Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no rozumiem Cie doskonale :wink4::naughty:

BTW Ciekawe co Legia w nowym sezonie pokaże z tylko dwoma transferami. Na wiosnę grali nawet nieźle i myślę że razem z Polonią i Wisłą będą walczyć o tytuł :mysli:

Do spadku Korona, Widzew, Podbeskidzie, ŁKS i Bełchatów z Janasem :naughty:

Kto czarnym koniem :?: Śląsk, Lechia, Jaga, a może Górnik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Damian A4

Dopóki jakiś polski zespół nie zagra w lidze mistrzów to widzewowi się ekstraklasa należy za historię....wiadomo o co chodzi (ostatni nasz klub w fazie grupowej ligi mistrzów) :)

Do spadku podbeskidzie i lks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no rozumiem Cie doskonale :wink4::naughty:

BTW Ciekawe co Legia w nowym sezonie pokaże z tylko dwoma transferami. Na wiosnę grali nawet nieźle i myślę że razem z Polonią i Wisłą będą walczyć o tytuł :mysli:

Do spadku Korona, Widzew, Podbeskidzie, ŁKS i Bełchatów z Janasem :naughty:

Kto czarnym koniem :?: Śląsk, Lechia, Jaga, a może Górnik :mysli:

A moim zdaniem Legia jeszcze na pewno kogoś zakontraktuje.

Popatrz, odeszli: Mezenga, Cabral, Szałachowski, Ogbuke (dobra, nic nie grał :decayed: ), chcą rozwiązać kontrakt z Kneżeviciem (jak to polsku napisać :decayed: ? )

Przyszli: Żewłakow, Ljuboja, Zbozień (z wyp.), Kosecki (z wyp.)

Co do spadku, moim zdaniem rysuje się kilku kandydatów: Korona, Widzew, Górnik, Bełchatów.

ŁKS i Podbeskidzie (o ile dostaną licencję...) moim zdaniem się utrzymają. W przyszłym sezonie będzie ciężej.

Czarny koń?

Nie wiem czy o którejkolwiek z podanych przez Ciebie drużyn będzie można mówić jako o Czarnym Koniu :mysli: No, chyba że by się włączyli w walkę o Mistrzostwo Polski, w co kompletnie mi się nie chce wierzyć. Jeśli już, to moim zdaniem jedynie Śląsk.

Ja mam przede wszystkim nadzieję, na 4-5 transferów do nas (przynajmniej 1 dobry ofensywny pomocnik, 1 dobry napastnik i ktoś na środek obrony). Jeśli z takich transferów wypalą 2-3, przede wszystkim chodzi tu o graczy ofensywnych, to jest dobrej myśli - tj. spokojny środek tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki jakiś polski zespół nie zagra w lidze mistrzów to widzewowi się ekstraklasa należy za historię....wiadomo o co chodzi (ostatni nasz klub w fazie grupowej ligi mistrzów) :)

Do spadku podbeskidzie i lks

Ja tu nie piszę o sportowych zasługach i komu za co się coś należy i patrzę na czysto piłkarskie apekty i siłę drużyn.

Widzew jest słaby, nie ma co ukrywać. Ciekawe jak będzie Górnik wyglądał po poważnych osłabieniach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Do spadku Korona, Widzew, Podbeskidzie, ŁKS i Bełchatów z Janasem :naughty:

przyjaciele z ŁKS-u mają czekać na Zawisze w Ekstraklasie :wink4:

to se poczekaja :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:10_________________________________________________Spoko... Sportowo to Widzew jest kicha, korona też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny koń?

Nie wiem czy o którejkolwiek z podanych przez Ciebie drużyn będzie można mówić jako o Czarnym Koniu :mysli: No, chyba że by się włączyli w walkę o Mistrzostwo Polski, w co kompletnie mi się nie chce wierzyć. Jeśli już, to moim zdaniem jedynie Śląsk.

Myślałem bardziej w kategoriach że któraś z drużyn że tak napiszę drugiego sortu włączy się w walkę o tytuł jak Jaga ostatniej jesieni.

W zasadzie co sezon ktoś pozytywnie zaskakuje :)

A Craxa to jak dla mnie środek tabeli na dzień dzisiejszy, przy niewielkich wzmocnieniach to Oni mogą pozytywnie zaskoczyć i może nie o tytuł ale o puchary powalczyć by mogli :mysli:

edytka Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:13

Do spadku Korona, Widzew, Podbeskidzie, ŁKS i Bełchatów z Janasem :naughty:

przyjaciele z ŁKS-u mają czekać na Zawisze w Ekstraklasie :wink4:

Nie martw się. I liga nie jest zła, w I lidze te się gra :naughty:

Chyba szybciej tam się spotkacie jak w ekstraklasie :wink4:

Ciekaw jestem Waszej postawy na jesień. Jeszcze nigdy nie widziałem źeby drużyna od razu zatrybiła po tak radykalnych roszadach jakie u Was się szykują :gwizdanie:

Myślę że możecie coś pograć, ale dopiero na wiosnę jak Nieciecza w ostatnim sezonie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko, na dzień dzisiejszy to my drużyny nie mamy :decayed:

Odeszli: Giza, Klich, Jarabica (wyp. - uffffff :) ), Masaryk, Derbich. Odejdą: Krzywicki (wyp.), Janus, Puzigaca (?), Trivunović (?), Sacha (?), Mierzejewski (?)

