Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Kasa w LM jest znacznie większa i chyba lepsze już baty tam... O punkty w LE niech Śląsk i Legia walczą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Kasa w LM jest znacznie większa i chyba lepsze już baty tam... O punkty w LE niech Śląsk i Legia walczą :wink4:

myśle, że masz rację

A szczerze mówiąć solidna drużyna ten Apoel :naughty: Myślałem, że będą grać jak typowe greckie drużyny, ale bliżej jej do tych najlepszych Bałkańskich drużyn :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramaturgia do samego konca :decayed: ,szkoda ze Szpakowski nawet sie z nazwisk nie przygotowal ... :polew: :polew:

Powiem tak ...dzis Real zagral super naprawde, wprawdzie ze zmeczona i nieprzygotowana Barcelona ,ale jednak ten maly kurdupel co mu pilka sie do butow klei jest FENOMENALNY . Jeden blysk i gol , drugi blysk i gol i na koncu jeszcze ten wolej ...

Potwierdza sie to co mowilem .. w Realu bedzie jak w Chelsea silowo i po hamsku (Marcelon... co to jest za malpiszon, o Pepe nie wspomne choc dzis sedzia byl dla niego laskawy) . Wprawdzie troche symulacji bylo (po jednej jak i drugiej stronie) ale generalnie Krolewscy graja po hamsku .

p.s.Ronaldo w wielkich meczach jak zawsze zawodzi , Alves dzis zagral doskonale. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wygrał Messi, a Ronaldo - On chyba bardzo chce pokazać w takich meczach że jest wielkim grajkiem i zapomina o grze z klepki co na dobre mu nie wychodzi...

Ta chamówa na końcu, zdecydowanie nie potrzebna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe po raz kolejny pokazywał że jest niezrównoważony :naughty: Ogólnie dobry mecz, gorzej z wynikiem. Można było to już załatwić na SB i nie było by problemu. I już nie ma co tyle gadać o tym przygotowaniu - Real też jest dopiero w fazie przygotowań... poza tym brakowało zmiennika w środku pola. Normalnie pewnie wszedłby Lass, teraz miałbyć to Sahin ale ta kontuzja...

Zamieszanie na końcu? Nie wiem po cholere cały drużyna FCB wbiegła na murawę po tym faulu...skończyło by się na czerwieni dla Marcelo i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe to kretyn.W koncu komus krzywde zrobi.

Jak ja nie lubie patrzec na gre Benzemy....

Nich w koncu kupia jakiegos dobrego napastnika.... Kaka,Benzema wek i jeden porzadny.

Barca slaba jak nigdy,wygrywa jak zawsze.Fakt szczesliwie,ale wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzema nie jest wcale taki zły. Gorzej Kaka i ostatnio Higuain. Po tej kontuzji kompletnie mu nie idzie. A Kaka trzyma swój niski poziom już bardzo długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, panowie w studiu TVP też trochę przesadzają. Po prostu Valdes był super dysponowany - szczególnie na SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma dyspozycja Valdesa jak wiekszosc strzalow/podan byla niecelna??

Pozniej troche sie podania poprawily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie taka większość np. podanie do Ozila, parada Valdesa przy główce. Nie twierdzę że Benzema zagrał jakieś wielkie zawody ale nie było też tak źle jak mówili nasi wspaniali komentatorzy.

Wracając do zamieszania na koniec meczu, to do teraz nie rozumiem bo co barceloniarze wbiegali na to boisko? Marcelo dostał czerwoną kartkę, bez dyskusji zszedł do szatni. Co oni jeszcze chcieli? Żeby go sędzia na sybir zesłał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa,dostał czerwoną, a tam od razu afera :kox: Mourinho wytargał tam któregoś za ucho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do brutalności w grze zawodników realu: nie słyszałem żeby któryś zespół tak zawsze płakał jak robi to barca, czy to w lidze hiszp, czy lidze mistrzów.

Owszem - Pepe jest szalony i ma próżnie w głowie :decayed: ale zawsze wokół tego jest wielke halo

Czy któryś z zespołów w LM wspominał coś o grze nie fair realu ? Ja sobie nie przypominam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam nie grał Messi Xavi i reszta kierowana przez największego gentelmana Guardiole...fakt faul Marcelo był idiotyczny, ale dostał czerwień i zszedł z boiska. Dalsza awantura była niepotrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo Ozil, Benzema, Di Maria... Ronaldo w pierwszej połowie to lekki żart, a mimo to jako drużyna stanowili kolektyw czego w Realu już od dawna nie było na tak wyskim poziomie... W końcu przegrali z twarzą, nie kompromitując się jak to bywało ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo Ozil, Benzema, Di Maria... Ronaldo w pierwszej połowie to lekki żart, a mimo to jako drużyna stanowili kolektyw czego w Realu już od dawna nie było na tak wyskim poziomie... W końcu przegrali z twarzą, nie kompromitując się jak to bywało ostatnio...

:good:

Panowie nie zapominajcie ze tu jest duzo nerwow , brak sympati do Realu ze strony Barcelony . Mecz ma sie prawie ku koncowi a Malpiszon wchodzi w nogi na chama ewidentnie ... to nie byl przypadek , stad sie lawka poderwala . Ciekawe czy wy byscie sie nie poderwali a potem to juz efekt domina.

Mou zachowal sie jak idiota i plami honor Blancos przy kazdej mozliwej okazji . Chyba nie takiego trenera Real potrzebuje - IMO.

Mina Pereza pod koniec wymowna... Skoro Madrycka praca obsmarowuje Mou za gesty typu: "cos tu smierdzi" , i palec w oko Vilonovy no to cos tam do konca gosc ma w glowie nie bardzo.

Dziwne ze gdzie pojawia sie Mou zawsze sa problemy i zespoly graja nadwyraz agresywnie ... .

Barcelona tez teatrowala, co mi sie nie podobalo :thumbdown: ale chyba w ten sposob chca wywrzec presje na sedziego.

I jeszcze jedno ... pamietam pojedynki z Chelsea za Mou i pamietam za Hiddink'a dwa rozne mecze , za Mou kopanina i wyciecie Messiego w pyl , za Hiddinka normalna GRA .

Dziwne ze ManU ktory gra twardo na boiskach angielskich i radzi sobie swietnie , gra z Barcelona nie lamiac nog i nie faulujac... :gwizdanie: - wg mnie tak powinna wygladac gra w pilke. Faule pokazuja tylko slabosc zespolu i wyszkolenia technicznego a takze ...braki w psychice. Oczywiscie mowa o takich faulach jak ogladamy przy kazdych GD odkad trenerem jest Mou... FCB tez nie jest bez winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że zwyczajnie oba zespoły osiągnęły zbyt wysoki poziom :gwizdanie:

Dzisiaj nikt nie jest w stanie z nimi konkurować a ew. porażka to kwestia przypadku lub jakiejś dziwnej słabości dnia...

Gdzieś to już powoli przekracza granice futbolu i zaczyna się jakaś parodia piłki...

Liczy KASA-SUKCES-KASA i nie ważne jakim kosztem... Stres, nerwy, chamówa, wyzwiska, prowokacje - po trupach do celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz. 20 Polsat pokaże mecz Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt

godz. 18 - telewizyjna Czwórka transmitować będzie mecz eliminacyjny do Ligi Europejskiej, w którym Legia Warszawa zmierzy się ze Spartakiem Moskwa

Małecki - jak dla mnie - słabiutko, technika, przegląd :thumbdown: nie dla Wisły :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...