Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Skyliner nie "cofaj do tyłu". Generalnie rozumujesz dobrze. Popieram Twoje wnioski

Wisła - Puchar Europy

Legia, Śląsk - europejskie wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisła pewnie zagrała mimo indywidualnych błędów kilku grajków i jak dla mnie faworyt do CL

legia mnie zaskoczyła na plus, nieobliczalna drużyna choć większych szans nie daję na awans, myślałem że spartak bardziej się postara

no i śląsk przypadkowa drużyna w pucharach, typowi ligowi kopacze bez większych szans na awans, za dużo błędów w ataku i kopanina w obronie, wielki szacun dla trenera Lenczyka, gra tym co ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrała Legia ? Bo nie miałem możliwości obejrzenia - 3 dniowa libacja w Krakowie :D:drinks:

Zobaczcie co odpierniczają ruscy.

:angry:

http://www.kciuk.pl/Obrazliwe-szaliki-fanow-Spartaka-na-mecz-z-Legia-ZDJECIA-a63183

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze tak w ramach dywagacji ta temat zachowania zawodników Realu i Barcy

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,El-Mundo-Guardiola-obrazil-Real,wid,13704235,wiadomosc.html

zachowanie Messiego po strzelonej bramce, najpierw gesty do Mou, a później zaczepka gracza Realu :gwizdanie:

a poźniej się dziwią, że Pepe biega po boisku i wali łokciami... sam bym temu Messiemu sanki zrobił :cool1:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 21:37_________________________________________________Curva, Ruch dzisiaj nic nie gra :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley bo sa taka banda udowodnili to nie raz :naughty: :naughty: . Sanki bys zrobil jakbys go dogonil :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zaczepki sa i byly w kazdym meczu . To normlane , jada sobie rowno w polu karnym, przy stalych fragmentach ,w zamieszaniu . Myslisz ze Ramos przechodzac obok Messiego mowi "co slychac" ? nie mowi pewnie "gdzies tu kur** karle przylazl w pole karne " . taki to juz sport :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley bo sa taka banda udowodnili to nie raz :naughty: :naughty: . Sanki bys zrobil jakbys go dogonil :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sam by na mnie wpadł, jestem na boisku jak Makelele, znam najkrótsze ścieżki :wink4:

Ogólnie mówiąc, głównie prasa i kasa zrobiły ze świetnego widowiska i piłkarksiego święta jakim są GD jakieś jedno wielkie gówno :thumbdown:

Pamiętam czasy, jak były to świetne widowiska czysto piłarskie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze tak w ramach dywagacji ta temat zachowania zawodników Realu i Barcy

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,El-Mundo-Guardiola-obrazil-Real,wid,13704235,wiadomosc.html

zachowanie Messiego po strzelonej bramce, najpierw gesty do Mou, a później zaczepka gracza Realu :gwizdanie:

a poźniej się dziwią, że Pepe biega po boisku i wali łokciami... sam bym temu Messiemu sanki zrobił

błeheheheehehe :polew: :polew: :polew:

Rozbawiłeś mnie do łez, spadłem z krzesła.

Niektórzy chyba widzą tylko wybiórczo to co chcą.

A tego nie widziałeś ??

Mourinho fu-fu gestures Messi Barcelona vs Real Madrid 3-2 Spanish Super Cup 18/08/2011

A zaczeło się od tego

Fc Barcelona vs Real Madrid Fight Club- Boxing live in Camb Nou 18.08.2011

Te gesty co wkleiłeś to mały pikuś przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni i drudzy ostatnio prezentuja gnoj.

Nikogo bym nie wyroznil i nie usprawiedliwial...

Kazdemu z osobna dowalil kare i moze sie uspokoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:

Bieniek czy Tobie odpowiada postawa Rzoze?? :wallbash: Jesli tak to znaczy, że jestes kibicem Mou a nie Realu :polew:

Kto pamieta GD już za czasów Guardioli ale jeszcze przed Mou tzn. gdy trenerem byli Juande ramos albo Bernd Schuster Czy Pellegrini? To były prawdziwe widowiska choć jednostronne ale real grał wtedy czysto ale przyszedł taki PAJAC RZOZE :decayed: i spierdolił to niemiłosiernie. Ciekawe co będzie jak w tym sezonie Real za duzo nie wygra? dalej bedziecie takimi miłośnikami THE SPECIAL FIVE??