Przyszli: Nykiel (jeszcze go trzyma kontrakt w Ruchu) Aż tyle póki co :decayed: Przyjdzie raczej Krieger (chłopak z XXXXXX ligi niemieckiej :wink4: ) i oprócz tego wielka niewiadoma.

U nas ciąg dalszy reformy w składzie, co nie kryję z jednej strony bardzo mnie cieszy, ale z drugiej jak to wszystko później zgrać?

Ogromnym plusem jest to, że redukujemy ilość zawodników, więc i więcej pieniędzy będzie na kontrakty dla nowych - mam nadzieję - lepszych piłkarzy.

Do tego 1.5 mln euro z transferu Klicha + ogólne zwiększenie budżetu o bodajże 7 milionów zł.

Generalnie, na tę chwilę jesteśmy jednym wielkim :?:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ciekaw jestem Waszej postawy na jesień. Jeszcze nigdy nie widziałem źeby drużyna od razu zatrybiła po tak radykalnych roszadach jakie u Was się szykują :gwizdanie:

Myślę że możecie coś pograć, ale dopiero na wiosnę jak Nieciecza w ostatnim sezonie :wink4:

trudno powiedzieć bo to będzie praktycznie nowa drużyna ....z tym że ...budowana przez najlepszego menagera w pl :gwizdanie:

Osuch będzie jednocześnie prezesem i dyrektorem sportowym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze nikt nie wymienił do grona potencjalncyh spadkowiczów - Niebieskich

ja nie wiem, na co bedzie stać ten zespół, ale pewnie tego nie wie nawet Fornalik.... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Osuch jest najlepszym menagerem w PL.

Dla was pewnie tak, bo wam sporo obiecuje, normalne.

Nie życzę Wam źle, ale w Polsce juz nie On pierwszy który tyle obiecuje.

Poza tym bycie czlowiekiem w klubie od wszystkiego też nie jest najlepszym rozwiązaniem - juz nie jeden klub sie o tym przekonał :wink4:

Ale pewnie na I ligę to powino wystarczyć.

Nawet u Nas w iV lidze doszli do wniosku że prócz trenera jest potrzebny II trener, trener bramkarzy i masażysta...

To przyniosło ogromne efekty na wiosnę po solidnie przepracowanej zimie.

BTW Naszego trenera chciał Lech, ale odmówił :kox:

edytka Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:38

fajnie, ze nikt nie wymienił do grona potencjalncyh spadkowiczów - Niebieskich

ja nie wiem, na co bedzie stać ten zespół, ale pewnie tego nie wie nawet Fornalik.... :embarrassed:

Ruch to taki drugi Bełchatów. Co sezon osłabiany a ciągle dobrze grający :kox:

Na Bełchatów już chyba jednak przyjdzie czas, wyjątkowo słaby trener :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Naszego trenera chciał Lech, ale odmówił :kox:

Lech chciał Krzyśka :shocked: :shocked: ?

Ale w jakim charakterze?

Pierwszego trenera :shocked: :shocked: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, potrzebowali kogoś do biegania z piłkarzami po boisku na treningach.

Czyli jako II drugi trener :)

A jak chcesz coś wiecej wiedzieć co się w NH dzieje to obejrzyj Sobie;

http://kiks.tv/2011/06/gliksman-chcemy-odzyskac-obiekty-hutnika/

Mówią tam o sekcji siatkarzy, ale rozmiawiają też z piłkarzami ręcznymi :kox:

Póki co miasto halę dało potężnie zadłużonej Wandzie - szopka na max'a :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nieźle - szacun dla Krzyśka!

Tak to jest mieć wychowanków :) Wartościowych wychowanków :) !

Tak swoją drogą, lekkim offtopem, nie za bardzo rozumiem tych śmichów chichów z Przytuły apropos jego komentarzy w Lidze+ i w trakcie spotkań.

Moim zdaniem wykonuje świetną robotę...

Z Hutnikiem jestem w miarę na bieżąco, kilka różnych filmów właśnie z kiksa już oglądałem :)

Tego, który tutaj podałeś jeszcze nie widziałem, ale go obejrzę dopiero jutro.

Dziś już za bardzo podchmielony jestem, żeby z niego cokolwiek zrozumieć :decayed:

Fakt jest faktem, miasto robi wszystko, żeby Wam nie pomagać...

Natomiast, mówiąc językiem Kazka Węgrzyna, fajnie, że u Was jest grupa ludzi, która robi wszystko, by wrócić na właściwe tory.

Oby tak dalej :good: :good:

Tymczasem, dobrej nocki :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, lekkim offtopem, nie za bardzo rozumiem tych śmichów chichów z Przytuły apropos jego komentarzy w Lidze+ i w trakcie spotkań.

Moim zdaniem wykonuje świetną robotę...

