Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

trudno powiedzieć bo to będzie praktycznie nowa drużyna ....z tym że ...budowana przez najlepszego menagera w pl :gwizdanie:

A na jakiej podstawie uważasz, że on jest najlepszym managerem w PL :) ?

Jest jakiś ranking, tabela :) ?

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:42_________________________________________________

Wojciech Kaczmarek (Cracovia)

Piotr Kuklis (Widzew Łódź)

Oj, to musi te plany wsadzić głęboko w półkę :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:43_________________________________________________Reszta - podejrzewam, że do wyciągniącia.

Ile Zetka ma funduszy na transfery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

trudno powiedzieć bo to będzie praktycznie nowa drużyna ....z tym że ...budowana przez najlepszego menagera w pl :gwizdanie:

A na jakiej podstawie uważasz, że on jest najlepszym managerem w PL :) ?

Jest jakiś ranking, tabela :) ?

posiada karty zawodnicze najlepszych pl piłkarzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:58_________________________________________________

Wojciech Kaczmarek (Cracovia)

Piotr Kuklis (Widzew Łódź)

Oj, to musi te plany wsadzić głęboko w półkę :)

ma ich karty w posiadaniu więc nie widze problemu :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:59_________________________________________________

Ile Zetka ma funduszy na transfery?

wiem tylko że Osuch chce wsadzić w klub w pierwszym sezonie swoich 5mln zł,do tego kasa z miasta i sponsorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty zawodnicze to nie wszystko. Podstawa to podpisane kontrakty :gwizdanie:

edytka Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 14:02

Poza tym wiedz że z niewolnika nie ma pracownika, a wątpię żeby niektórzy z tych grajków chciali się cofać o klasę niżej.

Myślisz że Osuch ich zmusi :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makaveli, mylisz pojęcia :)

On jest ich menadżerem :)

Ci zawodnicy mają podpisane kontrakty z innymi klubami :)

Czyli co, wejdzie Osuch np: do Widzewa i mówi - "Zabieram Kuklisa!" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Hutnika ostatnio przyszedł sponsor. Obiecał sporo kasy... Jak już miało dojść do podpisania umowy wypalił że On tu by chciał hurtowo sprowadzać Brazylijczyków i ogrywać na niskim szczeblu. Jak sie uda to można będzie na niektórych sporo zarobić :kox:

Jak usłyszał od treneiro że My tu w NH mamy na pęczki wiele zdolniejszych młodych piłkarzy i nie chcemy wagonów pełnych Brazylijczyków to szybciutko się zwinął i z umowy nic nie wyszło... To co chce Osuch zrobić to ewenement jak dla mnie... Takie manewry sie robi na poziomie trampkarza, najpóźniej juniora. Znakomity przykład to Barcelona która robi niesamowitą selekcję i efekty każdy zna. To już nie jest to że mają silną swoją kadrę, ale ilu od nich piłkarzy stanowi siłę innych drużyn w europie... Chyba tak to powinno funkcjonować a nie na poziomie drużyny seniorów :mysli:

No ale, jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie. Oby z korzyścią dla czarno-niebieskich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

hurtownie brazylijczyków mieli w Szczecinie i marnie na tym wyszli :decayed:

swego czasu w składzie grał tylko jeden polak (P.Kazimierczak) i to on strzelał gole :polew:

pożyjemy zobaczymy :gwizdanie:

na pewno gość chce dobrze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno gość chce dobrze :cool1:

On chce zarobić i mieć dobrze dla siebie :wink4:

Przy okazji i Zawisza może na tym zyskać :)

A Pogoń grała w I lidze wówczas, to był za cięzki temat i nie wyszło... Co innego w nieskiej lidze jakbyś tych samych grajków miał... Może by się nie sparzyli i może by coś z tego wyszło. Niemniej jednak Hutnik to jedna z największych szkółek piłkarskich w Polsce, tu Nam latynosów nie trzeba tym bardziej że pół Małopolskich drużyn żyje i gra w I i II drugich ligach opierając składy na Naszych wychowankach :gwizdanie: Nie wspominając już ilu z nich szlifuje teraz swą wiedzę trenerską :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodziło :rolleyes:

No to o co :) ?

