Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie super choć wolałbym jednak Portugalia - Włochy. Ale i to się obejrzy.

A'propos: mam dwa miejsca wolne w samochodzie z Warszawy do Kijowa na finał. Koszt 200zł/os. Jak coś to dzwonić 502-064-449

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

musze to obejrzeć jeszcze raz

i poczytać trochę fachowców

co się stało, że zapomnieli jak się gra w piłkę ....

ktoś to wyjaśni ?

jeszcze żeby makarony coś wielkiego pokazali - zwykły poprawny dojrzały i dokładny futbol

ale nic poza tym

no masakra jakaś :facepalm:

obejrzyj,poczytaj może w końcu zrozumiesz o co chodzi w piłce nożnej:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie nie chce z wami gadac experci drodzy .... :decayed:

zacytuje tylko jednego goscia

„W naszej sytuacji już sam awans do Euro 2012 będzie osiągnięciem zasługującym na świętowanie”

na pewno wiecie czyje to slowa, prawda ??

gdyby jednak nie

Gianluigi Buffon

moze zrozumcie w takim razie, szczegolnie ci co mnie do tego sami namawiaja, o co chodzi w tzw team spirit ktory jest podstawa w tej grze :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja...

Finału szkoda oglądać bo bedzie straszna nuda

Jasnowidz??????? :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

A ja myślę że Włosi zagrali dobrze pod rywala, tak jak to Portugalia robiła :)

najładniejsze spotkanie mistrzostw jeżeli chodzi o defensywę jednej drużyny:wink:

(mam na myśli grę Portugalii)

Ogólnie moim zdaniem najładniejszy mecz do tej pory na Euro - a oglądałem wszystkie :jerk:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

proszę cię - kontrowali to Chorwaci, Portugalczycy, ale nie Włosi

oni rozrzucali piłkę, po prostu

obydwa gole to błędy obrońców, ale kontrami bym tego w życiu nie nazwał ....

To przypedkiem innego meczu nie oglądałeś?? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepsze były Anglia - Szwecja oraz Dania- Portugalia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie nie chce z wami gadac experci drodzy .... :decayed:

nam również było miło,do widzenia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepsze były Anglia - Szwecja oraz Dania- Portugalia:wink:

I tutaj widzisz głównym kryterium oceny jest "kto jaka piłkę lubi" :wink:

Dla mnie wczorajszy mecz a w zasadzie gra włochów była "miodem na serce" no i do tego Niemcy odpadły.

Zyć nie umierać:grin::grin::grin:

BTW. kurde nie rozumie Mario Balotelliego - koleś odpala race i fajerwerki we własnej łazience a tutaj potrafi kropnąć takie 2-ie bramy - to jest ewenement w skali światowej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk wypowiedź Buffona była jaka była,stonowana i tyle, ale wiadomo że zamierzali walczyć. Włosi to drużyna turniejowa i tak jak mówi Boniek z każdą następną minutą i meczem są coraz trudniejsi do powstrzymania. Ogólnie to ...porobiło się, ale to dobrze, muszę przyznać że na początku byłem za Niemcami, no ale Włosi zagrali perfekcyjnie,wyszli na przeciwnika wysoko, podobnie jak Portugalia na Hiszpanię, momentami Niemcy byli bezradni i jakby nie wiedzieli co się dzieje . Muszę przyznać żę oglądając ich na tym turnieju jestem w szoku, kiedyś mnie nudzili tym swoim catenaccio, a tutaj prawie każdy ich mecz jest moim zdaniem ciekawy.Wydaje mi się że chyba oni właśnie są jedyną drużyną która da radę Hiszpanom. Choć realistycznie spoglądając myślę że wygrają Ci ostatni po nudnym finale, zobaczymy jak będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi taktycznie zagrali perfekcyjnie wyłączyli Niemiaszków w środku i skończyło się ich granie. Doskonała Włoska obrona zrobila jak zwykle swoje no i profesorska gra Pirlo do tego nieobliczalny i niesamowicie skuteczny napastnik Balotelli i po sprawie, wykonali plan w 100%.

Jak ktoś pisze ze Włosi nic nie zagrali to naprawdę musi jeszcze raz obejrzeć ten mecz i wcześniejsze Niemców żeby zrozumieć jaką Włosi odwalili robotę, zatrzymali niemiecką maszynę kóra do tej pory była nie do zatrzymania, a to naprawdę nie jest takie proste jak by się mogło niektórym wydawać. Moim zdaniem i mówiłem to już po rozgrywkach grupowych Włosi byli jedyną drużyną która była wstanie powstrzymać Niemców od zdobycia tytułu i jeżeli jakimś cudem nie wygrają z Hiszpanią której finał się nie należy jak dla mnie bo Portugalia dużo lepiej grała, ale niestety muszą liczyć na dobry dzień swojego napastnika CR7 i od jego dyspozycji zależy czy zdobędą wogóle jakąś bramkę czy nie a z tym jak widzieliśmy bywa różnie.

Finał Portugalia -Włochy był by ideialny bez względu na to kto by wygrał a tak trzymam mocno kciuki za Włochów żeby tak rozklepali Hiszpanię jak to zrobili z Niemcami wtedy nikt już nie powie że farta mieli albo że nic nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi taktycznie zagrali perfekcyjnie wyłączyli Niemiaszków w środku i skończyło się ich granie. Doskonała Włoska obrona zrobila jak zwykle swoje no i profesorska gra Pirlo do tego nieobliczalny i niesamowicie skuteczny napastnik Balotelli i po sprawie, wykonali plan w 100%.

