Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Real i Barca to kluby sukcesu i pewnie większość kibiców to kibice sezonowi tzw. kibice sukcesu.

Ja kibicuje Juve nie przerwanie od 11 lat i teraz mają kryzys i wierze, że już niedługo wrócą na szczyt :hi:, a w polskiej lidze to kibicuje Białej Gwieździe :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Damian A4

Chłopacy przestańcie już pieprzyć o polskiej lidze bo żygać się chce :decayed::polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV :tongue4:[br]Dopisany: 18

Majka słuchaj jechać na mecz do Barcelony kosztuje troszkę wiecej niz iść na stadion oddalony i kilka km od domu i zapewne wymaga wiecej czasu :kox: nie wiem czy zauważyłeś :decayed:

Ale to juz niedługo sie zmieni :kox: :kox: :kox: :kox:

Zdania nie zmienie :wink4::decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:22_________________________________________________

Real i Barca to kluby sukcesu i pewnie większość kibiców to kibice sezonowi tzw. kibice sukcesu.

Jesli chciałes tymi słowami napisać coś "o mnie" stary to wybacz ale ja dłuzej kibicuje Barcelonie niz ty Juve więc ten zwrot nie nie dotyczy :wink4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:23_________________________________________________A w Ekstraklasie to tylko i wyłącznie Lech, Lech i jeszcze raz LECH :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Chłopacy przestańcie już pieprzyć o polskiej lidze bo żygać się chce :decayed::polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV :tongue4:[br]Dopisany: 18

Majka słuchaj jechać na mecz do Barcelony kosztuje troszkę wiecej niz iść na stadion oddalony i kilka km od domu i zapewne wymaga wiecej czasu :kox: nie wiem czy zauważyłeś :decayed:

Ale to juz niedługo sie zmieni :kox: :kox: :kox: :kox:

Zdania nie zmienie :wink4::decayed:

tu nie chodzi o to jak daleko ma się na stadion....tutaj chodzi też o korzenie kibicowskie,bo zapewne stałeś się "wiernym" kibicem Barcy jak zobaczyłeś ich w TV w wieku zapewne ponad 10lat

moi dziadkowie,ojciec,wójkowie kibicowali Zawiszy jak mnie na świecie jeszcze nie było,i od dzieciaka wiedziałem jaki klub nosze w sercu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Stary ale ja to rozumie :good:

Tak Barcę znam póki co z TV ale tylko do października :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:27_________________________________________________Zresztą jest przerwa letnia w rozgrywkach i miałem sobie wyluzować :wallbash::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy przestańcie już pieprzyć o polskiej lidze bo żygać się chce :decayed::polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV :tongue4:[br]Dopisany: 18

Majka słuchaj jechać na mecz do Barcelony kosztuje troszkę wiecej niz iść na stadion oddalony i kilka km od domu i zapewne wymaga wiecej czasu :kox: nie wiem czy zauważyłeś :decayed:

Ale to juz niedługo sie zmieni :kox: :kox: :kox: :kox:

Zdania nie zmienie :wink4::decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:22_________________________________________________

Real i Barca to kluby sukcesu i pewnie większość kibiców to kibice sezonowi tzw. kibice sukcesu.

Jesli chciałes tymi słowami napisać coś "o mnie" stary to wybacz ale ja dłuzej kibicuje Barcelonie niz ty Juve więc ten zwrot nie nie dotyczy :wink4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:23_________________________________________________A w Ekstraklasie to tylko i wyłącznie Lech, Lech i jeszcze raz LECH :evil:

Napisałem ogólnie, a nie do konkretnych osób. Źle zrozumiałeś Inspektor co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inspektor, jak tak Cie Lech interesuje to napisz od czasu do czasu coś ciekawego o Lechu, bo tak to wiesz... Barca to ani nas parzy ani nas ziębi.

A byłeś na meczu Wisła- Barca 3:4 w 2001 ?

Był mecz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Nie byłem :disgust:

W 2008 miałem jechać do Krakowa na rewanż el. Ligi Mistrzów ale ostatecznie nie kupiłem biletów które się rozeszły jak świeże bułki. W Październiku jade do Barcelony na Camp nou :wink4:

A co do Lecha...

