Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Walker przeszkodził niż pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebne te pajacowanie..

Piekne 20 min ostatnie w wykonaniu col.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham gościa za ekspresję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wesz82 napisał:

Daj spokoj z naszymi.

Naszemu zespolowi brakuje wszystkiego,jedynie co ma/mial to dobrych kibicow...

Dobrym meczem bedzie tak jak pisal Kamyk Urg&Fra,jak zabojady wygraja to widzialbym ich z checia w finale z Brazyliana. 

Nie można tylko też krytykować naszych piłkarzy, nie wyszedł mundial fakt, ale to oni awansowali na 2 wielkie imprezy z rzędu i pokonali Niemców, to oni dość dobrze zaprezentowali się na ME 2016 i w innych meczach.. Mamy naprawdę dobrych piłkarzy, nie ma co mówić, że brakuje nam wszystkiego, tylko po prostu balonik był napompowany zbyt mocno, każdy liczył na jakiś ćwierćfinał, a to MŚ i pokazały ekipy "egzotyczne" że tu jest walka i wszystko się może zdarzyć.
Tak jak myślałem Nawałka zrezygnował, moim zdaniem słusznie, coś się wypaliło.
Francja spotkać się może z Brazylią w półfinale więc bez szans spotkania w finale.
Gdyby Belgia zagrała żeby przegrać z Anglią, mieliby dużą szanse na finał, dlatego będę im kibicował, bo mają trudną drogę do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, coal napisał:

Nie można tylko też krytykować naszych piłkarzy, nie wyszedł mundial fakt, ale to oni awansowali na 2 wielkie imprezy z rzędu i pokonali Niemców, to oni dość dobrze zaprezentowali się na ME 2016 i w innych meczach.. Mamy naprawdę dobrych piłkarzy, nie ma co mówić, że brakuje nam wszystkiego, tylko po prostu balonik był napompowany zbyt mocno, każdy liczył na jakiś ćwierćfinał, a to MŚ i pokazały ekipy "egzotyczne" że tu jest walka i wszystko się może zdarzyć.
Tak jak myślałem Nawałka zrezygnował, moim zdaniem słusznie, coś się wypaliło.
Francja spotkać się może z Brazylią w półfinale więc bez szans spotkania w finale.
Gdyby Belgia zagrała żeby przegrać z Anglią, mieliby dużą szanse na finał, dlatego będę im kibicował, bo mają trudną drogę do mistrzostwa.

Ale to nie jest tak ze ja krytykuje naszych za free...

Ja nie liczylem nawet ma wyjscie z grupy i tym mnie nie zawiodly nasze orly.Im dluzej ogladam kazdy kolejny mecz to mam wrazenie ze nasi nie powinni w ogole tam sie zjawic.

Wiesz co moze i nie mamy super gwiazd i wielu mlodysz grzeje lawe bo dzis gra nazwisko,ale najbardziej wqrwia brak sily walki i jaj w tym zespole.

Przyklad Col.gryzla kasala robili co mogli,cisneli dosc dobra obrone angoli i sie udalo bo wierzyli w dana im szanse.

Wiesz co by u nas bylo w takim meczu???

Kazdy rozkladal by rece bo co oni moga zrobic,przeciez tak jak piszesz balon pekl...

Szkoda mi kibicow.mam szwagra ktory ubral sie chate ozdobil i co z tego???

Nawet psiarnia nie czepiala sie za ozdabianie lusterek ale po wystepie naszych stala i dawala mandaty za zbyt mala widocznosc...

A zeby nie bylo to nasi bardzo ladnie graja w reklamach tutaj oglada sie mi ich super.

A i jeszcze niemcownia..

Widzisz z jakimi niemcami wygralismy,z takimi co chyba po raz 1szy w zyciu nie wyszli z grupy...

Prosze nie psuj mi reszty fajnego dnia i nie przypomonaj o naszych,juz prawie zapomnialem a tu wrrrrr....

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze wyszlo ujowo ale fakt niezaprzeczalny, że wyglądamy teraz nieporównywalnie lepiej niż za Smudy..... 

http://weszlo.com/2018/07/03/stanowski-o-nawalce-reprezentacja-odzyskala-godnosc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...