Oczywiście, będzie miał większą siłę przebicia w ewentualnych negocjacjach z klubem, z którego będzie chciał piłkarza wyciągnąć.

Tyle.

A czy ma najlepszych piłkarzy?

IMHO na przykład taki Bolek ma ciekawszą stajnię :)

Co nie zmienia faktu, że w Zetce szykuje się prawdziwa rewolucja.

Jestem bardzo ciekaw efektów.

Szacunek dla Osucha, że mówi prosto z mostu jak sytuacja wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Liga hiszpańska jest ceniona, ponieważ grają tam wielkie gwiazdy światowej piłki. A jest tak, bo kluby płacą piłkarzom wielkie pieniądze. Teraz to wszystko wychodzi, ponieważ gro klubów nie jest w stanie dłużej funkcjonować. Ich zadłużenie sięga nawet 4 miliardów euro!

Około 300 piłkarzy Primera i Segunda Division zgłosiło duże zaległości w wypłacaniu pensji. Co więcej, zastanawiają się nad strajkiem. "Marca" ostrzega, że wiele klubów może zostać zdegradowanych o klasę niżej.

W stanie upadłości znajduje się nawet 21 klubów. Najgłośniej jest o Realu Saragossa, który na początku czerwca ogłosił bankructwo. Hiszpański klub ma 110 milionów euro długu. Już niedługo liczba ta może się powiększyć.

Co więcej, problemy finansowe ma również FC Barcelona - trzykrotny z rzędu mistrz Hiszpanii. Zadłużenie klubu jest ogromne, bo wynosi brutto 483 miliony euro, a netto 364 mln. Nie pomaga w tym nawet świetna gra piłkarzy Josepa Guardioli.

:gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

To teraz napisz ile Real ma długu :)

każdy duży klub na dług tylko o tym się nie mówi a powinno....ManUTD ma chyba największy :).....

Jeśli już chodzi o Barcelone to tylko od zeszłego roku dług zostań zniwelowany o 70mln więc nie mało :) zobaczycie że za kilka lat Barcelona będzie najlepiej wypłacalnym zespołem w Europie. Qatar Fundation ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz ile Real ma długu :)

każdy duży klub na dług tylko o tym się nie mówi a powinno....ManUTD ma chyba największy :).....

Jeśli już chodzi o Barcelone to tylko od zeszłego roku dług zostań zniwelowany o 70mln więc nie mało :) zobaczycie że za kilka lat Barcelona będzie najlepiej wypłacalnym zespołem w Europie. Qatar Fundation ...

nie wierz we wszystko co czytasz i słyszysz w mediach.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Wiem co mówię :)

powiedzcie mi co myślicie o zmianie UEFA jeśli chodzi o transfery i wprowadzenie tzw. Fair play w transferach. Ma to niby na celu ograniczyć wydawanie wielkich sum na piłkarzy. Może w końcu ceny będą bardziej realne?

Stanley o tym długu ManU to akurat koles w c+ mówił. Nachorny chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mówię :)

powiedzcie mi co myślicie o zmianie UEFA jeśli chodzi o transfery i wprowadzenie tzw. Fair play w transferach. Ma to niby na celu ograniczyć wydawanie wielkich sum na piłkarzy. Może w końcu ceny będą bardziej realne?

Stanley o tym długu ManU to akurat koles w c+ mówił. Nachorny chyba...

nie miałem na myśli długu MU :wink4:

ja, to zawsze wszystko dzielę przez dwa, jak pismaki nie mają o czym pisać, to wypisują czasem takie głupoty, że szkoda gadać.

A jak myślisz, skąd Nahorny dowiedział się o tym długu....? pewnie z jakiegoś angielskiego brukowca :gwizdanie:

A czy MU ma jakiś dług, czy nie.... na pewno sobie poradzą :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...