeprosił policjanta :polew:

Nie wiedzą że polski jezyk jest bogaty, i ma wiele użyć tego słowa. W różnych kontekstach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2,5 tys dzieci zgłosiło się do szkółki Barcelony w Warszawie, mimo iż miesięczny koszt to 190 zł. Zdeterminowani rodzice z całej Polski pytają o internat.

więcej na:

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/polska-szkolka-fc-barcelona-robi-prawdziwa-furore,1704353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2,5 tys dzieci zgłosiło się do szkółki Barcelony w Warszawie, mimo iż miesięczny koszt to 190 zł. Zdeterminowani rodzice z całej Polski pytają o internat.

więcej na:

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/polska-szkolka-fc-barcelona-robi-prawdziwa-furore,1704353

cudze chwalą a swego nie znają :gwizdanie:

debile widzą logo zagranicznej drużyny i szczają pod siebie.

u mnie pod blokiem założyli by szkoły Barcy,Realu,MUtd itp to i tak wolałbym na drugi koniec miasta jechać do szkółki Zawiszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2,5 tys dzieci zgłosiło się do szkółki Barcelony w Warszawie, mimo iż miesięczny koszt to 190 zł. Zdeterminowani rodzice z całej Polski pytają o internat.

więcej na:

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/polska-szkolka-fc-barcelona-robi-prawdziwa-furore,1704353

cudze chwalą a swego nie znają :gwizdanie:

debile widzą logo zagranicznej drużyny i szczają pod siebie.

u mnie pod blokiem założyli by szkoły Barcy,Realu,MUtd itp to i tak wolałbym na drugi koniec miasta jechać do szkółki Zawiszy :cool1:

masz już dzieciaka? ja mam i wolałbym posłać go do szkółki Barcy :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...