Jak ktoś pisze ze Włosi nic nie zagrali to naprawdę musi jeszcze raz obejrzeć ten mecz i wcześniejsze Niemców żeby zrozumieć jaką Włosi odwalili robotę, zatrzymali niemiecką maszynę kóra do tej pory była nie do zatrzymania, a to naprawdę nie jest takie proste jak by się mogło niektórym wydawać. Moim zdaniem i mówiłem to już po rozgrywkach grupowych Włosi byli jedyną drużyną która była wstanie powstrzymać Niemców od zdobycia tytułu i jeżeli jakimś cudem nie wygrają z Hiszpanią której finał się nie należy jak dla mnie bo Portugalia dużo lepiej grała, ale niestety muszą liczyć na dobry dzień swojego napastnika CR7 i od jego dyspozycji zależy czy zdobędą wogóle jakąś bramkę czy nie a z tym jak widzieliśmy bywa różnie.

Finał Portugalia -Włochy był by ideialny bez względu na to kto by wygrał a tak trzymam mocno kciuki za Włochów żeby tak rozklepali Hiszpanię jak to zrobili z Niemcami wtedy nikt już nie powie że farta mieli albo że nic nie grali.

Podpisuję się pod tym co powiedziałeś obiema RĘCAMI! :decayed::good: Co do Pirlo - Man Of The match... Statuetka zasłużenie trafiła do niego. :good: I kto wie czy nie zostanie najlepszym grajkiem na EURO 2012... :guma:

Postawiłem na Włochów i się nie myliłem. :naughty: Liczę na dobry mecz finałowy a nie nude jak niektórzy to zapowiadają... :cool: Niech wygra lepszy! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi sie rozkręcają z meczu na meczi wyglądają coraz lepiej fizycznie mimo że grali dogrywkę i odpoczywali dzień krócej.

A na początku o mało nie wyszli z grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Chorwaci (moim zdaniem chyba najbardziej pechowy team), już mogą powiedzieć że nie odpadli z byle kim, pocieszenie to pewno marne. Ale muszę przyznać że trochę mi ich żal bo źle nie grali, dodatkowo walczyli w przeciwieństwie do naszych kopaczy. Co do finału to chciałbym żeby był ciekawy, ale myślę że to mogą być piłkarskie szachy w końcu obie drużyny poznały już siłę przeciwnika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy Niemiaszki --- 1:0

marzysz :decayed: rozumiem że taki wynik obstawiłeś bo na takim można by chyba zarobić w zakładach :wink:

widać że słabo znasz sie na piłce:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie super choć wolałbym jednak Portugalia - Włochy. Ale i to się obejrzy.

A'propos: mam dwa miejsca wolne w samochodzie z Warszawy do Kijowa na finał. Koszt 200zł/os. Jak coś to dzwonić 502-064-449

Rozumiem że w tej cenie jest bilet na finał, jeśli tak to jadę z wami:decayed::decayed::decayed: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie super choć wolałbym jednak Portugalia - Włochy. Ale i to się obejrzy.

A'propos: mam dwa miejsca wolne w samochodzie z Warszawy do Kijowa na finał. Koszt 200zł/os. Jak coś to dzwonić 502-064-449

Rozumiem że w tej cenie jest bilet na finał, jeśli tak to jadę z wami:decayed::decayed::decayed: :grin:

No jak z biletem to też się przejadę a co mi tam:decayed: ale max 150 zł mogę dać:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi sie rozkręcają z meczu na meczi wyglądają coraz lepiej fizycznie mimo że grali dogrywkę i odpoczywali dzień krócej.

A na początku o mało nie wyszli z grupy.

Byłem na meczu z Irlandią i ten się wcześniej zakończył niż w Gdańsku.Po gwizdku Włosi nerwowo chodzili po boisku,nie było widać radości z wygranej,dopiero gdy nadzeszła wiadomość z Gdańska,że Hiszpanie zwyciężyli rzucili się na siebie.Przy remisie zabrakłoby im jednej bramki co zresztą większość wie...

Buffon podszedł do trybuny gdzie chóralnie śpiewali i bawili się Irlandczycy aby im podziękować za 90-minutowy doping...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... chyba musialem sie na chwile zdekoncentrowac wczoraj - popatrzylem na powtorki na 101greatgoals, ponadto znalazlem piekny wpis fachowca opisujacy rzeczywistosc, no i ani chyba, popelnilem gafe ......niemcy mnie przy stole (sqrczybyki) zagadali .....

"Włosi. Jak oni pięknie grają. Na tle tego, co prezentuje Hiszpania, gra Włochów jest jak... składanie mebli z IKEI. Hiszpanie wymieniają sto podań, czasem mnie to męczy, ale zawsze mam wrażenie, że oni sami się przy tym potwornie męczą. Przez lata ewolucji świat zmierza do uproszczeń. Chcemy robić wszystko szybciej i taniej. Mieć więcej, na mniejszej powierzchni. Po co dźwigać wielki dysk, skoro można mieć pendrive? Tacy są Włosi. Jak meble z IKEI. Wszystko zamknięte w małej paczce, a w niej instrukcja i śrubokręt. Proste. Trzy podania i są sam na sam. Trzy podania, zamiast stu. Pirlo do Cassano, ten do Balotellego. Gol. Jak piękna szafka z IKEI."

sorry :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...