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 10:28_________________________________________________Stanley jestem pewien, że gdyby ManUtd wygrał ostatni finał z Barcą to bys teraz tak nie pisał a tak to niewawiść Cię rozpiera :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety takie zachowania faktycznie nie dodają prestiżu drużynie takiej jak Real. Ale fakt faktem Mou zbudował w końcu "drużynę" i za to mu chwała. Barca to też niestety banda prowokatorów i tylko z nimi są takie przeboje. Też mógłbym powiedzieć, że Barca Franka Rijkaarda była lepsza - wtedy jak wygrywała to na SB były brawa. Za Guardioli jest to nie do pomyślenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiada tak samo jak nie odpowiada mi postawa zawodnikow Realu i Barcelony.

A gadanie,ze to jest tylko odpowiedzia albo cos w tym stylu jest bez sensu.

Jedni i drudzy to pajace....

Teraz ogladajac GD nie zastanawiam sie jak piekna bedzie gra,tylko co dzisiaj odjebia :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze tak w ramach dywagacji ta temat zachowania zawodników Realu i Barcy

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,El-Mundo-Guardiola-obrazil-Real,wid,13704235,wiadomosc.html

zachowanie Messiego po strzelonej bramce, najpierw gesty do Mou, a później zaczepka gracza Realu :gwizdanie:

a poźniej się dziwią, że Pepe biega po boisku i wali łokciami... sam bym temu Messiemu sanki zrobił

błeheheheehehe :polew: :polew: :polew:

Rozbawiłeś mnie do łez, spadłem z krzesła.

Niektórzy chyba widzą tylko wybiórczo to co chcą.

A tego nie widziałeś ??

Mourinho fu-fu gestures Messi Barcelona vs Real Madrid 3-2 Spanish Super Cup 18/08/2011

A zaczeło się od tego

Fc Barcelona vs Real Madrid Fight Club- Boxing live in Camb Nou 18.08.2011

Te gesty co wkleiłeś to mały pikuś przy tym.

Widzę, że prześmiewca z ciebie, źle mnie zrozumiałeś, ale mniejsza z tym. Koło d**y mi latają obydwie drużyny, kto kiedy zaczął, kto jest winny itp :wink4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 10:52_________________________________________________

No i oczywistą oczywistością jest, że dla Was dalej wina lezy po stronie Blaugrany :polew: :polew:

owszem..... nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Villarreal stracił gola :thumbdown:

nawet piłka nie była w grze, tylko wybijali z piątki :tongue4:

OB Odense BK vs Villarreal 1-0 Adreasen Goal Zapata Blunder 2011/12 UEFA Champions League

Dobra wracamy do naszej "kulawej" ekstraklasy.

Widzew prowadzi z Polonią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niema sensu roztrzasac. Prawda jest taka ze Barcelona to najlepsza druzyna ostatnich 10 lat i jak ktos tego nie przyjmuje do wiadomosci to jest slepy albo sam siebie oszukuje.

Wystarczy popatrzec co osiagneli gracze w klubie oraz w reprezantacji . Gdyby nie Barca , Spain nie siegnelaby po ME i MS .

Geniusz Messiego nie podlega watpliwosci , w przeciwnym razie trenerzy grajacy z Barca nie wystawiali by do krycia Leo 3obroncow....

I jedni i drudzi dali plame , ale uwierzcie mi jakby Real gral normalnie nie po hamsku i nie wchodzil lokciami kolanami i walil w ryj (Pepe) to mecz bylby normalny .

Ogladam pilke od bardzo dawna i Barce rowniez. Kiedy graja przeciwko Mou robi sie problem ZAWSZE ! jedyny mecz bez fauli to bylo spotkanie w grupie z Interem.

Cenie Fergusona , nie cenie Mou , owszem jest wielki bedac jednoczesnie malym trenerem dlatego u mnie to DNO :) .

Nie ma co dyskutowac jest po meczu . Barca wygrala uczciwie i tyle . Kolejna porazka Mou ktorego ambicja zakazdym razem jak trafia na Katalonczykow jest mocno poszarpana.

Pozdrawiam normalnych kibicow obu druzyn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...