Również nie rozumiem bo mimo iż kariery piłkarskiej jakiejś wyjątkowej nie zrobił, ale jako trener sprawdza się znakomicie.

Rok czasu tu pracuję i z niczego zrobił konkretne podstawa pod coś dużego... Co chyba znaczy że wiedzę taktyczną musi mieć sporą. Rok temu Nasi pilkarze byli anonimowi, dzisiaj jest mnóstwo zapytań, a Nasz bramkarz spokojnie by dziś mógł grać nawet i w I lidze. Sporo tu zasługi i pomocy Cabaja, który często pomaga na treningach. Zresztą nie On jeden. Bywali tu tacy ludzie jak Kuźba, Szymkowiak, Gołoś, Chmiest a teraz jest M. Karwan. Dodam jeszcze tylko że srednia wieku w drużynie to 19,6. Nie wiem czy w jakichkolwiek rozgrywkach Polskiej ligi znajdzie się równie młody pierwszy skład :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem jeszcze przed kimą.

Kurde, macie skarb. Naprawdę, macie SKARB w postaci Krzyśka.

Świetny gość, fantastyczny człowiek!

Kibicuję Wam, żeby to się wszystko potoczyło po Waszej myśli!

Wanda, stadion Wisły, hala Wisły - na wszystko jest/będzie kasa...

Świat jest kur.ewsko niesprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze tacy ludzie w każdym klubie to wielki skarb, szczególnie w takich chwilach.

Niestety póki co jest On sam ( no prawie bo podobno II trener jest równie mocno zajawiony na punkcie tego klubu ), jego rówieśnicy jeszcze robią piłkarską karierę jak Wasilewski, Makuch, czy inni...

Wydawać by się mogło że pokolenie Monaco powinno tu działać mocno, niestety... Taki Bukalski się sku...ł całując herb wiadomo czyj, Koźmiński buduje dworce i ma gdzieś NH, Romuzga podjął pracę drugiego trenera w Puszczy Niepołomice nie wiedzieć czemu, no i trener Podbeskidzia który już tu kiedyś pomagał ( sprzedawczykom mówimy zdecydowane NIE )...

Chociaż podobno znalazł sie ktoś anonimowy ( ale ja i tak się dowiem kto to ) i ma płacić pensje 8 grajków przez rok - 150tyś. Klub tylko premie za wygrane mecze. Może to właśnie Koźmińśki, a może ktoś inny z pokolenia Monaco co się kasy dorobił :mysli:

A może ktoś ze starych sponsorów jak Kmita, który tu sporo płacił w latach ekstraklasy...

BTW Krzysiu obiecal w przerwie zimowej meczyk przy swiatłach z rywalem z ekstraklasy - stawiam że będzie to Lech :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zerknąłem gdzie ten Pawłodar leży co Jaga ma tam jechać walczyć z tym Irtyszem.

Panowie to już jest prawie Mongolia.

:confused4:

Taki Azerbejdzan czy Gruzja to połowa drogi.

Pod względem piłkarskim to jednak nie ta półka co Azerowie czy Gruzini, więc Jaga powinna ich pyknąć tak samo jak swego czasu zrobił z marszu Ruch z tamtejszą drużyną.

A wracając do pożegnania Bosackiego przez Lecha to dziwie się, bo nie tak dawno głosili hasło o najbardziej medialnym klubie w Polsce a tym czasem nieładnie sie zachowują w stosunku do swojego zasłużonego zawodnika.

Dużo lepiej to wyszło w Wiśle, po tym jak Żuraw wrócił, mimo że grał padakę to zrobili mu ładne pożegnanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

lista życzeń Osucha :

Arkadiusz Aleksander (Sandecja Nowy Sącz)

Mateusz Cieluch (Ruch Radzionków)

Vahan Gevorgyan (KSZO Ostrowiec)

Tomasz Jarzębowski (Miedź Legnica)

Remigiusz Jezierski (Śląsk Wrocław)

Wojciech Kaczmarek (Cracovia)

Robert Kłos (Elana Toruń)

Daniel Koczon (Wisła Płock)

Ireneusz Kowalski (Bystrzyca Kąty Wrocławskie)

Krzysztof Kozik (Piast Gliwice)

Piotr Kuklis (Widzew Łódź)

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin)

Damian Nawrocik (KSZO)

Marcin Rackiewicz (Znicz Pruszków)

Łukasz Skrzyński (bez klubu) Krzysztof Sobieraj (Olimpia Elbląg)

Wojciech Trochim (Sandecja)

Przemysław Wysocki (Legia Warszawa)

Paweł Zawistowski (Arka Gdynia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gevorgyan podobno drugą mlodość przeżywa. Poza nim i Kaczmarkiem reszta piłkarsko jest dla mnie anonimowa... Nazwiska znane, ale w jakiej aktualnie są formie nie mam pojęcia... Wysocki to pewnie jakiś młody chłopaczek, bardziej ciekawi mnie jednak dyspozycja Zawistowskiego, Aleksandra, Kuklisa czy Jezierskiego - piłkarzy ze sporym ekstraklasowym doświadczeniem. Reszta to I i II ligowcy jak widzę.

Nie powiem, ciekawie to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...