Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Alexis Sanchez ( ten drugi ma niesamowicie szybką nogę i świetnie drybluje)

No Alexis był wczoraj chyba najbardziej widocznym graczem w Barcelonie. Widać było, że nie zawsze wiedział co ma robić, ale trochę ogrania i będzie groźny. Pedro chyba też ciut lepiej niż Villa, tyle że temu drugiemu ten jeden piękny strzał wyszedł :confused4: Za to Messi porównywalnie do formy z Copa America

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdes wczoraj bez zarzutu.

Reszta kiepska...

Nie wiem po co kupili Fabregasa.

Tiago bedzie na lawie siedzial,a szkoda.

Ozil graczem meczu.Ogolnie Real ladnie sie prezentowal wczoraj.WIeksza skutecznosc i piatke to by wrzucili Farsie.2 bramki po fuksie i barca uratowala remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara w sparingach grał całkiem nieźle podobno, a teraz ławka...

No ale Barca nie miała zbyt mocnej ławki, teraz sie to zmieni.

Ale już wystarczy, miałeś fotki pokazać z Baltic Areny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Real ostro cisnął Barcelonę przez pierwsze 35 min... Słychać było, że oba kluby się nienawidzą... Piękna bramka Villi :shocked::slina::kox:.

EB-9E61Lznk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara w sparingach grał całkiem nieźle podobno, a teraz ławka...

No ale Barca nie miała zbyt mocnej ławki, teraz sie to zmieni.

Ale już wystarczy, miałeś fotki pokazać z Baltic Areny :naughty:

Nie zrobilem w koncu.Mialem isc wczoraj na mecz,ale nie chcialo mi sie stac w kolejkach po bilety. :) :)

Robi wrazenie stadion.I nie Baltic a PGE :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakby ktoś przerobił Suche Stawy na jakieś wodociągi stadion czy coś innego to i tak bym tego nie przyjął...

To medialne nazwy dla kasy i niech w gazetach se tak piszą, no chyba że wolicie PGE, Pepsi czy Alianz Areny :wink4:

Wiem że PGE, ale Baltic wiele ładniej i zacniej brzmi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam urlop więc tu nie zaglądam. Forma Barcelony dość średnia a Realu bardzo dobra ale w wyniku tego nie widać. Bramka Villi przepiękna. Debiut Sancheza też dobry. Messi cały mecz spacerował. W środę rewanż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam urlop więc tu nie zaglądam. Forma Barcelony dość średnia a Realu bardzo dobra ale w wyniku tego nie widać. Bramka Villi przepiękna. Debiut Sancheza też dobry. Messi cały mecz spacerował. W środę rewanż :)

Messi to zygal w przerwie :) . Fakt Barca ma sponsora ale to nie jest typowy sponsor :) .

Brawo dla Realu za swietna forme , widac bylo ze sa do tego meczu przygotowani na 95%, Barcelona byla przygotowana na 70% grala nie u siebie i zremisowala(farciarsko troche :decayed: ) ale nie dala sie ograc jak spekulowano ...5:0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam urlop więc tu nie zaglądam. Forma Barcelony dość średnia a Realu bardzo dobra ale w wyniku tego nie widać. Bramka Villi przepiękna. Debiut Sancheza też dobry. Messi cały mecz spacerował. W środę rewanż :)

Messi to zygal w przerwie :) . Fakt Barca ma sponsora ale to nie jest typowy sponsor :) .

Brawo dla Realu za swietna forme , widac bylo ze sa do tego meczu przygotowani na 95%, Barcelona byla przygotowana na 70% grala nie u siebie i zremisowala(farciarsko troche :decayed: ) ale nie dala sie ograc jak spekulowano ...5:0 .

mogli nie brać od tej fundacji ani centa to bym jeszcze zrozumiał :gwizdanie: ale tu... rekord :polew:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/la-liga/2010-2011/rekordowy-kontrakt-barcy_sto2578826/story.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno mają dług jak nasza dziura budżetowa :decayed:

wszystkie transfery na kredyty to co się dziwisz :polew: cala Hiszpania :gwizdanie:

http://sport.interia.pl/raport/transfery/news/barca-potwierdza-wielki-transfer-odstepne-200-mln-euro,1681225

widze ze znacie stan finansowy klubow lepiej niz Oni sami . Tylko pogratulowac wiedzy :hi: . Dlugi to ma prawie kazdy wielki klub oprocz Arsenalu ... ale oni akurat duzi nie sa co udowadniaja rok w rok od lat prawie 7 :gwizdanie: . Plus the Blues ktorzy sa w rekach miliardera... :naughty:

W tym sezonie Barcelona splacila paredziesiat mln Euro dlugu, nie chce mi sie szukac ile dokladnie ale cos okolo 15% zostalo splacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...