To mnie ro***bała ta sytuacja z Red Bull X-Fighters :rolleyes:

No ludzie takie coś powinni zaplanować na Narodowym z 3/4-o miesięczną rezerwą od momentu otwarcia, żeby mieć ten komfort w razie opóźnienia oddania obiektu choć nawet te 4 miesiące nic by tutaj nie pomogły bo dopiero pod koniec Listopada mają oddać stadion...

Apropos Euro 2012:

Zobaczcie jaka boruta się dzieje ze stadionem we Lwowie

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Dalsze-problemy-ze-stadionem-we-Lwowie,wid,12006354,wiadomosc.html?ticaid=1c83a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba została ciężko ranna w bójce krakowskich pseudokibiców - informuje RMF FM. W nocy w Nowej Hucie pobiło się kilkunastu mężczyzn.

Jak ustalił reporter RMF FM bandyci mieli przy sobie pałki, maczety i noże. Ranny mężczyzna został odwieziony do szpitala.

wiesz coś o tym Jarku :mysli:

W środę będę pił z Craxą to podpytam, ale...

Media uwielbiają takie akcje kibolom przypisywać, ja jestem sceptycznie do tego nastawiony...

Bardziej bym stawiał że to jakieś porachunki osiedlowe były :wink4:

A w Ekstraklasie to tylko i wyłącznie Lech, Lech i jeszcze raz LECH :evil:

Nie obraź się, ale chyba jebnąłeś Sobie samobója...

A jakby Lech nie grał w ekstraklasie tylko w I lidze z Kluczborkiem to komu byś kibicował :naughty:

Jesteś kibicem piłkarskim, lubisz ten sport ale co to fanatyzm, lokalny patryiotyzm i przywiązanie do barw klubowych to chyba za bardzo nie wiesz :wink4:

Oczywiście bez urazy, pikniki też są potrzebne :decayed:

Zresztą jest przerwa letnia w rozgrywkach i miałem sobie wyluzować :wallbash::decayed:

Jaka przerwa :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Dzisiaj pomagałem organizować mecz piłkarski na szczeblu IV ligi.

Co prawda daleko od najważniejszych decyzji, ale na stadionie spędziłem dzisiaj 5h - za***iste przeżycie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Jarko a pokaż mi gdzie napisałem że jestem KIBICEM Kluczborka???? Po prostu mam najbliżej :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:21_________________________________________________Jarko musieli byśmy się spotkac i pogadać o piłce noznej to zmienił bys zdanie[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że jest moda na Lecha i jeszcze z pięć lat temu byś tak nie pisał że tylko Lech :wink4:

Co do spotkania to jak najbardziej, zapraszam na zlot - nie wstydź się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Październiku jade do Barcelony na Camp nou :wink4:

Jedziesz z wyjazdem z forum barcelony czy osobiście kręcisz wyjazd, ja już drugi rok przekładam wyjazd z forum Barcy ale w tym roku lub najpóźniej 2012 będę na Camp Nou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Tak mi się wydaje że jest moda na Lecha i jeszcze z pięć lat temu byś tak nie pisał że tylko Lech :wink4:

Co do spotkania to jak najbardziej, zapraszam na zlot - nie wstydź się :naughty:

Nie no Jarko masz trochę racji, jesli chodzi o polska ligę to kompletnie się nie znam na niczym ale za Lechem jestem juz którys rok ale mozesz mnie zbesztać jak chcesz :decayed:

Ale ja wole piłkę przyjemniejsza dla oka :wink4: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:38_________________________________________________

W Październiku jade do Barcelony na Camp nou :wink4:

Jedziesz z wyjazdem z forum barcelony czy osobiście kręcisz wyjazd, ja już drugi rok przekładam wyjazd z forum Barcy ale w tym roku lub najpóźniej 2012 będę na Camp Nou

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj, nie mam za co Cię besztać...

Pisałem wcześniej że pikniki na stadionach też są potrzebne :naughty: :naughty: :naughty:

edytka Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:41

:kox::polew: :polew: :polew:

4b6edd15131d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj, nie mam za co Cię besztać...

Pisałem wcześniej że pikniki na stadionach też są potrzebne :naughty: :naughty: :naughty:

edytka Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:41

:kox::polew: :polew: :polew:

4b6edd15131d.jpg

:sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Najlepiej wymiata ten z ochrony w pomarańczowej kapocie.

O 12-tej losowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...